MDek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MDek

 • Ranga
  Robotnik
 1. Fotoalbum to może ACDSee, photoshop album starter edition albo fotooffice :)
 2. Polecam program do czyszczenia rejestru autostratu itd. itp. EasyCleaner :D
 3. MDek

  Jakie macie głośniki do kompa?

  ja używam standardowego głośniczka w obudowie ;P ;-))
 4. MDek

  Pomocy

  Czy sprawdzacie tutaj logi ??
 5. Chyba ktoś tu niezrozumiał o co chodzi. Została juz wydana nazwa następnego OS''a bedzie to Windows FIGI. A my sie mamy zastanowic na czym bedzie polegał system, jakie wymagania bedzie potrzbował itd. itp.
 6. Wszyscy narzekacie na Windows Viste, że ma wysokie wymagania a to nie prawda ostatecznie starczy komp z 1,5GHz prockirm 512 RAM i dobrą kartę graficzną jeśli chcecie zobaczyc wszystkie efekty visty, a my mamy sie zastanawiac nad następnym windowsem, jakie będzie miał wymgania w 2010 roku ?? Pewnie nieziemskie :P
 7. no tak sorry zapomnałem. Wziołem to z www.dobreprogramy.pl :))
 8. Systemem, który pierwszy ujrzy światło dzienne po Viście będzie Fiji (Fidżi), a nie jak zapowiadano wcześniej, Vienna. Fiji do tej pory było przez niektórych określane jako Vista R2, co może sugerować, że wersja ta ma być jedynie pewnego typu rozszerzeniem Visty. Aktualnie brak jest jakichkolwiek informacji na temat tego, jak nowe systemy mają wyglądać. Również daty wydania kolejnych systemów nie są jeszcze znane, obserwatorzy obawiają się, że opóźnienie Visty może wywołać efekt domina, odsuwając kolejne premiery w bliżej nieokreśloną przyszłość. Microsoft pokazał jednak, że potrafi pracować nad wieloma dużymi projektami na raz, jak chociażby w przypadku Visty i SP3 dla XP. Przed ogłoszeniem przesunięcia premiery Visty, firma dążyła do wydawania nowych wersji co dwa lata, co sugerowało by, że Fiji spodziewać się można w okolicach roku 2008, a Vienny w 2010. Serwerowy system Longhorn Server ma ukazać się w 2007 roku, tak przynajmniej wynika z ostatnich zapowiedzi firmy. Kolejne edycje z tej gałęzi, Longhorn Server R2 i Vienna Server mają pokazać się odpowiednio w 2009 i 2011 roku. Ciekawe jakie bedzie miał wymagania ?? :p
 9. MDek

  Kącik Antywirusowy

  ups wpadka sorry. Niech moderator zamknie ten temat
 10. Jakiego używacie antywirusa, jaki jest najlepszy wg was ?? Ja używam MKS_Vira 2005 i czekam na wersje 2006 nigdy mnie nie zawiódł, nie obciąża systemu jest świetny :-))
 11. czasem wstaje rano i myśle czy wszystko to prawda ale trzeba uwierzyć
 12. MDek

  Ostatnia literka - gra

  Nike --> Edek
 13. W tych czasach już nieiwadomo w co wierzyć ale według pisma świętego Jezus powiedział do uczniów: "Błogosławieni ci którzy nie zobaczyli a uwierzyli".
 14. MDek

  Ile wydajemy na gry ?

  podzielić podzieliłbyś to tylko ile by było partów i ile razy chłopak by musiał latać ?? 2666 razy