Wielki_Bubba

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1506
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Wielki_Bubba


 1. Co do WoWa i Overwatcha to nie ma co dyskutować, że są najpopularniejsze, ale przy innych grach blizzarda trudno się zgodzić. Diablo jest zostało zdeklasowane przez Path of Exile, Starcraft nie ma żadnej konkurencji, bo nikt nie wydaje już RTS''ów przez popularność gatunku MOBA, a HotS jest martwy i nie ma żadnego podejścia do LoLa i Doty.


 2. > No akurat to bardzo dobrze. Osiągniecia/trophy itp. to są "wyzwania" przez twórców stawiane.
  > A nie wystarczy mod zrobić którym wbijasz od razu achivmenty.

  Taa, w przypadku steama wystarczy ściągnąć sobie steam achievement manager i nawet nie trzeba gry mieć odpalonej, żeby ustawić sobie wszystkie osiągnięcia na wbite. Więc to jest bez sensu. Z resztą większość osiągnięć w skyrimie polega na przejściu jakiegoś questa/wątku więc nie są to wyzwania, tylko progres w fabule gry.


 3. Dnia 27.06.2016 o 23:33, dariuszp napisał:

  Nie dziwie się. Grałem na PC i PS4 w Overwatch. Wybrałem w końcu PC. Torbjorn jest świetną
  postacią przeciw szybkim, wkurzającym przeciwnikom których ciężko ubić jeżeli ktoś potrafi
  nimi grać. Mowa tu o Tracer, Genji i Reaper przede wszystkim.


  Reaper jak podejdzie do wieżyczki od tyłu to zabija ją na dwa strzały, a Genji też nie ma z nią problemu, wystarczy że odpali swojego skilla do odbijania i wieżyczka pada w 2 sekundy. Tracer zawsze może użyć na niej swojej bomby (i na stojącym obok wieżyczki Trobjornie).


 4. Dnia 17.06.2016 o 02:03, Hartigan napisał:

  Spoiler

  5. Shani najtrudniejsze do wykonania. Jeśli nie spotkasz Triss nie zobaczysz się z Yen
  na Skellige olejesz poszukiwanie Ciri i zaczniesz Serce z kamienia do spotkania z Shani  Mam pytanie skąd jest to info, bo szukałem po googlach i youtubach żeby znaleźć to zakończenie ale nic nie wyskoczyło.


 5. Jak ktoś jeszcze nie jest pewny kupna i chce pooglądać przedpremierowo to na twitchu popularni streamerzy podostawali wcześniej a przy okazji ludzie też grają w japońską wersję z importu. Osobiście uważam to za bardzo głupi sposób marketingu poprzez opóźnianie premiery, ale co zrobić.


 6. Powiedzieli, że na razie nie mają planów dodawać następnych postaci, powyżej tych startowych 21. Aczkolwiek według tego artykułu/wywiadu ( http://www.polygon.com/2015/11/7/9688324/overwatch-buy-to-play-blizzard-pricing-model-plans ), znowu wymijają pytanie mówiąc, że nie wiedzą czy DLC będą płatne czy nie. Wychodzi na to, że trzeba poczekać tak jak mówisz, bo co Blizzard wymyśli jeśli chodzi o wyciąganie kasy to nigdy nie wiadomo. O ile płacenie za skórki i samą grę rozumiem, to za postacie czy mapy płacić nie zamierzam.


 7. Eeee mylicie trochę pojęcia. Bo te 500k o których mówicie to średnia graczy jaka w danym momencie przebywa w grze, a nie liczba w ciągu całego miesiąca. Bo jeżeli chodzi o unikalną liczbę graczy w ostatnim miesiącu to wyniosła ponad 11 mln.

  A co do samego spadku graczy jest spowodowany głównie tym, że ludziom którzy ściągnęli dotę po internationalu się nie spodobało oraz wejściem reborn, który jest zabugowany i nie do końca zoptymalizowany. Naprawią bugi to ludzie wrócą.


 8. Eh, szkoda, że Secret odpadło przez swoje durne drafty. Czy oni na prawdę nie umieli zauważyć przez tyle gier, że za każdym razem gdy chcą iść w early push bez lategame''u to dostają w 40 minucie, bo nie mają jak spuszować t3 towerów. Ale i tak największym zaskoczeniem turnieju jest oczywiście CDEC, które ma dużą szansę na wygranie finału, biorąc pod uwagę, że obie drużyny które zostały w turnieju były przez nich pokonane 2-0.