Bartaz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bartaz

 • Ranga
  Przodownik
 1. Podobno po ogłoszeniu jego odejścia, akcje Microsoftu poszły w górę :D
 2. Hahaha...! Piotruś Kłamca? Rozbraja mnie ten gość :) Nie rozumiem tylko czemu jakiekolwiek media growe traktują go poważanie? Równie dobrze można by zrobić wywiad z panem Staszkiem Spod Sklepu.
 3. Innymi słowy - X1 to pecet dla ludzi, którzy nie umieją obsługiwać peceta. Genialne!
 4. > nie ma czegoś takiego jak 2,5 wymiarów A to niby dlaczego? A Syberia? Trójwymiarowa postać, i prerenderowane tło 2D.
 5. Ale mnie denerwują ci wszyscy goście od PR''u. Spokojnie można było powiedzieć: "Thief 4 pojawi się na Xbox One." Koniec. Ale nie, oni muszą powiedzieć to *z ekscytacją*.... A tak by the way to muszę przyznać, że jakoś nie wierzę w tego nowego Thiefa i już nie chodzi oto, że pojawia się na konsolach (których osobiście nie lubię) bo wiadomo - było mnóstwo wymiatających gier multiplatformowych, ale po prostu nie wierzę, żeby to choćby przypominało pierwszą lub drugą część (trzecia jak dla mnie była tandetna, za łatwa i nudna).
 6. > Tu nie chodzi o to, że będzie działać bo to wiem, tylko o to, że nie mam zamiaru trzymać > trzymać dwóch puszek bo na jednej działa co innego a na drugiej co innego. Właśnie dlatego najlepiej kupić mocnego PC :)
 7. @Harunia Zbastowałbyś trochę człowieku. Najeżdżasz na kogoś, bo pochodzi z Ukrainy? Czy Rosji albo Litwy, bo... bo co? Tym bardziej mnie to dziwi, zważywszy na fakt że - jak widzę - masz pojęcie o historii. A stanowcza większość konfliktów z innymi nacjami słowiańskimi powodowana były tym, że politycy się nie lubili. To, że w każdym narodzie znajdą się - nie licząc polityków - czubki mordujące innych ludzi, bo "On jest polaczkiem!" / "Bo to ruski" etc. to raczej oczywiste ale zasadniczo nasze narody dogadywały się dość dobrze. Jest też zresztą tak nadal, przynajmniej w normalnych kręgach (a nie jakiś narodowców czy innego neonazistowskiego ścierwa). Ilu znasz Rosjan czy Ukraińców? Z iloma piłeś?
 8. > > Haha...! No tak, to się przynajmniej wyjaśniło czemu co roku muszą wydawać kotlety > ew. > > jak wyżej ciągnąć siano z mikropłatności - utrzymywanie ludzi w stylu starszy wiceprezes > > > faktycznie musi być kosztowne. Prezes, wiceprezes, starszy wiceprezes, młodszy wiceprezes, > > > pomocnik młodszego wiceprezesa, pomocnik pomocnika, sekretarka pomocnika pomocnika... > > > I tak muszą tym nieźle zarządzać, żeby dla wszystkich starczyło :D > > Od ogrzewanych kotletów mistrzem i tak pozostanie na zawsze activision ;c > W sumie te dwie firmy co jakiś czas, na zmianę, przekazują sobie palmę pierwszeństwa w tej niechlubnej dziedzinie.
 9. Haha...! No tak, to się przynajmniej wyjaśniło czemu co roku muszą wydawać kotlety ew. jak wyżej ciągnąć siano z mikropłatności - utrzymywanie ludzi w stylu starszy wiceprezes faktycznie musi być kosztowne. Prezes, wiceprezes, starszy wiceprezes, młodszy wiceprezes, pomocnik młodszego wiceprezesa, pomocnik pomocnika, sekretarka pomocnika pomocnika... I tak muszą tym nieźle zarządzać, żeby dla wszystkich starczyło :D
 10. Bartaz

  Dead Space 3 - recenzja

  Czyli co? EA zaszlachtowało następną markę? Szkoda. Pierwsza część była moim zdaniem genialna, w dwójkę grało się dobrze - ale już wtedy czuć było odejście od klimatu. A część trzecia... No nic, dzięki Myszasty za solidną recenzję!
 11. Plus dla was, że bierzecie się za unowocześnienie layoutu! Rewolucja, rewolucją wiadomo, większość się przyzwyczai - czy się będzie podobać czy nie. Aczkolwiek kilka uwag od stałego czytelnika: 1) Fajnie, że bardziej promujecie gramsajty. 2) Moglibyście jednak popracować nad większym uporządkowaniem treści. Czas każdy ma ograniczony, a ciężej teraz filtrować artykuły (czy mi się podoba czy nie). Czytelniej jest, gdy w jakimś miejscu są po prostu nagłówki, bez grafiki i pierwszych 500 słów artykułu. 3) To tak nawiasem, pewnie o tym wiecie, ale jak się chce wejść na swój profil albo w dział z konkursami chociażby, to przekierowuje do strony ze starym layoutem. Chwilowo tyle. Tak czy inaczej dobrze, że pracujecie nad tym, ale trochę roboty jeszcze wam zostało :D Pozdrowienia dla ekipy Gramu! PS. I to różowe zaznaczenie - tutaj przesadziliście! :)
 12. "[...] <b> na </b> silniku <b> na </b> Infinity." Troszkę się zapędziliście ;)
 13. Świetny artykuł! Podłączę się do paru zawartych już w komentarzach opinii - brakuje mi takich tekstów na gramie. Więcej takich artów, a mniej "Bobby Kotick zapuścił\ściął brodę\wąsy". Pozdrawiam
 14. @Driftwood Możesz wytłumaczyć co ma JoWooD do NordicGame? To Ci sami ludzie, czy co? Przyznam się, że nic o tym nie słyszałem i Twój post mnie zaintrygował.
 15. Co on za bzdury gada...? WTF w ogóle? Przecież to oczywiste, że chodzi tylko i wyłącznie o AH. I oto, żeby każdy, za każdym razem i obojętnie w jakim trybie musiał z niego korzystać. Załóżmy, że jestem totalnym i absolutnym lamerem, królem noobów i cesarzem luserów i... gram na singl''u. I co kogo obchodzi, czy używam kodów, trainerów i cholera jedna wie czego jeszcze? Ano nic, ale teraz - muszę iść do AH i nabijać kabzę Blizzardowi. W związku z czym, dziękuje, postoje.