Lord_pinio_SGSTB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  229
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lord_pinio_SGSTB

 • Ranga
  Przodownik
 1. rzeczywiście ściągnąłem sobie demko filmu i wszystko zadziałało. Dzięki za pomoc bo myślałem, że mnie coś trafi ...
 2. mam czarny ekran z napisem, który mówi że mam za mało pamięci na dysku. i mam spróbować ponownie, aby wyjść z gry mam wybrać przycisk PS, i jedynie ten przycisk reaguje na joy-padzie, po wybraniu przechodzę do menu z którego jest możliwość wyjścia z gry lub wyłączenia joy pada. Ja coś to pomoże mogę zrobić fotki z ekranu i wrzucić.
 3. Mam nowego PS3 dysk 80 GB, na dysku jedynie zainstalowana druga część tej samej gry, z którą nie było najmniejszych problemów. Kupiłem tą gre, odpakowałem z folii włożyłem do PS3-ki gra się pokazała ->uruchomiła -> pojawił się ekran startowy z logo firmy jakiś krótki wstęp-> i komunikat, że gra potrzebuje ok. 456 Mb (ok. dokładnie nie spisałem, bo mnie wkurzyła cała sytuacja, cały dysk praktycznie wolny), jedyna możliwość wyboru to wyjście z gry. Po chwili namysłu i 3 próbach puściłem szybkiego formata dysku (niestety znów wszystkie ustawienia pod system audio od nowa musiałem ustawiać) niestety nie dało to żadnej zmiany, przy próbie instalacji na goły system PS3. W czym tkwi problem- gra jest świeżo po zakupie i zastanawiam się nad jej zwrotem w sytuacji gdy nie mam możliwości z niej korzystać.
 4. Lord_pinio_SGSTB

  Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

  Nie chcę zakładać nowego wątku więc się tu na razie dopisuje. MAM taki sam problem jak kolega opisał powyżej. Mam nowego PS3 dysk 80 GB, na dysku jedynie zainstalowana druga część tej samej gry, z którą nie było najmniejszych problemów. Kupiłem tą gre, odpakowałem z folii włożyłem do PS3-ki gra się pokazała ->uruchomiła -> pojawił się ekran startowy z logo firmy jakiś krótki wstęp-> i komunikat, że gra potrzebuje ok. 456 Mb (ok. dokładnie nie spisałem, bo mnie wkurzyła cała sytuacja, cały dysk praktycznie wolny), jedyna możliwość wyboru to wyjście z gry. Po chwili namysłu i 3 próbach puściłem szybkiego formata dysku (niestety znów wszystkie ustawienia pod system audio od nowa musiałem ustawiać) niestety nie dało to żadnej zmiany, przy próbie instalacji na goły system PS3. W czym tkwi problem- gra jest świeżo po zakupie i zastanawiam się nad jej zwrotem w sytuacji gdy nie mam możliwości z niej korzystać.
 5. Lord_pinio_SGSTB

  MP3-Obróbka itp.

  Musisz wejść w Menu Ustawienia - nazwy plików tam znajdziesz ścieżki, pod którymi kryją się twoje pliki
 6. Lord_pinio_SGSTB

  MP3-Obróbka itp.

  Po prostu musisz przerobić, swoje pliki z MP3 na wave i nagrać na płytę CD, w formacie Audio CD to Ci powinno odtworzyć
 7. Lord_pinio_SGSTB

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam prolblem z instalacją winXP SP2(reinstalacją) na konfiguracji sempron 3000+, 512 MB, płyta Gigabyte K8NS rev.2.0, grafika GF4mx440 64MB Pixelview AGPx4, Instaluje system dochodzi do wyszukiwania urzadzeń w pewnym momencie urywa się instalacja, brak wizji na monitorze, po resecie rusza ponownie instalacja instaluje się, ale jest problem z wyświetlaniem grafiki (praktycznie działa w trybie wymuszonym VGA)- czy ktoś już miał taką zabawę, czy winna jest płyta główna, czy system nie potrafi prawidłowo zainstalować grafy (jest już nieco wiekowa)
 8. To pewnie jakiś czarnoksiężnik, sama ksywa wsazuje jakoby z Diablo co najmniej trzymał ;)
 9. Lord_pinio_SGSTB

  OGame - temat ogólny [M]

  W moim sojuszu było do wczoraj 9 osób dziś jest 10, jestesmy na 78 miejscu to chyba nie najgorzej.
 10. Lord_pinio_SGSTB

  OGame - temat ogólny [M]

  Czy ktoś gra na 39 Uni, należę do Przyjaciół Kubusia Puchatka i powiem, że gra nabiera dopiero kolorów jak zostaniesz przyjęty do jakiegoś sojuszu.
 11. Lord_pinio_SGSTB

  SpellForce - problemy z misjami

  Jeżeli chodzi ci o Tips-y to masz Podczas gry włącz konsolę klawiszami [Ctrl] oraz []] (zamknięcie nawiasu kwadratowego). Pojawi się okienko, w którym wystarczy wpisać dowolny z poniższych kodów: Application:SetGodMode(1) - god mode Application:SetNoManaUsage(1) - nieskończona mana Application:FastHeroCast(1) - szybkie tworzenie bohaterów Application:SetBuildingFastBuildMode(1) - szybkie budowanie Application:SetFigureTechTreeMode(1) - wszystkie jednostki Application:GiveMeGoods(99999) - dodaje surowce Application:SetBuildingTechTreeMode(1) - wszystkie budynki
 12. Lord_pinio_SGSTB

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  >/ciach/ Jaki masz duży dysk, i która wersję Windy XP, bo jeżeli SP1 to dyski powyżej 120 GB są źle formatowane i później sa takie problemy. Napisz, czy dzieje ci się tak, bo masz nowy dysk, czy też może na starym dysku. A może złapałeś jakiegoś wirusa, który uszkodził ci tablicę partycji głównej.
 13. Lord_pinio_SGSTB

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Sciągnąłem, odpaliłem i stwierdzam, że ten utworek w porównaniu z poprzednimi tj. Befall, Inside podoba mi się najbardziej, ma wyraźną linię melodyczną przewodnią wręcz powiedziałbym, że opowiada jakąś historią. Dwa wcześniejsze w porównaniu z nim (jak dl mnie brzmią, jakby były podkładem, w którym brakuje gitary solowej z nutą przewodnią)
 14. Lord_pinio_SGSTB

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Moim zdaniem ostatnio jednym z najlepszych filmów przygodowych był Skarb Narodów w roli głównej Nikolas Cage naprawdę dobra zabawa, jako ciekawa pozycję zaproponowałbym również Saharę. Natomiast Piraci z Karaibów są bardzo ciekawą pozycją, ale po obejrzeniu filmu czułem pewien niedosyt, m iałem wrażenie, że autorzy filmu tak bardzo skupili się efektami specjalnymi, że zapomnięli ciutkę lepiej dopracować fabułę. Ogólnie film zrobiony, aby zarobić na popularności jaką zdobył Orlando grajac we Władcy Pierścieni - to moje zdanie. Oglada się dobrze, ja bym go plasował jako film w stylu Tryech Muszkieterów.
 15. Lord_pinio_SGSTB

  BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

  Server 3 GUGLAK, mam nadzieję, że nie ściemniasz ;)