PRONEED

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  823
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PRONEED

 • Ranga
  Delegat
 1. PRONEED

  Liga F1 Turbo Sliders

  Liga opiera się na grze F1 Turbo Sliders. więcej szczegółów pod tym adresem: [M - H] Zapisy: [M - H] Liga dopiero co powstała. Jest jeszcze wolnych 10 miejsc.
 2. PRONEED

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Mam pytanie dotyczące edytora, chodzi oto jak zrobić żeby gracz miał na starcie założona zbroję z tego modułu a i jego ekwipunek nie był dostępny. Z góry dzięki!
 3. Trafiłem, ale fuksem bo strzelałem.
 4. PRONEED

  Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

  Nie ma. Jest 2, 4 i 8 GB.
 5. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  Teraz już wiesz po co :]
 6. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  Psi balla tworzysz w wyobraźni i mobilizujesz mózg by w to uwierzył.
 7. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  Dla mnie to wszystko co związane z psioniką to są jaja, a to że, on robi ze mnie jaja to wiedziałem jak napisał o tych setkach i tysięcy gołębi.
 8. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  Tym samym nie jesteś wiarygodny. Bo nie masz świadków i dowodów. Gdybyś chociaż zrobił zdjęcia to może bym uwierzył. Poza tym nie rób ze mnie jaj, bo to nawet śmieszne nie jest. @kurczak-AFC O co ci chodzi?? O to że nie wierze w to na co nie ma naukowych dowodów??
 9. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  Ty, to czemu nie było o tobie w TVN''ie?? Ty jesteś jakiś nadczłowiek. Taa, leżą na ulicy a w TV''ce nic o tym by nie było ?? Weź nie zmyślaj.
 10. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  Tysiące gołębi na jednym osiedlu, człowieku taka populacja na tak małym obszarze by nie przeżyła. Po drugie masz dowody na to że je zabiłeś, gdzieś leżą ciała?? Po trzecie nie jestem psionikiem, bynajmniej nigdy tego nie próbowałem. Po czwarte medium to osoba potrafiąca nawiązać kontakt z ludzką duszą po pośmiertnie pałętającą się po świecie.
 11. PRONEED

  Psionika - temat ogólny

  WoW, pewnie ta populacja wynosiła 2 gołębie, a twój psiball miał właściwości kamienia, sorry dwóch kamieni :D
 12. PRONEED

  Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

  Ostatnio w oko wpadły mi: - VEDIA A10 - BELLWOOD BMP-183 PS: Sorry że jeden post za drugim ale mam tak zwalony net że nie zdążyłem edytować.
 13. PRONEED

  Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

  Jaki odtwarzacz do 160zł pamięć 2GB ??
 14. PRONEED

  III wojna światowa - czy to już?

  Według mnie ta wojna już się zaczyna, patrz konflikt Izrael- Palestyna, poza tym olbrzymi wpływ na wojnę mają te wszystkie religie, a najbardziej faszyzujący kościół katolicki. Indie i Pakistan też stoją na granicy wojny. Po prostu jesteśmy u schyłku pewnej ery, ery religii. Poza tym ta wojna będzie jedną z najdziwniejszych wojen jakie można sobie wyobrazić. Gdyż to będzie w większej części wojna gospodarcza.
 15. Nie trzeba już sobie z tym poradziłem teraz nie wiem jak zmienić język na polski. Przy instalacji wybieram język polski ale po włączeniu kompa wszystko jest po angielsku.