keanu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O keanu

 • Ranga
  Przodownik
 1. keanu

  Icewind Dale II

  Witam, posiadam Ice Wind Dale II w wersji angielskojęzycznej. Czy i gdzie można ściągnąć polskojęzyczną nakładkę?
 2. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Jeżeli ktoś nie może wykombinować jak wejść do klasztoru Baltazara w ToB (po Abazigalu i Sendai), to wystarczy stłuc wszystkich mnichów przed bramą a później przeszukać teren. Przy jednym z nich znajdziemy klucz do bramy. Stłuc mnichów można dla samego PD lub dzikiej przyjemności gracza :)) Oczywiście prócz takiego sposobu można się tam dostać z kryjówki lisza lub bodajrze otrzymać klucz od naszego starego znajomego dezertera - Havariana.
 3. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Przydarzyła mi się dziwna i nieco śmieszna rzecz. W SoA zszedłem do Demogorgona w Twierzy Strażnika.Pogadałem z nim a potem z kolesiami,którzy mieli go pilnować.Nie czułem się zbytnio na siłach aby zmierzyć się z tym draniem.Do Twierdzy powróciłem w ToB po abazigalu. No i jak tylko wszedłem w lokację Twierdzy,zgadnijcie kto mnie przywitał? Demogorgon :) Skubaniec wylazł z Twierdzy. Zwój z rytuałem od helmitki wcięło mi z plecaka. Uwięzionego ubiłem,wszedłem do Twierdzy aby zobaczyć co się dzieje z Rycerzami Czuwania ... nie było z nimi dobrze, ale za to (że chyba wszedłem) uzyskałem PD Dziwne
 4. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Doszedłem do lokacji Sendai. Stoję przed koszarami, które ówcześnie spacyfikowałem. Po lewej mam 2 wejścia do tuneli, które niestety nie można otworzyć - chronione są czarami czy jakoś tak. Co zrobić, aby tam wejść?
 5. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Doszedłem wczoraj do ToB i ... nie mogę się zdecydować kogo zamienić na Sarevoka :) Co do mieczy, to ja, jako woj mam ostrze wojny, które będę chciał zamienić na psioniczny, Keldorn-wiadomo a dla Sarevoka też by się coś znalazło. Biorę po uwagę wymianę na Anomena (jednak szkoda mi go,bo ma włądanie 2 brońmi i sporo gwiazdek na Croma oraz Cep wieków) lub Jaheirę (jakoś słabo wygląda w walce - chociaż posiada procę Everarda). A tak na marginesie, to kiedy kończy się romans z Jaheirą lub czy powinien zakończyć się jeszcze w SoA?
 6. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  ToB - w jakiej broni specjalizuje się Sarevok? Tak się zastanawiam, że może wymieniłbym kogoś z mojej drużyny właśnie na niego. A ToB tuż tuż
 7. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Jedynie w SoA nie mogę przejść Demogorgona. Nie chciało mi się któryś raz z kolei wracać do save''a, no i sobie odpuściłem dokończenie Twierdzy Strażnika do ToB.
 8. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Chodzi mi o ten blisko więzienia - ten od rytuału. Hmmm - przeszedłem to już dość dawno. Ale dziwi mnie,że gra ukazuje coś do zabrania,czego nie można wziąść.Cóż, i zmyłki się zdarzają :)
 9. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Właśnie te czary już mam. Dzięki za podpowiedź z ToB.
 10. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  W Ruinach Świątyni jest pewien posąg. Gdy użyjemy tabulatora, to widać, że skrywa "coś" w sobie. Ale za nic nie chce nam tego oddać. Czy ktoś ma jakąś radę?
 11. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Skąd wziąść "wyzwalacz zaklęć"? - czar VIII poziomu
 12. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Wczoraj miałem podobne objawy występowania "dzikiej magii". Lecz u mnie było to w Twierdzy Straznika, gdzie gra to "przewiduje". W niektórych komnatach w ogóle nie można rzucić czaru. A tu zdaje sie, że lochy pod gospodą? Hmmm, dziwny objaw.
 13. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Po gadce z tym zadufanym pomnikorobem i próbie wręczenia mu podróbki, idź do Zakonu. Tam dowiesz się, ze jednak zrobi ten pomnik. Czy jakoś tak - nie pamiętam dobrze. A Ty będziesz miał fajny materiał na przypakowanie wekiery.
 14. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Nieee, można kupić podróbke illitu i ukończyć qest z tym moćkiem od posągów - skapnie się co prawda, ale w końcu zrobi rzeźbę a my dostaniemy nagrodę i PD.
 15. keanu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Magowie rzucają wyłomy, przeszywającą magię, bicz na czary oraz obniżenie odporności; a wojownicy na przyśpieszeniu walą ile wlezie. Żaden potór się nie oprze. Zwycięstwo to kwestia czasu.