FiX3D

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  141
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FiX3D

 • Ranga
  Przodownik
 1. Można też dostać bana za normalne słowa co znaczą cokolwiek w innym języku.
 2. 102GB do pobrania odstrasza, ale dobrze się gra.
 3. Fate/ najpierw musi wyjść oficjalnie po angielsku.
 4. FiX3D

  Prey otrzyma demo 27 kwietnia

  Brak dema na PC. Śmierdzi mocno.
 5. Ceny w komputroniku odpowiednio 1589, 1939 i 2499 zł. Może nie będzie tak źle.
 6. Czyli na grające w EULCS Splyce powinniśmy mówić amerykańce bo to amerykańska organizacja mimo posiadania 4 duńczyków?
 7. Na PC ma też to wyjść, ale Cenega z jakiegoś powodu nie chce tego wydać. W dodatku wersja PC Bioshock Infinite nie będzie zremasterowana bo nadal spełnia współczesne standardy graficzne. http://steamcommunity.com/games/7670/announcements/detail/599358989869729600 Każdy kto posiada na Steam BioShock i BioShock 2 i/lub Minerva Den, będzie mógł ulepszyć do remasterów za darmo.
 8. FiX3D

  E3 2016 - zapowiedź

  CEST = Central European Summer Time, a nie Standard :P
 9. Na pewno dogonią FIFĘ kiedy na PC walą port z PS3.
 10. W przypadku Rivals liczba FPSów była przypisana do fizyki gry, czyli przy 60FPS gra działała 2x szybciej :D
 11. To ostatnie zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 12. > Dopiero odkrywam ten rodzaj promocji. Jak zadonuję, to automatycznie będę mógł to powiązać > z moim Steamem, czy jak to działa? Ostatnio usunięto opcję automatycznego przypisywania do konta. Powrócono do generowania kluczy dla każdej gry. Do tego jeśli gra jest DRM-Free to można pograć bezpośrednio ze strony HB.
 13. > Virtus.pro .... ile razy widziałem jak dostawali po pupach na meczach z csgolounge.com > Kilka razy już traciłem skórki na nich... a pamiętam jak mieli mecze w których byli faworytem > ( ponad 80% ) i przegrywali... a kiedyś pamiętam jak miałem obstawić ich przeciwnika > któremu dawano 8%, nie obstawiłem bo serwery były przeciążone i odechciało mi się po > kilku minutach odświeżać... nawet nie macie pojęcia jak żałowałem wtedy że nie postawiłem > na przeciwnika Virtus.pro :D > > ogólnie jak dla mnie to Virtus.pro są czasem żałośni wręcz... Jechanie po drużynie bo nie wygrało się zakładu, ohoo XDD Żałosne. IMO Roccatu nie powinno być. Już bym wolał widzieć Cloud9 jako całość, które z pojedynczej drużyny w LOL wyrosło na wyraźną siłę w LOL, CSGO, Hearthstone czy HOTS.
 14. A gdzie Smash dla Wii U w kategorii Najlepsza gra roku ; /