Abdell

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  169
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Abdell

 • Ranga
  Przodownik
 1. Yep, Zakrzewski i Klimek. Sam nie wiem, dlaczego w naszej bazie jeszcze tego nie ma :)
 2. Abdell

  Piłka Nożna

  Robię film dokumentalny o szkoleniu piłkarskiej młodzieży w Polsce oraz o rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Pierwszy zwiastun możecie zobaczyć tutaj - http://youtu.be/QC3eeZML8Q4 Zapraszam też wszystkich na bloga - http://pilkarskieliceum.pl - mam kupę materiałów "behind the scenes" do pokazania. Będę w miarę regularnie blogował. Jestem pewny, że każdy, kto choć odrobinę interesuję się tematem znajdzie tam sporo ciekawych treści.
 3. Czy możecie zdradzić nazwiska aktorów, którzy użyczyli głosu postaciom w polskiej wersji językowej?
 4. Wiecie, że to tak naprawdę dość stare wieści? :) - http://dubscore.pl/Home/Details/56,Little_Big_Planet_2_bedzie_rajem_dla_amatorow_dubbingu
 5. Zdecydowanie gdzieś w Afryce. Somalia, Liberia, Rwanda. Fajnie byłoby zagrać żołnierzem wypełniającym misje pokojowe z ramienia ONZ.
 6. Każda ocena inna niż 40 od famitsu by mnie zdziwiła. Przecież ta gra miała od famistsu 40 już w momencie kiedy Kojima powiedział, że nowego MGSa zrobi. Btw. Pismaki z famitsu to ci, którzy zgubili się w Killzonie?
 7. Co za czasy. 15 godzin to trzeba powiedzieć "aż 15 godzin". IMHO 15 godzin to śmiesznie mało, liczyłem na więcej.
 8. Abdell

  Battlefield: Bad Company 2

  Thanks man! Doszukałem się też, że Gamezilla w poniedziałek również rozda 500 kluczy więc na pewno coś uda mi się wyhaczyć :)
 9. Abdell

  Ubi szykuje "duże ogłoszenie"

  AC III niespodzianką? Przecież to najbardziej oczywista oczywistość, że takie coś powstanie :) Najbardziej podoba mi się pomysł z grą sportową. Przejadły mi się starcia peso-fifowe.
 10. Abdell

  Battlefield: Bad Company 2

  Znajdzie się jakaś dobra dusza chcąca się podzielić kluczem do bety na PC? Ehhh, nie cierpię tak sępić ale jestem w desperacji :)
 11. Wywiad z Miłogostem Reczkiem ("wiedźmińskim - Talarem") o pracy dubbingowca. Może kogoś zainteresuje: http://dubscore.pl/Home/Details/12,Dubbing_to_praca_w__gorsecie__-_Wywiad_z_Milogostem_Reczkiem
 12. Amen! Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami.
 13. Abdell

  Lekkoatletyka

  A ja do końca liczyłem na Piotra i się nie przeliczyłem. Ten człowiek to fighter jakich mało, charakter podobny do Majewskiego jednak nie aż tak bardzo zapalczywy. Podoba mi się takie nastawienie do rywalizacji sportowej jakie przejawia nasz kulomiot. W końcu na mistrzostwa jedzie się wygrywać, a nie wziąć udział. Udział to liczy się na paraolimpiadzie. Nic dziwnego, że drugie miejsce go nie cieszy. Urodzeni zwycięzcy już tak mają.
 14. Abdell

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://sport.onet.pl/0,1273376,2028376,wiadomosc.html Co może być skomplikowanego w zbadaniu płci?