EganWolf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  163
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O EganWolf

 • Ranga
  Przodownik
 1. Chodzi mi o to, że jest błąd w tekście. Kara zostanie nałożona, kiedy odsetek opuszczonych meczów będzie większy niż pewna wartość.
 2. > jeśli odsetek opuszczonych meczów spadnie poniżej wartości granicznej wyznaczonej przez twórców, wówczas > użytkownika otrzyma ostrzeżenie Eee... Chyba nie.
 3. EganWolf

  Rozdajemy klucze do bety Neverwinter!

  Od zawsze i na zawsze druid :)
 4. EganWolf

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Wygląda na to, że nie: 2/ Is it possible to play offline and how does it work? Yes it is possible to play offline. The offline mode is automatically unlocked after a first connection. This offline mode once unlocked on a PC does not require a connection or log in. The offline mode allows you to play the five campaigns and epilogues, hotseat and custom games. Also the offline, and online saves are structured differently due to slight differences in the campaign script related to the online bonuses collected during the campaign, so they are not compatible with each other at the moment. Źródło: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5861060878/m/2111018849
 5. EganWolf

  Kącik Pracy Domowej [M]

  To by było niemożliwe, ponieważ reszta musi być wielomianem stopnia niższego, niż wielomian, przez który dzielimy. To tak jak na liczbach. Jak dzielisz przez 5, to nie możesz dostać reszty 8.
 6. U mnie jest taka sama sytuacja jak u Ciebie, niektóre laptopy łączą się bez problemu, inne widzą sieć, ale nie mogą się podłączyć. Mówiąc szczerze nie udało mi się póki co ustalić o co chodzi, ale mogę podsunąć pomysł, żebyś zainstalował u siebie na laptopie inny system. U mnie właśnie jeden laptop z Vistą nie chciał się łączyć, a po zmianie na siódemkę działa bez najmniejszego problemu.
 7. Czy to, że urządzenia podłączone do USB będą działać po wyłączeniu komputera można ustawić w systemie czy jest to ustawienie mechaniczne? Cały czas świeci mi się myszka i chciałbym coś z tym zrobić (nie, rozebranie jej i wyjęcie diody mnie nie satysfakcjonuje :P). Poza tym myślę o kupieniu listwy z gniazdem priorytetowym i zastanawiam się, czy skoro myszka po wyłączeniu komputera cały czas działa, to czy listwa rozpozna, że komputer jest wyłączony i czy odetnie prąd...
 8. EganWolf

  Kącik Pracy Domowej [M]

  http://matematyka.pisz.pl/strona/i19.html Do tego mogą się przydać własności okręgów opisanych i wpisanych w figury, wzory dotyczące figur płaskich, trygonometria. Strona jest bardzo fajnie zrobiona, wszystkie wzory są wyprowadzone.
 9. EganWolf

  Spellforce 2 - problemy

  Posiadam grę Spellforce 2 Złota Edycja, a wraz z nią dwa drobne problemy... Po pierwsze brak dźwięku w trakcie intra. Widziałem, że komuś pomogły nowe sterowniki do karty dźwiękowej. Też spróbuję, ale może ktoś zna inne rozwiązania? Po drugie błąd wyświetlania w trakcie rozmawiania z NPC. Kamera nie pokazuje osoby, z którą się rozmawia. Tak jakby ten NPC stał nie na swoim miejscu i go nie widać. Patch z gram.pl nie pasuje do tej wersji gry, zainstalowałem tylko jeden inny patch (naprawiał problem kamery, która czasami po rozmowie z NPC uciekała gdzieś za mapę i nic się nie dało zrobić). Aha, i czasami jeszcze podczas rozmowy z NPC zdarza się, że już po pierwszej wypowiedzianej kwestii uciekają gdzieś daleko. Jakieś rady?
 10. EganWolf

  Assassins Creed 2 - temat ogólny

  Zaraz po uruchomieniu gry, w menu głównym masz na dole link do uplay.
 11. EganWolf

