Vexilium

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Vexilium

 1. Witam! Co prawda wysłałem już maila do DOK-u w poniższej sprawie, ale bardzo zależy mi na czasie, więc jestem zmuszony napisać także w tym miejscu. Wczoraj wieczorem zamówiłem Punkty BioWare w postaci klucza dostarczanego drogą cyfrową. Opłaciłem je tuż po zamówieniu za pośrednictwem opcji "Przelew z BPH". Przelew został dokonany, co wynika z potwierdzenia znajdującego się na moim koncie bankowym. Niestety zamówienie cały czas ma status "oczekiwanie na weryfikację płatności", a klucz nigdzie nie jest dostępny. Czy można liczyć na szybką reakcję w tej sprawie? Dodatek Lewiatan do Mass Effect 3 wychodzi za kilka godzin i chciałbym w niego zagrać już dzisiaj... Numer zamówienia: AH03341271 Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 2. Vexilium

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nie pomoże - plik TW2EE_Patch-1.bin na tym serwerze także jest niekompletny.
 3. Vexilium

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Prawdopodobnie winnym zamieszania jest plik TW2EE_Patch-1.bin (ten, który można było ściągnąć dopiero dzisiaj). Powinien mieć równe 300 000 000 bajtów jak inne podzielone pliki, a tymczasem waży "zaledwie" 298 480 896 bajtów. PS. Na słynnej stronie http://50mb.pl pojawiły się pierwsze nowe obrazki...
 4. Nie mogę potwierdzić swojego zamówienia na EK ME3 w wersji na PC. W szczegółach zamówienia nie widnieje opcja "Potwierdź", a podobno powinna być właśnie w tym miejscu... Jednocześnie jest już dostępny druk przelewu, a zamówienie ma status "oczekiwanie na płatność". Czy jakimś cudem moje zamówienie automatycznie się potwierdziło, czy to błąd systemu? Wolę się upewnić, że moja kolekcjonerka nie zostanie nagle anulowana... Numer zamówienia: GI01001173 Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 5. Witam. Przeglądając w sklepie karty różnych wersji Mass Effect 3 zauważyłem, iż do każdego nowego zamówienia zamiast komiksu Odkupienie jest dołączona litografia z Shepardem. Czy ta litografia będzie automatycznie dołączona do poprzednich zamówień ME3? Jeśli nie, to czy jest możliwość zamiany komiksu na litografię? Komiks już posiadam i nie będę ukrywał, że większy pożytek miałbym z litografii ;) Pozdrawiam! EDIT: Dobra, już wiem :) Przeczytałem info w dalszej części karty, z którego wynika, że wcześniejsze zamówienia też otrzymają litografię :) W takim razie serdecznie Wam dziękuję za tak miły bonus!
 6. O, nawet podlinkowaliście link do podsumowania mojego autorstwa :) Jako jeden z redaktorów Shadow Broker mogę obiecać, że po przyłączeniu do kolektywu nie spoczniemy na laurach i wciąż będziemy się rozwijać. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego serwisu :)
 7. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Kupiłem Alpha Protocol na Steamie podczas poprzedniej wyprzedaży i jest on także w polskiej wersji językowej (napisy) ;)
 8. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Jeśli ktoś jeszcze szuka osoby do 4-packa Borderlands niech odezwie się do mnie na Steamie (ID: Vexilium). Mogę w razie czego kupić cały pack ;)
 9. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Ech, czyli nikt na mnie nie poczekał z zakupem Borderlands? :(
 10. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Mnie tak samo wystarczy zwykła wersja :) Jutro będę dostępny po godzinie 12:00.
 11. Vexilium

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Ja chętnie bym się dołączył :)
 12. Vexilium

  Grupa gram.pl w STEAM

  Proszę o zaproszenie :) http://steamcommunity.com/id/vexilium
 13. http://www.saviors-of-queens.com/ Nowa produkcja od CD Projekt RED ;)
 14. Vexilium

