Yancy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  66
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Yancy

 • Ranga
  Przodownik
 1. Gdyby to była pierwsza taka sytuacja, byłbym w 100% wyrozumiały. Każdemu może się zdarzyć. Ale to zdarza się często. ZA często. Z tą niższą ceną też wcale tak pięknie nie ma. Niejednokrotnie za taką samą można kupić gdzie indziej... Ale - dość o tym. Wnioski na przyszłość każdy powinien wyciągnąć sobie sam.
 2. To była ironicznie zabarwiona wypowiedź. To co wyszło na dobre - to nauczka by na przyszłość nie bawić się w preordery, bo zamiast dostać wcześniej, dostaję grę na szarym końcu. Pół biedy jeśli dotrze jutro... Co prawda, nareszcie paczka widnieje jako wysłana ale to wszystko co mogę sprawdzić. Termin dostarczenia 7-10 a sprawdzić drogi paczki nie mogę bo "Wprowadzono błędny numer przesyłki". To aby było ciekawiej :)
 3. U mnie też ciągle pakowanie. Ale - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Bardzo mocno zastanowię się następnym razem nad złożeniem zamówienia, ZWŁASZCZA preordera. Jak widać w tym przypadku, pierwsi są ostatnimi zamiast odwrotnie...
 4. Obiecywałem sobie że już więcej nie dam się nabrać na "preorder" z gram.pl. Gra w sklepach - zamówienie nadal nie wysłane. Właściwie, nawet się nie zdziwiłem jak to zobaczyłem, w końcu - czy to pierwszy raz... To tyle w temacie paczki na Mikołaja :) Z dodatku do Herosów V po kolejnym przesunięciu terminu wydania - zrezygnowałem już całkiem, bo to po prostu śmiechu warte i tyle.
 5. Yancy

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Przeczytałem na tym forum, chciałem się upewnić przed zakupem czy wbrew podanym min. wymaganiom, gra mi jednak pójdzie. Z tego powodu pierwotne zamówienie anulowałem i wrzuciłem razem z dodatkiem do Herosów. Słusznie, bo jeszcze jest czas na anulowanie... Postaram się znaleźć kto napisał to info ale widziałem już wczoraj taką deklarację na konkurencyjnym forum ze stron kogoś pracującego nad Wiedźminem z tym że było napisane "brak oficjalnego wsparcia dla procesorów".
 6. Yancy

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron. Czyli ostatecznie jest już pewne że gra nie ruszy na Bartku 2500+? Szkoda. Twórcy wyszli przed szereg. Grę miałem na zamówieniu razem z dodatkiem do Herosów, na szczęście jest czas na anulowanie. Dobrze że się nie nastawiałem więc i zawód niewielki.
 7. Jak ktoś napisał wyżej "Wiedźmin nie zając...". Sprzętu ani myślę zmieniać do czasu aż zaczną się pojawiać gry pod DX10. Jest prawie pewne że dostępne dzisiaj grafy nie wystarczą. W sumie - nie wiem czy nawet jest sens czekać wyjaśnienie odnośnie mojego Bartka 2500+. Jeśli miałoby się leeedwie odpalić a dropy byłby co chwilkę to i tak lepiej zakup odłożyć.
 8. Bardzo dziwnie określone są te wymagania. Patrząc na nie rozumiem że na Bartonie 2500+ nie pogram (najmniej dziwne to jest). Jest bardzo wiele osób posiadających podobny procek (2500+ lub podkręcony do 3200+) i pewnie też chcą poznać jasną odpowiedź. Czekam na precyzyjne wyjaśnienie. Kompa jeszcze przez rok nie zmieniam więc i zamówienie anuluję skoro ma nie działać.
 9. Do kodów mam ogólny uraz :) Ale jeśli nie będzie wyjścia to skorzystam z Twojej propozycji Pomyślałem sobie ze może tak istotnie być że pierwszą sekundę misji miałem na patchu 1.041 spatchowałem na 1.05 i kontynuowałem misję bez restartu mapy. Tyle że dotąd miałem problemy tylko z wczytaniem takiej misji. Poprzednio już miałem sytuację kiedy to upatchowałem grę ale nie restartowałem mapy i po zakończeniu nie było problemów z przejściem do kolejnej. Spróbuję jeszcze raz tą mapę przejść choć ochoty wielkiej nie mam - była długa :)
 10. W Herosów pogrywam sobie od czasu do czasu ale kampanię ruszałem do rej pory niezbyt często. Dziś dobiłem do drugiej misji kampanii Akademii - Wyzwolenie. Po wyzwoleniu ostatniego miasta pojawiają się dwa przerywniki, podsumowanie misji ale kolejna nie ładuje się. Gra wysypuje się do windowsa za każdym razem. Mam zainstalowany patch 1.05. Grę reinstalowałem i próbowałem wczytywać ten zapis z patchem 1.04 i 1.041 (na niższych się nie ładowała) i to samo. Ktoś ma jakieś porady? Choćby tylko jak przeskoczyć do następnej misji?
 11. W opisie drogi przesyłki mam "odmowa przyjęcia - brak gotówki". Dobre sobie :D No ale na papierze się zgadza. Kurier był w sobotę klient odmówił przyjęcia i gra muzyka. Będzie to on sprawdzał a nawet jak - to się będziemy martwić jak będzie problemy robił.
 12. No cóż, ja teraz dostałem powiadomienie od poczty głosowej że dzwonił do mnie kurier (widać trafił na moment gdy byłem w łazience). Dzwoniłem do faceta, stwierdził że dzwonił wcześniej czy ktoś jest w domu by na darmo nie jechać (wcześniej się z taką praktyką nie spotkałem ale niech będzie) i tyle. Potraktował to jako fakt że nikogo nie było w domu. Kłócił się nie będę (wspomniał że na paczce jest faktycznie dopisek dostarczyć w sobotę). Umówiliśmy się na poniedziałek i to tyle w temacie.
 13. Do mnie również nic dziś nie dotarło, ale też nie nastawiałem się że coś dostanę. Niepokoją mnie trochę posty wspominające o wadach stwierdzonych w EK. Miałem już takie nieprzyjemności i naprawdę, gdyby teraz to samo się przytrafiło... Biały Kruk świątyni pierwotnego zła doszedł do mnie z mocno porysowaną płytką (dosłano mi nową). Herosi V EK - skrzyneczka była nieładnie wybrzuszona i spękana na wierzchu a wewnętrzna wykładzina wyglądała jakby przeżuł ją przed włożeniem wściekły pies - w sklepie taki egzemplarz z pewnością by się nie sprzedał. Ja już nie miałem ochoty drążyć tej sprawy i zostawiłem taką jaka przyszła.
 14. Spisali? Spisali by się gdybyś paczkę dostał przed premierą a nie po.
 15. Yancy

  Wii sieje zniszczenie

  Leże i płaczę ze śmiechu :D Ciekawe kiedy pierwsze wypadki śmiertelne od uderzenia.