Fagno

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2148
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fagno

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Powodem braku możliwości dokonywania prt screenów było blokowanie dostępu exeka GW2 do folderu screenshootów przez antywirusa Panda Cloud Antivirus. W załączeniu prt screen. Po dodaniu do wyjątków, GW2 robi ładne zrzuty. Temat do zamknięcia, dzięki za chęć pomocy :)
 2. Ponawiam informację - programy do robienia prt screenów (testowałem dwa) robią prt screen pulpitu, a nie gry. Nie jest to więc rozwiązanie problemu.
 3. Hej, Mam problem z dokonywnaiem prt screenów. Po wciśnięciu odpowiedniego klawisza, GW2 wywala komunikat your screenshoot folder is full. Wszedłem więc w ów folder w lokalizacji C:\Users\Michał\Documents\Guild Wars 2\Screens- jest pusty. Ma prawo do zapisu plików. Próba przeinstalowania klienta (może zgubił jakieś ścieżki ?) nie pomogła. Co robię źle i gdzie jest problem ? Ps. próbowałem obejść problem i użyć programu np. screenshoot captor - niestety, robi prt screena pulpitu zamiast GW2. Byłbym wdzięczny za pomoc :) Jeśli to coś pomoże - windows 8 ze wszystkimi aktualizacjami.
 4. Fagno

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Fajna promocja - aktualnie Darksiders za 3,99 EUR :)
 5. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Gildia nazywa się Angelsy, tag [PL] i widziałem ich niejednokrotnie rekrutujących w Krycie. Proponuję poszukać, gdzieś powinien być jakiś ślad (np. na forum). Dziś opuściłem te szeregi, więc chwilowo moja postać jest "wolnym strzelcem" ;-). Niestety, nie mam już pod ręką żadnego kontaktu. Ps. moja postać Be In Touch, serwer Underworld
 6. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nie sądzę by kluczową częścią mojej wypowiedzi był jej niewielki fragment podany w nawiasie, więc proponuję zakończyć bezowocny wątek językowy. Nie lubię gdy czata ogólnodostępnego używa się do komunikacji w językach innych niż angielski (dlatego właśnie wybrałem serwer z tym językiem), jednocześnie nie staram się nawracać innych i myślę że jestem w stanie żyć z tym brzemieniem - nie ma i tak szans na przekonanie którejkolwiek ze stron ;-). Nieumyślnie rozpocząłem wojenkę forumową i proponuję ją zakończyć. W pierwszym GW problem rozwiązywały polskie dystrykty dedykowane naszym rodakom. Tam z kolei nie powinno się używać języka angielskiego. Kajdorf czy ktokolwiek tu komukolwiek czegokolwiek zabrania ? Nie. Take it easy :-) Nie musimy się zgadzać we wszystkich kwestiach (w końcu to jest forum dyskusyjne...), co nie oznacza że należy mówić o "ośmieszaniu się" i wprowadzać tu niezdrową atmosferę. Pernia dokładnie tak jak napisał Daelor powyżej.
 7. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Główny kanał służy do komunikacji w języku angielskim, gildyjny, prywatne oraz party mogą być w dowolnym języku. Zwyczajnie nie wypada używać języka, którego większość odbiorców nie rozumie. Nie chodzi tu o identyfikację lub jej brak z jakimkolwiek krajem. Nie rozumiem oburzenia. Przecież komunikat o rekrutowaniu do gildii Polaków można napisać równie dobrze prostym angielskim, lub użyć do rekrutacji polskojęzycznych for dyskusyjnych. ps. polska gildia, a nie Polska gildia ;)
 8. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Wejdź sobie w ustawienia chata. Każdą "zakładkę" możesz skonfigurować w zależności od tego, które kanały i typy wiadomości chcesz widzieć. Jeśli nie są zaznaczone wszystkie - masz już odpowiedź dlaczego nie widzisz wiadomości. Jeśli chodzi o kwestię miast, w Lion''s Arch na Underworld z reguły jest spory tłok, przez co mój komputer lubi zamulać ;-). Gram człowiekiem, w Divinity''s Reach jest już biedniej... jednak to jest strefa low-lvl z której szybko się wychodzi. Jeśli szukasz gildii - ta w której jestem cały czas rekrutuje.
 9. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Gram na Underworld. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że grając sobie swobodnie i szczególnie się nie rozglądając często widzę rekrutujące polskie gildie (pomijam fakt, że rekrutują w ojczystym języku na kanałach publicznych...). Na serwerze jest ruch i można śmiało grać :)
 10. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dlaczego uważasz że moja wypowiedź mogłaby kogoś zniechęcić do GW2 ? Myślę, że gdy po przekroczeniu 40 lvl w dalszym ciągu chce się grać, to duży plus dla każdego MMO :). Myślę że ogromnym atutem jest dynamika rozgrywki. W WoW zawsze nudziło mnie robienie identycznych questów/tych samych dungeonów w kółko. Tutaj content jest tak szeroki, że różnymi postaciami można robić całkowicie różne questy. Podoba mi się bardzo system współpracy z losowymi graczami, której brakuje w wowopodobnych grach. Btw. spotkałem się ze stwierdzeniem, że endgame content jest w gw2 bardzo słaby. Czym się to objawia ? Moje dotychczasowe obserwacje, czyli świetne WvW, dungeony i coraz to nowe eventy przeczą tej tezie. ps. jeszcze żadnego dunga nie próbowałem, a to była moja ulubiona część GW :)
 11. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Muszę się Wam pochwalić, że po długiej przerwie od serii GW2 (a pamiętam ten peorder factions ;) i premierówkę propa) zakupiłem GW2. Pomijam fakt,że musiałem zapłacić 2 razy (kradziony klucz na allegro)... ale... Gra jest świetna :) Gram na Underworld, postać Be in Touch. To już prawie 45 lvl a dalej wciąga... zdecydowanie polecam niezdecydowanym !
 12. Moim zdaniem paypal powinien zadziałać ;) Na pewno da się nim płacić, nie dam sobie jednak ręki uciąć czy również będzie się dało nim aktywować konto. W celu uzupełnienia wypowiedzi przedmówcy - nie wszystkie karty debetowe zadziałają, nawet jeśli mają kod CVV2.
 13. Fagno

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dałem się zmanipulować marketingowej machinie i zarejestrowałem właśnie swój kod GW2 Deluxe Edition. Z tego co widziałem moja ulubiona klasa postaci ma doczekać się w końcu godnych siebie (i gry) skilli, takich jak prawdziwie iluzje i klony + niewidki i ucieczki, yay :-). Moim zdaniem Mesmer ma ogromny potencjał, zwłaszcza w PvP. Mam pytanie... co z GvG ? Podobny tryb pojawi się w GW2 ? Jakoś nie natknąłem się nigdzie na wzmiankę o tym. No i co z premierą ? Pierwotnie miała być chyba w pierwszym kwartale 2012, a teraz coś mocno się przesuwa. Wiem ze nie ma nic pewnego, ale są jakieś ploty na temat ewentualnego pojawienia się tytułu np. jeszcze przed wakacjami/na początku wakacji ?
 14. Mój błąd :) Chieftec 450 W, generlalnie myślę że raczej uciągnie. Zasilacz to jeden z plusów obecnej konfiguracji