Bartkula

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1516
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bartkula

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Bartkula

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Krótkie pytanie, czy mając jeden run (otrzymany od Zoltana w rozdziale II) mogę ulepszyć srebrny miecz czy muszę mieć komplet trzech, żeby kowal wykuł nowy miecz?
 2. No właśnie z tego co wiem to nie są i wątpię, czy dodatek coś zmieni. Szkoda, bo to zmarnowany potencjał.
 3. ETS2 nie przekonało mnie. W trakcie jazdy brakuje urozmaiceń (np. losowe wypadki, kontrole drogowe, roboty drogowe itp.), jedynie czasem deszcz popada, a szkoda bo wtedy gra byłaby ciekawsza. Także dodatek opuszczę.
 4. Bartkula

  Muzyka Filmowa

  A to ciekawe, bo na mnie muzyka z filmu Interstellar zrobiła bardzo dobre wrażenie i długo po zakończonym seansie kinowym motywy chodziły mi po głowie.
 5. Bartkula

  Baldur's Gate

  Hmm tak mi się właśnie wydawało, no cóż. W takim razie trzeba iść z fabułą, bo póki co robię wszystko wokół tylko nie główny wątek ;)
 6. Bartkula

  Baldur's Gate

  Jeszcze nie doszedłem do Wrót :) Na razie czekają na mnie bandyci i Tazok :)
 7. Bartkula

  Baldur's Gate

  Pytanie do wyjadaczy, bo mnie pamięć zawodzi ;) Gdzie można znaleźć w miarę dobre czary? Fabularnie jestem po kopalniach Nashkel, a przydałby mi się jakiś czar ofensywny typu Płomienie Agannazara albo Kwasowa Strzała Melfa. W Wysokim Żywopłocie mag sprzedaje czary ale wybór jest dosyć ubogi.
 8. Bartkula

  Baldur's Gate

  Pomogło w modzie ddrawfix wybór "WineD3D''s DDraw Library", teraz działa płynnie :)
 9. Bartkula

  Baldur's Gate

  W instrukcji było o BG2tweaks, ale wypisany był dopiero po BGT i jego nie instalowałem. Instalowałem jedynie to co wypisałem powyżej.
 10. Bartkula

  Baldur's Gate

  Tak? No to możliwe, że w tym tkwi problem. Znalazłem na innej stronie poradnik, tam taka kolejność była wypisana i tego się trzymałem. Odezwę się późnym popołudniem, bo dopiero wtedy będę mógł to sprawdzić. Póki co dzięki za info :)
 11. Bartkula

  Baldur's Gate

  Instalowałem w takiej kolejności: ddrawfix -> bg2 fixpack -> bg trilogy >Zamieść weidu.log na pastebin i zapodaj link. Nie rozumiem za bardzo :P
 12. Bartkula

  Baldur's Gate

  Zainstalowałem jedynie ddrawfix + bg2 fixpack + bg trilogy, może ddrawfix coś popsuł?
 13. Baldur''s Gate to jedna z moich ulubionych gier i mam nadzieję, że Pillars of Eternity będzie podobny. Patrząc na wrzucony filmik trochę przypomina mi Diablo 2 :P ale tylko z wyglądu. Poczekam na recenzje, ale myślę że zagości na moim dysku.
 14. Bartkula

  Baldur's Gate

  Zresztą jak włączam czystego baldura (Cienie Amn + Tron Baala) to nic nie klatkuje, więc to chyba nie to.
 15. Bartkula

  Baldur's Gate

  A mam Radeona :P