Kuaczor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  809
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kuaczor

 1. DayZ - najgorzej wydane 25 euro w życiu.
 2. Polecam wszystkim. Dostałem bete jakiś czas temu i bardzo przyjemnie się pyka ;).
 3. Yhm o ile pamietam zombie, pojazdy, sterowanie postacią i wiele innych rzeczy mieli zrobić w tym roku. Aleeee nie, lepiej dodać czapki, kilka durnych rzeczy typu malowanie broni i kilka miast, gdzie każde wygląda tak samo i w sumie i tak nikt tam nie chodzi bo nie ma po co. Najgorzej wydane 100zl ever.
 4. > Jak ostatni raz sprawdzałem, to fizyka w uniwersum Wiedźmina działała tak samo, jak w > naszym świecie, a magia była tylko jej uzupełnieniem. Dodatkowo - mieszkańcy tego świata > nie wydawali się debilami, którzy chodzą po polu bitwy samotnie z mieczem dwuręcznym > używanym zwykle w formacjach. Nie sądzę też, że nagle wyparowały im mózgi, że nie wzięli > nawet byle piki do obrony przed kawalerią, którą widzieli już z daleka. To nie jest kwestia > porównania naszego świata i świata przedstawionego, tylko prostej logiki. Rozumiem, że > wszystko musi być dla mniej rozgarniętych odbiorców - a więc większości - pokazane mega > obrazowo i stąd te rażące uproszczenia, ale można to było zrobić zarówno efektywnie jak > i z głową. Lista zarzutów człeka myślącego względem tego intra będzie dość długa, dawno > bowiem się nie zdarzyła taka żenada w uniwersum aspirującym do miana "realistycznego". > > Koń całkowicie tracący pęd po ścięciu głowy mieczem dwuręcznym (sic!) to kolejny z przykładów, > jak bardzo rzeczy mogą pójść nie tak. Dzięki za info el magistero. Jeżeli szukasz realizmu w grze fantasy z magią, smokami i innymi potworami to powodzenia.
 5. Przegrałem w Standalone 60 godzin, więcej nie dałem rady. W moda grałem dobry rok, albo i więcej. Jedyne zmiany to to, że gra jest mniej stabilna, zombie są jeszcze głupsze i jest jeszcze mniej do robienia niż w modzie. ALE CO TAM, PRZECIEŻ DODALI MOŻLIWOŚĆ MALOWANIA BRONI I ZAKŁADANIA SPODNI, CZAD. 100zł za alphe w tak tragicznym stanie to jest żart.
 6. Mogliby poprawić najpierw ai zombie, spawn zombie, spawn przedmiotów, movement postaci, sterowanie, przechodzenie przez ściany, wpadanie pod budynki, zerową optymalizacje i ogólnie to, że gra jest gorsza niż darmowy mod, który wyszedł kilka lat temu już o.O. Poza tym, nie przechodzą na nowy engine, tylko ten engine, na którym śmiga DayZ to już jest ten Infusion engine ( po prostu uważają, że zmodyfikowali go na tyle, że nie można już tego nazywać VR )
 7. Mam nadzieje, że powstsanie coś na wzór Americas Army 2 ;s.
 8. Czemu gra jest taka popularna? Kilka powodów : 1. Narzędzia modderskie 2. Brak durnych DLC ( nieobowiązkowe operacje, które ogarniętemu zwrócą się pierwszego dnia) 3. Dobry balans rozgrywki 4. Aktywne wspieranie esportu 5. Ciągłe aktualizacje. Przepis na sukces ; )
 9. Tu chodzi o to, że facet, który od 2 lat jest lead designerem projektu, opowiada o tym jakie DayZ będzie oh i ah, czego to on tam nie zamierza dodać nagle postanawia odejść. To powinno dać do myślenia, że coś w zespole śmierdzi.
 10. Dean odchodzi bo pewnie Bohemia szczędzi pieniążków i DayZ nigdy nie będzie takie jakie miało/mogłoby być, co mu się zapewne nie podoba zbytnio. Ta gra już od pierwszych pokazów jest skazana na porażkę. To będzie chyba jedna z największych porażek Early access.
 11. DLC - dzielenie społeczności = Brak esportu. Koniec tematu. No, chyba że darmowe, w co wątpię.
 12. O przypomniało mi się, że ostatnio na forum Splash Damage była robiona sonda przez pracowników jaką grę chcielibyśmy najbardziej zobaczyć. No i na 1 miejscu było ET2, na drugim ET:QW 2 dalej Brink a dalej coś jeszcze, może to ma związek z tym?
 13. Enemy Territory: Quake Wars 2 albo Enemy teriotititi 2 BŁAAAAAAAAAAGAM.
 14. Jak cie jarają takie klimaty to ogarnij Planetside 2. Kilku TYSIECY graczy podczas bitwy ; )
 15. Kuaczor

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Mógłby ktoś pomóc mi przetłumaczyć kilka zdań na język wroga? Ja z niego jestem b. słaby, a musze zrobić krótka prezentacje o Oktoberfeście. Odrazu mówie, że do google translatora to też umiem wrzucić >.> Z góry thx 1.Wedle przepisów Oktoberfestu swoje piwo serwować mogą jedynie tradycyjne monachijskie browary, które warzą zgodnie z Bawarskim Prawem Czystości z 1487 roku i podobną normą niemiecką z 1906 roku 2. Dla odwiedzających ustawianych jest 14 hal piwnych, z których większe mają do 10 tysięcy miejsc siedzących. 3.Festyny nazywane Oktoberfestem nie były w Bawarii rzadkością. Ich celem było zużycie piwa z mijającego sezonu browarskiego. 4.Monachijski Oktoberfest cieszy się już ponad 200-letnią tradycją. 5.Z okazji ślubu bawarskiego księcia Ludwika, zoorganizowano konne wyścigi. 6. Ponieważ impreza cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta, dwór królewski zadecydował o powtórzeniu wyścigów rok później o tej samej porze i tak zrodziła się tradycja monachijskiego Oktoberfestu.
 16. Mam nadzieje, że to Unreal Tournament 4 z trybem Assault, który został nieszczęśliwie usunięty w 3 : <.
 17. Kuaczor

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Mógłby mi ktoś pomoć z zadankiem 2b,5,6? Z góry thx ;s
 18. Kuaczor

  Edytor map do swata 4

  Mam pytanie: Czy do swata 4 jest edytor do map ???? chodzi mi o taki edytor jak jest w starcrafcie albo coś podobnego.
 19. Kuaczor

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  http://www.gamersnexus.net/bgr-home Link do projektu. Można nawet pobrać pierwszą część (Lochy Irenicusa)
 20. Kuaczor

  Kącik Pracy Domowej [M]

  http://www.zst.bytom.pl/~matematyka/flin.html zad 20, może ktoś pomóc :s?
 21. Tam jest @A nie sorry, pomyłka. Wcześniej oglądałem angielską wersje bez polskich napisów i tak jakoś mi się zapamietało ;s