Drax747

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  52
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Drax747

 • Ranga
  Przodownik
 1. Drax747

  Crysis 3 - recenzja

  http://answers.ea.com/t5/Support-Community-Idea-Exchange/Allow-everyone-to-download-Crysis-3-in-INTERNATIONAL-ENGLISH/idi-p/534972 Złożyłem petycje/sugestie, żeby EA udostępniło również oryginalny język gry do wyboru dla każdego. Jeśli komuś również przeszkadza przymusowa polonizacja, byłbym wdzięczny, gdyby dopisał niżej coś od siebie :]
 2. Drax747

  Crysis 3 - recenzja

  Da się podmieniać pliki językowe i ręcznie zmienić język gry.
 3. Drax747

  Crysis 3 - recenzja

  Problem w tym, że wersji oryginalnej wybrać nie mogę. Mam do wyboru tylko Polish/Russian na Originie i jestem totalnie zawiedziony. Kupiłem wersję PL, nie wiedziałem, że nie będzie można ściągnąc oryginału. Mam nadzieje, że udostnępnią wersje International/English dla każdego, albo że chociaż bez problemu zmienie "ręcznie" język na angielski i nie będzie to w żaden sposób kolidować z multiplayerem czy Originem.
 4. Drax747

  Crysis 3 - temat ogólny

  A ja mam pytanie odnośnie lokalizacji/zmiany języka. Zamówiłem Crysisa 3 na Keye.pl za 149zł (z Crysisem 1 i 2) i tak jak u wszystkich polskich sprzedawców - jest to wersja PL. Nistety, wiedziony doświadczeniem ze Steama myślałem, że zmiana języka na international/angielski nie będzie problemem. A tu zonk. Przy preloadzie w Originie moge wybrać tylko Polish/Russian. O ile jeszcze kinową polonizację może bym strawił, o tyle wiem, że dubbing na pewno znacznie popsuje mi doświadczenie z gry. Szczególnie, że planowałem zostać przy niej na dłużej - bardzo zachęca mnie jej multi. Czy jest/będzie jakaś możliwość (oficjalna lub mniej), na zmiane języka na oryginalny, angielski? Ma ktoś doświadczenie w podobnych problemach z innych gier z Originu? Aktualnie mam dwa pomysły: Znalazłem w plikach z grą plik "system.cfg" o następującej treści: ; crysis3 sys_game_folder=c3 sys_user_folder=Crysis3 sys_languages=russian,polish g_language=polish Czy zmiana w ostatniej linijce - g_language=english - może pomóc? Czy w grze mimo wszystko zapisany jest gdzieś oryginalny voiceover i tekst? Drugi pomysł to użycie klienta angielskiego nie ściągniętego z Origin i zalogowanie oficjalnym kontem Origin. Czy to ma szanse przejść? W końcu zapłaciłem za grę tyle, ile wszyscy na świecie. A to tylko (albo aż), wersja językowa, która w obecnym przypadku może znacznie popsuć mi rozgrywkę. Z góry dzięki za odpowiedzi!
 5. Ciemna Strona! Bo dlaczego sie ograniczać?
 6. Czasami grywamy w DOOM The Board Game, ale raczej Warhammer etc.
 7. 4.5 - 3 gim i totalne olewanie sprawy :P
 8. Najlepszy sposób jej przejścia? Koleś, to jest RPG! Tu nie chodzi o to żeby "przejść go najlepszym sposobem", bo od takich rzeczy jest rajdowanie w WoW. Tu chodzi o klimat, o Sigil, o bohatera, o postacie, o brutalność i przede wszystkim o sam pomysł i fabłue która bije na głowe niejedną książkę. Zamiast szukać najlepszego sposobu jej przejścia, jak pewnie robi dużo osób za pierwszym razem - za każdym kolejnym można szukać najgorszego, najdziwniejszego, najtrudniejszego - a zabawa wciąż jest taka sama, jeśli nie lepsza. Niezliczone możliwości, side questy (które są prześwietne), samo zwiedzanie świata - cud! ARCYDZIEŁO które bije na głowe oba Baldur''s Gatey, nie umniejszając tym produkcjom również ich perfekcyjności i legendarności.
 9. OMG! Będe spał pod Empikiem, albo zaraz preorderuje.
 10. Drax747

  EA straciło miliard dolarów

  Jaka miła wiadomość, może wreszcie upadną :)
 11. Drax747

  Zalew gier od Capcomu

  Czy Playstation Network to też PS2?
 12. "To zwykłe żerowanie na nostalgii starszych graczy" - najbardziej trafna odpowiedź, a pierwsza kontynuacja jaka przyszła mi do głowy to Fallout 3. Stare Infinitowe RPGi są nie do pobicia/wskrzeszenia. To tak jakby ktoś chciał napisać lepszego "Władce Pierścieni".
 13. Czyli możemy się doczekać że Olimp padnie pod mieczami Kratosa, bo chyba drugi raz takiego czegoś jak w GoW2 nie wywiną.
 14. Czytam tylko jak są jakieś dodatki o lore, albo "lorowate" opisy aspektów gry.
 15. Drax747

  Spore jak The Sims

  Krótko - EA i każdy jej pododdział to najbardziej beznadziejne korporacje w całej historii rozrywki multimedialnej.