Gartak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  701
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gartak

 • Ranga
  Delegat
 1. Gartak

  Promocja gier na EA Mobile

  A gdzie promocja dla ludzi z Androidem? :(
 2. Czy news nie powinien być informacja o tytule a nie jego subiektywną oceną? Poczekajcie do tyrania bądź zachwalania tytułu do czasu premiery i recenzji. :/
 3. Patrząc na trailer wolę zostać przy Unreal Tournament 3
 4. My właściciele konta lifetime przechodzimy automatycznie na VIPa, nie płacimy nic za nowe dodatki (wyjątkiem są te pudełkowe) dostajemy miesięcznie TurbinePoints i mamy cały content dostępny, więc tak naprawdę nic nie tracę. A gra przechodzi w stan hybrydowy a nie FTP, to znaczy, żeby mieć wszystko to albo kupuje się subskrypcję, lifetime, lub płaci za odblokowanie poszczególnych rzeczy.
 5. Gartak

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Szukam gramowiczów do wspólnej zabawy w necie. Czasami mam ochotę pograć w nierankingowym meczu na pełnym luzie :) Mój nick: Gartak pozdrawiam :D
 6. Gartak

  Demigod - Temat ogólny

  Propozycja nadal aktualna? Dopiero co zakupiłem Demigod, a i tak nie mogę jej po testować, jednak jak tylko będzie taka możliwość, w przyszłym tygodniu to bardzo chętnie.
 7. Dzięki :) Soulstorm dostałem dopiero dzisiaj, więc nie wiem jeszcze jak wygląda balans poszczególnych frakcji. Powiedzcie może jak wyglądają następujące sytuacje (zakładamy, że gracze grają na równym poziomie). IG vs Nekron Tau vs Nekron IG vs Chaos Tau vs Chaos
 8. Czy Soulstorm posiada coś podobnego do unlockera w Dark Crusade? Chciałbym pograć w Tau po sieci, ale moje plytka z DC odmawia posłuszeństwa (czytnik nie potrafi jej odczytać).
 9. Gartak

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Po długiej przerwie włączyłem sobie Burnout Paradise i zaczęła mi sie pobierać łatka 1.9, która waży aż 1.2GB. Mam też pobrane dodatki Cagney, Bike i 1.6. Czy 1.9 zawiera wszystkie poprzednie dodatki? Chcę wiedzieć czy mogę je usunąć bo miejsca zaczyna brakować na dysku. Dziękuje za odpowiedź.
 10. Gartak

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  A dodati do Gears of War 2? Przecież działają w krajach gdzie jest XboxLive. Wiem, że mogę na jeden dzień "zmienić" soje IP np: na Wielką Brytanie, co teoretycznie powinno mi dać takie możliwości.
 11. Gartak

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Na poprzednie dwa pytania nie otrzmałem odpowiedzi to może teraz się uda. Czym jest blokada regionalna, jakie obszary obejmuje, co się z tym wiąże, jakie produkty są nią objęte. Jak można ją obejść?
 12. Gartak

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Co powiecie o Armored Core For Answer?
 13. Gartak

  Left 4 Dead

  Znajdą się chętni na kampanie "dead city"?
 14. Gartak

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Chciałbym kupić dysk 120GB do X360, widzę, że są sprzedawane bez obudowy. Czy zamiana dysku stanowi jakiś problem? Jak przenieść dane z tego mniejszego dysku (20GB) do większego? Czy pobrane rzeczy z XboxLive będę mógł bez problemów ściągnąć na drugi dysk bez żadnych opłat? Dziękuje za odpowiedź. :)
 15. Gartak

  LotRO wciąż na fali wznoszącej

  Zmienić info o ostatniej aktualizacji. Była w marcu tego roku! Book 7