LucasLuki

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1081
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez LucasLuki

 1. skrzyżowanie minecrafta z team fortress
 2. LucasLuki

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Nie wiem czy było nie śledzę tematu ale ciągle działa :D
 3. LucasLuki

  Manga i Anime - temat ogólny

  Można nazwę prosić ??
 4. LucasLuki

  Ile gierek znasz? zabawa

  EEP 3: Profesjonalny Symulator Kolei >> Iron Storm
 5. LucasLuki

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  wieści prosto z allegro :)
 6. LucasLuki

  Masz czy nie masz?

  mam ;s masz figurkę z jakiejś gry? @up pomyliłem wtedy tematy -_-
 7. LucasLuki

  Masz czy nie masz?

  nie grasz w mmo ?
 8. LucasLuki

  Gry +16 +18

  Moim skromnym zdaniem, te oznaczenia nie są nikomu potrzebne. Ja np. nigdy nie miałem żadnego problemu, z kupnem czegokolwiek, co było jakoś sankcjonowane pod tym względem, a 17-tka zaraz stuknie :), poza tym większość sprzedawców nawet nie zwraca uwagi na oznaczenia pudełek, podobnie zresztą jak i wielu rodziców, moja mama czasem popatrzy sobie jak gram w jakąś grę, mruknie coś, że znowu kogoś morduję i że wszystkie te gry są "na jedno kopyto" i sobie pójdzie :) Ktoś wyżej wspomniał o słuchawkach... Ja też ich używam i naprawdę mam świadomość w co gram i jaką to może wywołać reakcję u moich rodziców, gdy się "zakradną" :D wg. mnie do pewnych gier trzeba po prostu dorosnąć i posiąść umiejętność odróżniania prawdziwego życia od wirtualnej rzeczywistości :) Tyle ode mnie ^^
 9. LucasLuki

  UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

  hehe ja też już po zmianie poprzednia była okropna ;s
 10. LucasLuki

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Zrobione dzisiaj w drodze do domu ^^ & http://vygo.wrzuta.pl/film/g50Hc9pusy/zawa_paker ha dopiero zobaczyłem http://photos.nasza-klasa.pl/9519393/18/main/315402d14f.jpeg
 11. LucasLuki

  Pirate King Online

  Według mnie świetny MMORPG zaprasam wszystkich do grania w niego. Można sobie od 15 lvl''a kupić statek i pływać po morzach (ale handlować od 20''go dopiero jak zdobędziemy licencje) Oto link do strony głównej: http://piratekingonline.com/ A tu link do polskiej fanowskiej strony na której jest wiele pomocnych rzeczy i opisów gry: http://pirateking.pl/ Dodam jeszcze kilka screenów z gry robionych przez polaków(nie ma tam moich screenów)
 12. Zauważyłem że ostatnio ludzie zakładają dużo wątków o kodach do pojedyńczych gier i pomyślałem że można by te problemy umieścic w jednym temacie dlatego więc go stworzyłem.
 13. LucasLuki

  Małoletni na gram.pl

  > Rozgłos w TV nie jest winą gra.pl . Człowieku przemyśl co piszesz. Masz rację, to nie wina gram, to wina Kapitalizmu ! :). > [...]zapewne nie pamiętasz jaki poziom był na początku gram.pl[...] Zgodzę się, że początkowo poziom tego forum był większy, ale nie jest aż tak źle, jakby się wydawało. @wiedx1 > [...]miłym uczuciem jest awansować[...] Czy to ważne co komu pisze pod nickiem ?
 14. zainteresowała mnie sprawa kiedy przeczytałem i obejrzałem film tutaj: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=34455 czy naprawdę istnieją wiedźmy ?
 15. LucasLuki

  Jeff Danham

  Nie Danham tylko Dunham :) wg. mnie boski jest :D
 16. Hehe wiedziałem że moja najbardziej wyczekiwana gra wyjdzie :D (swoją drogą ciekawe skąd biorą kasę na robienie gry przez tyle lat...)
 17. Nieeee wszystko tylko nie Ubisoft (Bethesdy nie licząc) !!!!
 18. LucasLuki

  GTA IV łagodniejsze od poprzedników?

  Ja tam myślę że w IV nie zdążyli twórcy jeszcze wszystkiego zamontować lub australijczycy potraktowali ją "lajtowo" :)
 19. moje gratulacje :) gdzie się wybierasz na delegaturę :) ?
 20. LucasLuki

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  :) http://pown.alluc.org/?uid=840 http://pown.alluc.org/?uid=765
 21. LucasLuki

  GTA: Vice City

  zobacz tutaj :) http://gtasite.pl/001003,downloadcat.html
 22. LucasLuki

  Ile lat gracie na komputerze?

  Gram od drugiego roku życia (14 letni staż :D), i teraz ciekawostka :) Moja pierwsza "prawdziwa" gra, w którą grałem: Doom (3.5 roku miałem, gra była na rynku już 2 lata) :), i teraz jak na siebie patrzę to wcale bym jej sobie nie dał :D
 23. LucasLuki

  Zrobię avatar na zamówienie

  Ja się tam nie znam :) >Kurna, coś pomotane te linki bo mi niektóre postacie dwa razy wyskakują.. u mnie wszystko dobrze, może źle klikasz :P ?
 24. LucasLuki

  Zrobię avatar na zamówienie

  http://www.starwars.com/databank/character/roroncorobb/img/eu_bg.jpg http://animatedtv.about.com/library/graphics/cwAnakin_A_4C.jpg http://tux.crystalxp.net/png/unknown-tux-jedi-starwars-1770.png http://images.acttestscore.com/3/9/4/068-1.jpg http://www.renegadosdelafuerza.com.ar/imagenes/cartoon/star8.jpeg http://pagan-jedi.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/ventress_cartoon.jpg http://pagan-jedi.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/ventress_comic.jpg http://www.claybennett.com/images/archivetoons/jedi.jpg http://forums.obsidianent.com/style_avatars/Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic_II/K2_Jedi_Assassin.gif może być :) ??
 25. LucasLuki

  Zrobię avatar na zamówienie

  Proszę bardzo :)