minimysz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4366
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O minimysz

 • Ranga
  Mus musculus
 1. O, ktoś tu jeszcze żyje?
 2. minimysz

  Książki - temat ogólny

  Polecam baśń dla małych i dużych dzieci (zwłaszcza dla miłośników serialu Firefly) Wersja elektroniczna jest do pobrania za darmo na stronie projektu :) http://lubimyczytac.pl/ksiazka/204553/swietlik-w-ciemnosci-firefly-in-the-darkness
 3. minimysz

  Manga i Anime - temat ogólny

  Musiało mi umknąć :/ Niestety sama jestem poniżej przeciętnej, ale na szczęście oglądam z synem, który wyłapuje więcej nawiązań do innych anime niż ja :)
 4. minimysz

  Iron Man - zbroja domowej roboty

  Polubiłam :) Zapowiada się nieźle :)
 5. minimysz

  Manga i Anime - temat ogólny

  Poprzeglądałam trochę temat i wychodzi na to, że nie tylko ja tak entuzjastycznie podchodzę do Haiyore! Nyaruko-san W :) Ostatnio mój syn znalazł blog z odniesieniami do innych anime w poszczególnych odcinkach Nyaruko, może komuś się przyda http://nyaruref.blogspot.com/
 6. Grr... Poznałam ten tekst o trudzie kilka dni temu, a już zdążyłam dostać nań alergii >.<
 7. Ja tam nawet nie wiem, czy mi jakieś poglądy polityczne zostały. Kartami płacę, gdy mi wygodnie, a że zasiłek teraz dostaję, więc też pewnie na niegroźną wygladam :)
 8. Pozwoliłam sobie wysłać zaproszenie :) Jakby ktoś chciał dołączyć do moich znajomych, to wystarczy do głównego adresu dopisać /minimysz :) KrzysztofMarek I tak pewnie gdzieś w rejestrach figurujesz ;)
 9. Dzień dobry! Czy ktoś z Lożowiczów jest na facebooku?
 10. Gdyby byli, to chyba nie byłoby tyle kurzu ;) Tak to chyba większość ludzi lubi :P Droidy z rejestratorami nie dałyby rady wziąć udziału w ewentualnych konkursach. Po wielu podejściach w końcu ustaliłam program. Ciekawe czy uda się zrealizować więcej niż 3/4.
 11. O ile są, bo coś ich nie widać. Dlatego unikam jak mogę :P Wybieram się tutaj http://dnifantastyki.pl/ Kilka interesujących punktów programu jest w tym samym czasie, a sklonować się nie umiem, więc muszę coś wyrzucić :/ KrzysztofMarek Możliwe, że była, bo bardzo przeżywali śmierć przywódcy. A z tego, że już u nich nie pracuję cieszę się ogromnie. Nieużywanie ręki jest najgorszym możliwym rozwiązaniem, bo nerw się uszkadza przez to. Trzeba cały czas ostrożnie gimnastykować rękę, żeby nerw był odżywiany. Jak pisałam wcześniej, mam Gothica z Playa. Instalator nie rozpoznaje Windowsa 7 i nie widzi pamięci. Nie muszę oglądać debaty sejmowej - miałam takich ćwoków w pracy >.<
 12. Nie liczyłabym na nich :P Poza tym wcale tak wiele tego kurzu nie ma, można posprzątać kiedy indziej ;) Wracam do wyrzucania punktów z moich planów na Dni Fantastyki :)
 13. Wietrzyk jest, więc chyba aż tak się tego nie odczuwa. Tak myślę przynajmniej. Ale i tak wyjdę z domu dopiero wieczorem. Głupota zalewa polskie szkolnictwo od dawna. Dość często w postaci nauczycieli, którzy nie dość, że nie potrafią poprawnie posługiwać się językiem polskim, to jeszcze wymuszają na dzieciach stosowania błędów językowych jako formy prawidłowej :/ Matura jest przereklamowana moim zdaniem. Na dobrą sprawę nic człowiekowi nie daje, a nazywanie tego egzaminem dojrzałości to kiepski dowcip.
 14. Całkiem dobry dzień i na szczęście niezbyt gorący. Toś mnie rozśmieszył :D W zestawieniu z tym, że nawet w najlepszym technikum w mieście trafiają się inteligentni inaczej, którzy rezygnują z nauki przed skończeniem ostatniej klasy, brzmi to wyjątkowo zabawnie :P Nudna jest ta powtarzalność...