  Mass Effect 2

  Chodzi ci o ten z
 15. Vexilium

  Mass Effect 2

  Cóż, uważam, jest to najsłabsze fabularne DLC, ale też ciągle przewyższa słabiuteńkie dodatki z Dragon Age: Początek. Zabrakło trochę akcji na większą skalę, bo sama fabuła dodatku to sugerowała. wydawał się być oczywisty, ale i tak nie wziąłem go pod uwagę :P Samodzielna misja Sheparda była dla mnie pretekstem do wydłużenia trwania dodatku, choć poziom walk był nawet wyważony. Oczywiście są też plusy. Pojawiło się kilka niespodziewanych elementów, przede wszystkim BTW jeśli jesteście ciekawi co się może zdarzyć jeśli
 16. Vexilium

  Mass Effect 2

  http://uk.ign.com/videos/2011/03/28/mass-effect-2-arrival-launch-trailer - trailer Arrivala :) Poza tym można już ściągnąć instalkę z serwerów BioWare, ale nie wiem czy działa ona poprawnie. Zresztą i tak nie da się jeszcze kupić dodatku, więc z gry nici, ale jutro oszczędzicie sobie ściągania :) Link: http://static.cdn.ea.com/bioware/u/f/eagames/bioware/masseffect2/ME2_DLC/ME2_Arrival.exe
 17. Towarzysze w ME2 szczególnie na wyższych poziomach trudności mieli skłonności do częstej utraty przytomności, tak więc samodzielne przechodzenie dodatku (choć nie jest to do końca prawda, co pokazał gameplay zamieszczony w serwisie Gamespot) jakoś mnie nie martwi - jestem już obeznany z tą sytuacją ;)
 18. Vexilium

  Mass Effect 2

  http://www.joystiq.com/2011/03/24/mass-effect-2-arrival-dlc-preview/ - kolejny artykuł... http://www.giantbomb.com/ask-me-anything-mass-effect-2-arrival/17-3929/ - i gameplay z pierwszej misji. Jeśli ktoś jest ciekawy czy w DLC zobaczymy "Virmire Survivora":
 19. O osiągnięciach było już wiadomo z przecieku na PS3 miesiąc temu... No, może z wyjątkiem punktów ;) Serwis IGN podał, że na dodatek składa się 5 misji także o jego długość byłbym spokojny.
 20. Vexilium

  Mass Effect 2

  http://uk.ps3.ign.com/articles/115/1157464p1.html Artykuł o dodatku Arrival z nowymi screeenami i rzecz jasna spoilerami, więc czytacie na własną odpowiedzialność.
 21. Vexilium

  Mass Effect 2

  Co do informacji o ME3 na targach w Bratysławie czeski oddział EA kilka dni temu wysłał sprostowanie mówiące, że "ekskluzywna prezentacja" była błędem w tłumaczeniu. Czyli zapewne nie padło tam nic więcej niż dobrze znane ogólniki.
 22. Vexilium

  Mass Effect 2

  Przeczytaj drugi punkt w przypiętym poście Siriondela na samej górze. Wbrew słowom polskiego oddziału EA nie trzeba ściągać angielskiej wersji gry z EA Store, żeby móc zainstalować dodatek. To rozwiązanie całkowicie zangielszcza grę, gdyż wszystkie pliki w oryginalnym języku są już dostępne na płytach z ME2. Poza tym trzeba podmienić jeden wpis w rejestrze, żeby była możliwa instalacja dodatków. Można go znaleźć na stronie http://www.shadowbroker.pl/pliki/?category=4 (dwa ostatnie linki) lub zrobić to ręcznie za pomocą porady dotyczącej instalacji Lair of the Shadow Broker- patrz punkt czwarty i link do forum CD Action w przypiętym poście u góry.
 23. Vexilium

  Mass Effect 2

  http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u/f/eagames/bioware/masseffect2/resources/assets/media/screenshots/screenshot-108-o.jpg Screenshot z DLC nr 3
 24. Vexilium

  Mass Effect 2

  http://www.shadowbroker.pl/wp-content/uploads/2011/03/Arrival_SS1.jpg Oficjalny screenshot z Arrivala. Jutro powinien się pojawić kolejny.