Stormbringer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Stormbringer

 • Ranga
  Robotnik
 1. Po obrazkach od razu poznałem silnik Painkillera:)
 2. Szalone lata ''80!!! Dlaczego? 1. Utwory które znajdują się w grze pamiętam z dzieciństwa/wczesnej młodości i je kocham. 2. Właśnie ten "kiczowaty" klimat jest niesamowity. Zabawny i ironiczny i ma to "coś" 3. A bo tak i tyle.
 3. Dlaczego gram w GTA? Krótko. Bo uwielbiam otwarty świat GTA, swobodę którą rozkoszuję się z każdą nową serią, najpierw długo poznaję lokację a dopiero potem rozgrywam fabułę. Przygodę z GTA zapoczątkowałem do GTA 3 ponieważ przedtem nie miałem sprzętu nawet na pierwszą i drugą część mimo iż nie była mi obca. Krótko o serii w mojej opinii : GTA3-dobre choć trochę ponury świat, niemalże ukończyłem wątek. GTA vice City-uwielbiam, przeszedłem wątek ponad 5 razy, tą odsłonę kocham jak dotąd ponad wszystkie inne GTA San Andreas-przeszedłem ale niestety bardzo nie lubię klimatu (gangstersko/Hip-Hopowy jak go osobiście widzę i określam), jest po prostu obskurny i brudny w moim doznaniu i to naprawdę mnie odpychało na szczęście dzięki największej jak dotąd ilości opcji i możliwości przełknąłem tę część dość dobrze.
 4. Stormbringer

  Zobacz gameplay z polskiej wersji Mass Effect

  Dubbing dobry czyli poprawny lecz mechaniczny bez emocji, znowu za cicho, jakby wstydliwie, bez przekonania, ale nie jest źle po prostu trzyma neutralną mieszaną pozycję którą każdy określa według swojego gustu i przekonań a szkoda bo czytając te zapewnienia, ile to trwało i ile pieniędzy na to wyłożono szkoda trochę ale dzięki Bogu jest jeszcze angielska wersja do wyboru z której korzystam i nie odważyłem się zmienić jej na polską bo nie chcę sobie zepsuć klimatu ale można śmiało powiedzieć że nie tylko my mamy pewne problemy co do przekładania gier na nasz język, posłuchajcie sobie czasem dubbingu w innych wersjach językowych różnych gier to zobaczycie.
 5. Kampania Wiedzmina jest według mnie lekko przegieta, zaczyna dokuczać ale jeszcze nie draznić, sam tytuł jest dla mnie dobry czyli 4/6 choć z lekkim minusem przy 4, niebęde się rozpisywał dlaczego tak uwarzam, nie żałuję tych 100zł udanych w dniu premieryale zastanawia mnie jak i innych czy ludzie głosowali na niego bo jest Polski czy dobry? a co do naseksowniejszego do powiem nie, dobrze zostal odwzorowany więc wyglada trochę nieludzko ale za głos spokojnie pierwsze miejsce.
 6. Stormbringer

  Assassin's Creed - wyrób Crysisopodobny

  No to se pograłem, takie wymagania to dosłownie zwalają mnie z nóg, czy oni nieportafią zrobić coś z kodem gry? Jeśli sie niemylę to konsole mają w sobie zleksza słabszy sprzęt niż kompy ale jakoś nikt niebawi się z upychaniem kodu na blaszaki tylko walki jak popadnie a może wręcz specjalnie aby zmusić nas na zakup nowego sprzętu?
 7. Dexter McAaron- przecierz dobrze jest wszystko opisane, Biorifle tak wygląda, gralem w bete po necie więc widziałem tą broń i raczej się niemylę
 8. Stormbringer

  Wiedźmin osiągnął status gold!

  hagen yaydroszcze ci takiego sprzentu, ile kosztowal ten procek?
 9. Stormbringer

  Wiedźmin osiągnął status gold!

  hagen czterordzeniowy procek?? a nie czasem dwu? np: Intel Core Duo? a pozatym świetny sprzęt:)
 10. Stormbringer

  Wiedźmin osiągnął status gold!

  Zapewne tak. A od siebie mam pytanie do producentów, czy te wymagania niesą czasem za duże?? i to mocno za Duże?! Mam 1,5 GB Ram, Athlon 3200+ (OC 2,2 GHz) i GeForce 8600 GE 256 Ram, czy będę mógł nacieszyć oczy wysokimi najlepiej maksymalnymi detalami?? Bo coś mi chyba procek niewydoli a reszta powinna być ok
 11. Stormbringer

  Wiedźmin osiągnął status gold!

  Serio??!! No to zbijam do krakowa!! THX! finiu!!!
 12. Stormbringer

  Wiedźmin osiągnął status gold!

  Noooo nareszcie kolejna polska gra która będzie mogła dorównać świetnemu Painkillerowi. 1 Nareszcie to USA sobie troche poczeka na premierę 2 Jestem ogromnie pozytywnie zaskoczony że Atari bierze w tym udział 3 CDP nadchodzi!!! Pokładam w was chłopaki ogromne nadzieje poniewarz wydawacie dużo dobrych tytułów, macie fora i gamesajty i oczywiście doświadczenie więc powinniście wiedzieć co dobre i stworzyć istny HIT! 4 czemu demo nie wcześniej?:( Dużo już kasy udałem na zamówienia u was przez co mam deficyt budrzetowy a chciałbym najpierw sprawdzić jak mi ta gra będzie chodzić na kompie 5 Powodzenia, Powodzeniam, Powodzenia etc....
 13. Wiem, z góry sorry za długi post:(
 14. Co do płynności gry to się zgadzam iż chodzi płynniej niż podstawa, moim zdaniem to z powodu zmiejszenia jakości tekstur i usunięciu lub zaoszczędzeniu na jakości "kosmetycznych" elementów świata np: cieżki bolter który nosi w oddziale jeden z SM posiadał wypukłą czaszkę z skrzyżowanymi piszczelami, ten element znajdował się na boku broni, teraz jeśli się niemylę wygląda znacznie gorzej lub wręcz go brak. A jeśli chodzi znowu o nekronów to w necie jakoś zawsze udawało mi się z nimi wygrać (1 vs 1), nawet gdy grałem przeciwko dobremu graczowi i posiadał on wszystkie jednostki i technologie tej rasy. Może jeszcze poprostu niespotkałem się z osobą ktura dobrze nimi prosperuje albo mam szczęście, porzyjemy zobaczymy.
 15. Ja osobiście grając Tau na Nekronów to szybko buduję dowudce potem oddział fire wariorsów i potem vespidy i znowu fire warriors no i można iść na Nekronów. Zająć ich walką z vespidami a piechota i dowudca bez problemu ich zabije zanim ci nawet zdążą pokonać vespidów, nawet jeśli im sie to uda to odległość między nimi a oddziałami Tau szczególnie po badaniach uniemorzliwa im dojście, potem tylko generatory i monolitalbo to 2 odrazu wiem bo już kilka razy grałem przeciw nekronom Tau i SM i ani razu nieprzegrałem mimo iż było ciężko.