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Szukam różnych filmików, do których można wstawić jakiś swój element, na przykład tekst czy zdjęcie. Jakiś czas temu na stronach Royal Navy można było coś takiego zrobić, ale niestety usunęli już to. Ktoś zna coś podobnego?
 12. Potrzebuję pomocy z Excelem. Zadanie wygląda następująco. Mam dwie listy danych w kolumnach. Chcę przedstawić na wykresie tylko te dane, które spełniają pewne warunki. Jak dotąd wymyśliłem dwa sposoby rozwiązania, ale żadnego nie potrafię stworzyć: 1) Do danych źródłowych wykresu wpisać formułę, która pobierze tylko poprawne dane. 2)Przenieść poprawne dane do nowego arkusza i na ich podstawie stworzyć wykres. Co prawda samo przeniesienie nie jest niczym trudnym, ale wtedy lista ma dziury i jeśli w danych źródłowych wykresu zaznaczę całe kolumny A i B, to wykres jest nieczytelny. Trzeba by stworzyć makro które będzie przenosiło dane do kolejnych wierszy albo takie, które usunie puste wiersze. Czy ktoś potrafiłby coś z tego zrobić?
 13. Muszę się nauczyć pracy w systemie LaTeX, ale, co tu dużo gadać, idzie mi marnie. Poszukałem trochę w necie, znalazłem program do tego, LeD, i to coś drugiego, MiKTeX. Zainstalowałem tak jak podali na stronie LeDa: najpierw MiKTeX potem LeD. Wykonuję test (wszystko według instrukcji). Nie działa. Dowiedziałem się o "Nie za krótkim wprowadzeniu do systemu LaTeX". Znalazłem tam przykładowy dokument, przepisałem. Nie działa. Nie wiem co jest źle. Czy instalacja czy moje nieudolne próby testowania. Jak instalowałem już napisałem, a jak testuję? Wszędzie piszą, żeby wpisać w wiersz poleceń "latex nazwa.tex". W "Nie za krótkim..." znalazłem, że trzeba w wierszu wpisać command i dopiero w pojawiającym się oknie "latex nazwa.tex". Nic nie działa. Obstawiam jeszcze jedną możliwość: po wpisaniu command w wierszu poleceń, pojawia się okno DOSowe. Domyślnie jest tam jakiś adres do folderu, a ja tego zmienić nie potrafię. Lata korzystania z DOSa przeleżałem w kołysce... Ehh... No i taki mam problem, że mi nic nie chce działać jak powinno. Znajdzie się ktoś kto wyjaśni jak głupiemu co powinienem zrobić? Albo podać chociaż link do jasnej, czytelnej, sprawdzonej instrukcji? Byłoby super.
 14. Niedawno zacząłem pracę z Ada no i natrafiłem na pierwsze problemy. Po wpisaniu poleceń max(...) i min (...) przy próbie kompilacji pojawia się ""Max" is undefined" i ""Min" is undefined". Jak rozumiem, nie podałem odpowiednich bibliotek na początku programu. I tu prośba do Was: 1)Czy to właśnie o to chodzi? 2)Czy moglibyście podać stronę ze spisem bibliotek i opisem do nich?
 15. EganWolf

  Problem z Excelem

  W Excelu jest opcja "Analiza danych..." a w niej "Test F: z dwiema próbami dla wariancji". Czy ktoś wie jak Excel liczy ostatnie dwie wartości z tabelki, którą otrzymujemy? Chodzi mi o "P(F<=f) jednostronny" i "Test F jednostronny". Wszystkie pozostałe wartości wiem jak wyliczyć a tych nie potrafię. Może ktoś się z tym zetknął? Albo po prostu zna się na tyle na statystyce, żeby wytłumaczyć... Żeby nikt nie wystrzelił z głupim tekstem zaraz: tak, szukałem w google.