pienio1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pienio1

 • Ranga
  Przodownik
 1. pienio1

  WP: Bitwa o Śródziemie

  Wróciłem sobie do klasyka jak zwykle, przeszedłem cały Rohan i komputer mi padł, musiał byc format. Jak mogę odblokować kampanię, żeby nie tracić kilku godzin na granie w to samo? Próbowałem już trainerem, ale nie działa. Mam wersję 1.0. Z góry dzięki.
 2. Głównie są to płyty z gazet typu "Gala". Chociaż może i na takich są zabezpieczenia. Tak kopiuję koipiuj -wklej. A czy te programy właśnie przypadkiem nie kodują .vob na dvix i trwa to kilka godzin?
 3. Mam pytanie. Kopiuję na dysk filmy z płyt dvd, czyli 2 foldery ("Video_TS" i "Audio_TS"). Większośc filmów działa w ten sposób, że odtwarzam przy pomocy WNM pierwszys plik ".vob" i cały film się odtwarza. Ale w niektórych nie mam w ogóle napisów ani dubbingu, a powinny byc. Nie chciałbym też konwertowac tego na dvix, trwa to nawet do kilku godzin, a mam około 200 filmów do skopiowania. Wyjeżdżam do pracy, a nie chciałbym dzwigac 200 płyt, bo to wiele dodatkowych kilogramów ;) Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 4. pienio1

  Problem z dyskiem zewnętrznym

  Dzięki za pomoc. Dowiedziałem się, że w nocy nie było prądu, a że na zasilaczy jest duża plama stopionego plastiku na pewno się spalił i musze wymienic zasilacz. Tylko, że nigdzie takiego nie ma. Czy mogę ten dysk podłączy do komputera jako normalny dysk? (znaczy w środku)
 5. Słuchajcie, Mam dysk zewnętrzny Seageta 3,5" 750 gb. Wracam do domu włączam kompa chce włączy dysk, a on w ogóle nie zapala. Mnie w domu nie było, a wątpię by ktoś przy nim grzebał. Jest to dysk z zasilaczem, zasilacz jest troszkę ciepły jak zawsze, czyli prąd w kablu jest. Co to może być?
 6. pienio1

  Baldur's Gate

  Chyba jednak Bogowie Babilońscy sa na tyle popularni, że jeden z nich został wybrany na maga ;] A bez Minsca, tracisz cuzo, ale oczywiscie bez niego gra tez jest realna. Napisz jaką drużyną grasz, Kalejdoskopie.
 7. pienio1

  Baldur's Gate

  Mi się Marduk z Tronem Bhaala kojarzy. NIe on czasem był zbuntowanym dowódca gwardii tego miasta początkowego?
 8. pienio1

  Baldur's Gate

  A to może dlatego. Ale chodzilo mi glównie o cechy. I nawet z tą zręcznością nieco niską daje radę. U mnie gra z m. długim, pawężem, zbroja z angheha i bodajze z pierścieniem + 1. Ma kp -2 Jest genialny w zwarciu, lepszy od Khalida. Khalid ma bodajzę jakies punkty włożone w mądrosc i inteligencję, a w nagrode ma siłę 15 ;/
 9. pienio1

  Baldur's Gate

  Tylko na mapie z Ajantisem uważaj na Ankhegi. To twój pierwszy cRPG? Skoro mówisz, że Minsc jest OGÓLNIE słaby to chyba tak.
 10. pienio1

  Baldur's Gate

  Powiem ci, że bardzo słabo, że zabiłeś minsca. To sie robi tak, bierzesz minsca, robisz twierdze gnolli, bierzesz Dynaheir, idziesz załózmy do nashkel, minsca odstawiasz gdzieś dalej, żeby nie widział i szybkim ciosem zabijasz Dynaheir. Minsc nie widzi więc nie ciśnie. Po całym zajściu idziesz po Edwina i masz team zniszczenia. Ja mam 4 zbrojnych: Ajantis Siła 17 zr 18 Minsc siła 18/93 zr 15 lub 16 Mój siła 18/100 zr 20 (grimuar) Viconia siła 18/100 zr 19 Nie lansując sie kp - 4 xD Oczywiście już we wrotach. + tam Edwin i Imoen. Musisz patrzec w przyszłośc, a nie zabijac Minsca przez pospiech. A ja teraz mam pytanie. Zrobiłem Żelazny Tron. Mam papiery. I znalazł mnie jakiś Adiutant Scara (ten który mi wczesniej znikł) i mówi, że mam wpaśc. W solucjach jakichś pisze, że dopiero rozmowa z Eltanem wyrzuca mnie do Candlekeep. Czy moge sobie teraz spokojnie pogadac ze Scarem i te questy porobic?
 11. pienio1

  Baldur's Gate

  Zadanie dla Scara i dla Eltana to dwa różne zadanie. Zadanie dla Scara to oczyszczenie 7 słońc z sobowtórniaków i uwolnienie Jhasso. A dla Eltana to infiltracja żelaznego tronu. Czyli xp przepada, ale czy moge bez scara skończyc grę? OStatni raz grałem w bg1 jakieś 3 lata temu i nie jestem pewnie, czy po tym zadaniu scar nie dawał jakichs następnych, niezbędnych do skończenia gry. Aby się uleczyc, przyłaczasz w Pomocnej dłoni Jaheire, która uleczyc cię może. Albo idziesz do świątyni, ale to już nieopłacalne jest. Najlepiej przyłaczyc kapłana lub druida.
 12. pienio1

  Baldur's Gate

  Suajcie jest problem. Rozdział 5. Wrota Baldura. Quest z 7 słońcami. Zadanie, które zlecił Scar na moście. Idę bez problemu do Jhasso, on każe mi udac sie do Scara, który przedtem kazał szukac siebie w Koszarach PP. Ide tam, a tam go nie ma. Próbowałem możliwości. 1. Reinstalowałem, nie działa. 2. Wpisalem kod na utworzenie postaci. Pojawia się scar i jeszcze raz przedstawia nam zadanie z 7 słońcami (juz je wykonałem) po czym znika. I nie ma go ani w koszarach, anie przed nimi, ani na moście. Wczytywałem z róznych sejwów, nigdzie go nie ma. Prosze pokornie o pomoc, bo bez Scara ani rusz. Z góry dzięki.
 13. pienio1

  Problem z Europa Universalis 2

  Ściągnąłem jeden i mam na dysku ten sam cały czas. O wlaśnie może to przez napędy wirtualne. Dzięki Akashi. Ostatnio z kolei jest loteria. Raz działa raz nie.
 14. pienio1

  Problem z Europa Universalis 2

  Sprżet mam w porządku dyski takżde tymbardziej, że format 3 dni temu był. Teraz z kolei po zainstalowaniu 1.08 z gram.pl działało, a po doinstalowaniu 1.09 już nie. A szkoda. Poprubuję jeszcze nieco.
 15. pienio1

  Problem z Europa Universalis 2

  Zrobiłem formata. Zainstalowałem i grałem sobie jakiś czas. Skończyłem, wyłączyłem kompa. Włączam za jakiś czas znowu i ten sam błąd jest. Co więcej za pierwszym razem (dziś) jak aktualizowałem 1.07 => 1.08 nie było problemu. Teraz po błędzie wyskakuje błąd że jest nieznana wersja pliku Leaders.nap Przypomniało mi to że na początku pisania tego tematu też to miałem? Może to jest problem?