Konstantinus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  595
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Konstantinus

 • Ranga
  Przodownik
 1. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  [GM] - ? 0. kindziuk 1. Konstantinus 2. Garrincha
 2. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  Ty chyba masz jakieś powiadomienie, że tak szybko odpisałeś. Poczekamy, zobaczymy. Może ktoś się zgłosi
 3. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  Ktoś coś?
 4. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  1. Alexei Kaumanavardze 2. kindziuk 3. pshemoxx 4. Lord_Devious 5. DonBytrek 6. Konstantinus
 5. Konstantinus

  Zbieramy kasę

  55 446,70 zł
 6. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  0. kindziuk 1. Isildur 2. Thrandir 3. Kalenos 4. Alexei Kaumanavardze - jak nie będzie MG to ew. mogę się podjąć. 5. qrex 6. rob006 7. Konstantinus
 7. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  Norrin Radd powrócił z kolejnych poszukiwań Galactusa, któremu obiecał zemstę. Niestety, ten był mistrzem kamuflażu. "Cóż, kiedyś na pewno mi się uda" - pomyślał. Wleciał do grona superbohaterów na swojej srebner desce, rozejrzał się. Uwagę Srebrnego Surfera przykuły dwie dziwne dziury w ścianie. "Ktoś kichnał?" - chciał zapytać, ale ugryzł się w język po tym, jak ujrzał obok wkurzonego zielonego olbrzyma. Pokręcił głową myśląc: "Niektórym natura skąpi inteligencji na korzyść siły, ale w tym wypadku nie wyczuła granicy." Krzyknął: "Ej Ty, zielony! Jak będziesz tak wszystko rozwalać, to wiele z tej planety nie zostanie, a dopóki nie znajdę swojej planety chciałbym mieć, gdzie się zatrzymać!" Po czym zaczął przyglądać się zgromadzonym. Chociaż już nikt nie mógł go zadziwić, gdyż wygląd zielonego stwora nie był dla niego najprzyjemniejszym. Zielony nie komponuje się ze srebrnym tak dobrze w naturze.
 8. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  podbijam do góry;P
 9. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  MG - shudo 0. win0 1. kindziuk - (0. Batman (Bruce Wayne)) 2. Cael - Venom (Eddie Brock) 3. Konstantinus (18. Silver Surfer (Norrin Radd)) 4. Asthariel - (30. Deadpool (Wade Wilson)) 5. Vernio 6. qrex - (5. Magneto (Erik Lehnserr)) 7. rob006 - (12. The Hulk (Bruce Banner)) 8. Filip29- (Iron Man) 9. maurras - (13. Doctor Strange (Stephen Strange))
 10. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  spodziewałem się tego, że będziemy się dłuugo zbierac:(
 11. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  Mam nadzieję, że do końca tego tygodnia się zbierzemy ^^
 12. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  ha ha! Okrutna prawda, ale prawda.;] Avalon nie miał szczęścia. Za to mafia trafiła go wcześniej jako kataniego - strzał w 10tkę. Mam nadzieję, że będę miał przyjemność w końcu poznać jego styl gry.;]
 13. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  Oryginalny pomysł;) Dobre hehe;)
 14. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  0. win0 1. kindziuk 2. Cael 3. Konstantinus 4.
 15. Konstantinus

  Forumowa Mafia

  Dziękuję za miłą grę;) Cóż, to była moja pierwsza gra w roli mafioza. Ciężko mi się było przestawić pisząc posty.;) Wiadomo, inaczej się myśli, jak się ma coś na sumieniu. Tutaj dobrze maurras zauważył i windows, że moje analizy są robione na siłę.:)