BzzzYczeK

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  58
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O BzzzYczeK

 • Ranga
  Przodownik
 1. Po prostu są żałośni. Pierw były wpln, później te śmieszne punkty, przy których jak się okazało że kilka set wpln zmieniało się na jakies 15 może 30zł no tyle sa warte zeczy które za te punkty mozna było dostać. A teraz całkowicie likwidują.
 2. Szczerze, jesteście żałośni, zachowujecie się jak byście byli lepsi od tych co nazywacie noobami. Takie wywyższanie sie, że niby ja jestem inteligentniejszy, jest po prostu ubliżające wam. Każdy ma prawo grać w gry mmo i po to są osoby bardziej za znajome z systemem i światem gry, by pomóc i pokierować tych o mniejszej wiedzy
 3. Dobra Strona Mocy jak w życiu tak i w SW
 4. Ja jestem z tych co preferowali Przystań
 5. BzzzYczeK

  Bulletstorm – jednak będzie demo na PC?

  No to może się kupi grę bo bez dema na PC bym gry nie kupił, mimo ze grałem w wersje na konsole. To najważniejsze jest jak zrobią sterowanie na pc.
 6. Jak to jest bardzo fajne zastosowanie postawić w ogródko obok krasnali. A co do tematu to mnie w tej liczbie nie ma i nie będzie, za biedna ta edycja
 7. BzzzYczeK

  Top 10 największych zabijaków w grach

  a co mam ci wysłać zdjęcie pudełka które stoi na regale. Co z tego ze w wiedźminie się zabija, robi się to w tysiącach gier. A że w wiedźminie piruety się odwala to nic nie zmienia, najwyżej nagrodę za najbardziej utanecznionego zabójce by mógł dostać. Że polska gra to nie znaczy że wszędzie trzeba ją wychwalać nawet tam gdzie nie pasuje tak jak tu.
 8. BzzzYczeK

  Top 10 największych zabijaków w grach

  Że Geralt na 4 miejscu przecież on na tej liście w ogóle nie pasuje, nawet w pierwszej 100 by się nie znalazł. Stronniczość masakryczna
 9. Chciał bym aby gra ta potrafiła wciągnąć swoją magią gracza na wiele miesięcy(nie tylko grindujac), fabuły która będzie trzymać cały czas akcję w napięciu. Nawet po przerwie w graniu będzie nas ciągnęło by dowiedzieć się co będzie dalej. Wsparcia z strony twórców na propozycję graczy, ciągłej modernizacji świata. Gry przeznaczonej dla starszego gracza. Ale niestety wątpię by choć trochę moich oczekiwań się spełniło helgatelondon nie przypadło mi do gustu dla tego nie pokładam w egipie swojej nadziei . Dopiero jak wyjdzie sam się przekonam, czy warta gra jest mojego czasu.
 10. BzzzYczeK

  Pobierz demo Dead Space 2

  Pobrał bym ale jedynie na PC moje konsole sa przeznaczone na inny rodzaj gier.
 11. Tego typu gry tylko na padzie przekonałem się o tym przy okazji GTA4
 12. BzzzYczeK

  Polska cena Kinecta ujawniona

  hallas- i machał byś rękoma w powietrzu udając że grasz na gitarze. Myślałem nad kupnem tego ale chyba zaopatrzę sie tylko w move na ps3( oczywiście jak wyjdą jakieś sensowne gry)
 13. Multi wygląda jak BC2 i dla tego poważnie myślę o rezygnacji z preordera, tak jak zrobiłem to z samym BC2. Bety tak mnie zniechęciły że przesada. Jedynie co jeszcze trzyma preorder w mojej liście zamówień, to fakt że inna grupa odpowiada za singiel. Wiec czekam na info o singlu, a nie ciągle tą kaszane z bety multi. Cod4 chyba w tej kwasji nikt nie doścignie nawet MW2 jest słabe.