Tomislav

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  382
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomislav

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Tomislav

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Czy warto kupić Neverwinter Nights? Wiem, że 20zł to nie dużo, ale po co mam je wyrzucać w błoto. Więc napiszcie coś odnośnie rozgrywki na multi i singlu.
 2. I niech ktoś powie że ten konkurs nie jest podobny to tych z koszykami czy bombkami. Przy każdym trzeba było siedzieć przy kompie dzień i noc :)
 3. Chociaż pamięć masz słabą, to tym razem się nie myliłeś. Podobno premiera ma być wiosną 2007. Więc jest szansa na modernizacje sprzętu.
 4. Tomislav

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Nazwanie głównego bohatera na pewno było świadomą decyzją :D.
 5. Tomislav

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Czy moja postać, z takimi statystykami ma szanse przetrwać w świecie Baldurs Gate 2? Mile widziane porady dla nowicjusza :)
 6. Całe szczęście, że nie będę musiał w Wiedźminie ratować świata :). Po przeczytaniu tych wszystkich wywiadów jestem pewny, że gra nie zatraci klimatu z książki.
 7. Tomislav

  Już 2 miliony fanów Guild Wars!

  No to nie źle :). Ciekawe czy są jeszcze jakieś gry z tego gatunku (CORPG)?
 8. Tomislav

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Dzięki za wyjaśnienie. Co prawda z KP spotkałem się już w Morrku ale tam służyło to jedynie do opisu pancerza i nie przywiązywałem do tego większej uwagi. Obronę oceniałem na oko :D. Nie bardzo idzie mi czarowanie. Niby coś tam w instrukcji pisze ale i tak nie wiem o co chodzi O_o. Jak rzucić czary uzdrawiające na sen? Bo jestem w lochach, i nie mam już butelek uzupełniających życie, a muszę poszperać z schowkach naszpikowanych pułapkami.
 9. Tomislav

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Od wczoraj gram w Baldurs Gate 2 i mam jedno pytanie. Otóż, jak rozpoznać ile obrażeń zadaje dana broń. Przykładowo przy obrażeniach pisze 2KP4. Więc ile obrażeń zadaje?
 10. Tomislav

  Piłka Nożna

  Jagiellonia Białystok, niestety przegrała dziś z Arka Gdynia 2:1. Szkoda, liczyłem na awans. A nawet jakby Jaga wygrała to wątpię żeby tak nagle znalazła się kasa na budowę stadionu. Cóż, nie pozostało nic innego jak tylko podbicie 2 ligi przez Jage.
 11. Brakuje takiego pytania: Gram.pl: Jakie będą wymagania sprzętowe gry The Witcher. :)
 12. Tomislav

  Ostatnia literka - gra

  owoc ----> cebula
 13. Właśnie, trailer z E3, wiedziałem że czegoś brakuje :D. Ale taki rarytas pewnie dadzą na koniec Tygodnia z Wiedźminem.
 14. Tomislav

  Piłka Nożna

  Ehhh co za dzień O_o. Nie dość, że Ekwador wygrał z Kostaryką 3:0. To na dodatek Jaga przegrała z Arką 2:0. Druga bramka była samobójcza O_o. Nie ma co się łamać może w Gdyni wygramy 3:0 :D.
 15. Tomislav

  Piłka Nożna

  Dziś wielki mecz :). Jaga gra z Arka baraże o pierwszą lige. Ciekawe kto wygra? Ja oczywiście jestem za Jagiellonią Białystok. Jak długo na ratuszu, kuranta bije dzwon, Tak długo Jagiellonia, zwycięski dzierży tron... Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród, Zwycięży Jagiellonia, to białostocki klub... :D