Aramil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  249
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Aramil

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Szczerze powiedziawszy, to przydałby się WYŻSZY poziom trudności.
 2. http://www.rockstargames.com/newswire/article/34151/free-max-payne-3-gorilla-warfare-pack-now-available-to-everyone-.html Wiadomość na oficjalnej stronie pojawiła się dopiero wczoraj, czyli dzień po premierze. A data dodania do US marketplace sugeruje, że wyszło w dniu premiery, także się nie wymądrzaj.
 3. Takie to dziwne? Gra jeszcze u nas nie wyszła...
 4. Cóż, kiedyś gry zajmowały 11 dyskietek i nikt z tego powodu jakoś nie narzekał.. Poza tym, jeśli kogoś tak bardzo boli zmiana płyty w połowie gry, to powinien według mnie zasięgnąć porady lekarza specjalisty ;p No i dodajmy jeszcze, że w dzisiejszych czasach, można instalować gry na dysku konsoli, co skutkuje używaniem płyty tylko do weryfikacji.
 5. Aramil

  Beta WoW: Cataclysm wkrótce

  Ty się Pepsi ogarnij, bo to co napisałeś w końcówce newsa nijak ma się do rzeczywistości.
 6. Ciekawe co oznacza "Includes 50 hours of gameplay**" na samym dole okładki...
 7. Aramil

  Dzióra w polskiej wersji Fallout 3

  No niestety... tłumacze przeważnie nie mają obowiązku zagrać w produkcję nad którą pracują... Płaczu nie ma. Z game.co.uk można grę sprowadzić po angielsku i to za jedyne 100 złotych, licząc razem z wysyłką.
 8. Tak jakby "dorośli" konsol nie używali. Wybacz, że się powtórzę, ale dorośnij. Po nicku mogę wywnioskować, że jeszcze Ci trochę brakuje :]
 9. Oczywiście, że można. Aby zapłacić za grę punktami, trzeba ją zakupić z poziomu strony xbox.com, i tam mamy dwie opcje ''rozliczenia'' do wyboru. Za grę wychodzi 2400 MS pointsow.
 10. Aramil

  Nowe gry w ofercie Games on Demand

  Myk jest taki, ze za pomocą strony można kupować gry z oferty za punkty. No i oczywiście na koncie UK :)
 11. Zapewne chodzi o wsparcie dla nowszych shaderów :)
 12. Mnie osobiście zaczynają już męczyć produkcje wypuszczane na silniku UE3...
 13. Żeby było śmieszniej, na ostatnim World Wide Invitational, który odbywał się w Paryżu, wersja gry przeznaczona do testów dla prasy i ludzi odwiedzających, miała zaimplementowaną opcję gry po LAN-ie. Co znaczy, że była gotowa. Dlaczego ją wycięli ? No cóż, BattleNet 2.0 ma być upstrzony wszelkiej maści reklamami, także Blizzard dba o swój i tak już zasobny portfel.
 14. Aramil

  Fuel z rekordem Guinessa

  > Fucio Chyba raczej 15,000 ;)