Vexilium

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vexilium

 • Ranga
  Przodownik
 1. Witam! Co prawda wysłałem już maila do DOK-u w poniższej sprawie, ale bardzo zależy mi na czasie, więc jestem zmuszony napisać także w tym miejscu. Wczoraj wieczorem zamówiłem Punkty BioWare w postaci klucza dostarczanego drogą cyfrową. Opłaciłem je tuż po zamówieniu za pośrednictwem opcji "Przelew z BPH". Przelew został dokonany, co wynika z potwierdzenia znajdującego się na moim koncie bankowym. Niestety zamówienie cały czas ma status "oczekiwanie na weryfikację płatności", a klucz nigdzie nie jest dostępny. Czy można liczyć na szybką reakcję w tej sprawie? Dodatek Lewiatan do Mass Effect 3 wychodzi za kilka godzin i chciałbym w niego zagrać już dzisiaj... Numer zamówienia: AH03341271 Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 2. Vexilium

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nie pomoże - plik TW2EE_Patch-1.bin na tym serwerze także jest niekompletny.
 3. Vexilium

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Prawdopodobnie winnym zamieszania jest plik TW2EE_Patch-1.bin (ten, który można było ściągnąć dopiero dzisiaj). Powinien mieć równe 300 000 000 bajtów jak inne podzielone pliki, a tymczasem waży "zaledwie" 298 480 896 bajtów. PS. Na słynnej stronie http://50mb.pl pojawiły się pierwsze nowe obrazki...
 4. Nie mogę potwierdzić swojego zamówienia na EK ME3 w wersji na PC. W szczegółach zamówienia nie widnieje opcja "Potwierdź", a podobno powinna być właśnie w tym miejscu... Jednocześnie jest już dostępny druk przelewu, a zamówienie ma status "oczekiwanie na płatność". Czy jakimś cudem moje zamówienie automatycznie się potwierdziło, czy to błąd systemu? Wolę się upewnić, że moja kolekcjonerka nie zostanie nagle anulowana... Numer zamówienia: GI01001173 Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 5. Witam. Przeglądając w sklepie karty różnych wersji Mass Effect 3 zauważyłem, iż do każdego nowego zamówienia zamiast komiksu Odkupienie jest dołączona litografia z Shepardem. Czy ta litografia będzie automatycznie dołączona do poprzednich zamówień ME3? Jeśli nie, to czy jest możliwość zamiany komiksu na litografię? Komiks już posiadam i nie będę ukrywał, że większy pożytek miałbym z litografii ;) Pozdrawiam! EDIT: Dobra, już wiem :) Przeczytałem info w dalszej części karty, z którego wynika, że wcześniejsze zamówienia też otrzymają litografię :) W takim razie serdecznie Wam dziękuję za tak miły bonus!
 6. O, nawet podlinkowaliście link do podsumowania mojego autorstwa :) Jako jeden z redaktorów Shadow Broker mogę obiecać, że po przyłączeniu do kolektywu nie spoczniemy na laurach i wciąż będziemy się rozwijać. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego serwisu :)
 7. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Kupiłem Alpha Protocol na Steamie podczas poprzedniej wyprzedaży i jest on także w polskiej wersji językowej (napisy) ;)
 8. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Jeśli ktoś jeszcze szuka osoby do 4-packa Borderlands niech odezwie się do mnie na Steamie (ID: Vexilium). Mogę w razie czego kupić cały pack ;)
 9. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Ech, czyli nikt na mnie nie poczekał z zakupem Borderlands? :(
 10. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Mnie tak samo wystarczy zwykła wersja :) Jutro będę dostępny po godzinie 12:00.
 11. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Ja chętnie bym się dołączył :)
 12. Vexilium

  Grupa gram.pl w STEAM

  Proszę o zaproszenie :) http://steamcommunity.com/id/vexilium
 13. http://www.saviors-of-queens.com/ Nowa produkcja od CD Projekt RED ;)
 14. Vexilium

  Mass Effect 2

  Chodzi ci o ten z