drinox

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O drinox

 • Ranga
  Obywatel
 1. Oto 4 kody do Bety na PS4 kto pierwszy ten lepszy :) F22J-LDN8-NHPP D5AJ-BTNB-DQ47 6TPC-98N9-T63H 7MF9-8GN4-T5N3
 2. 629 continuous hours 26 days,5 hours,10 minutes Ale wydaje mi się że tutaj tylko oblicza te gry zainstalowane na dysku bo trochę mało wyszło...
 3. > > No to macie jeszcze dwa: > Zgarnąłem pierwszy kod, dzięki :) > Skąd je masz, że tak hojnie nimi dysponujesz? :P > Dostałem od tworzycieli Evolve za dobre sprawowanie :)
 4. No to macie jeszcze dwa: MHT6E-R8WCN-MT9GN MHT6J-ZAJRC-KCHCB
 5. A ja też dam wam w prezencie dwa kody do Evolve Big Alpha na PC. Kto pierwszy ten lepszy:) : MHT50-RTRLE-KR3IP MHT68-ZNK6P-R46WQ
 6. drinox

  Rozdajemy klucze do bety Evolve

  Jeśli ktoś nie został wyselekcjonowany to mam 4 kody do Alphy na PC
 7. Mam 4 kody po Alphy na PC jeśli ktoś chętny pisać :)
 8. drinox

  Rozdajemy klucze do bety Evolve

  No to zobaczymy czy warto zakupić nową gierkę sieciową :)
 9. Fakt multi mają dobre, a w singla zagrałem tylko do drugiej misji. Co prawda w bf3 ma sporo bugów i jest tak jakby okrojony. Mam nadzieje ze poprawią wszystko w bf4 i dodadzą parę smaczków jak więcej zróżnicowania dodatków do sprzętu strzelającego i przede wszystkim destrukcję otoczenia rozszerza na skale globalną mapy, a nie tylko wybrane elementy pod tym względem już starsze bc2 jest lepsze.
 10. Mam narzeczoną i dziecko, moją platformą do grania jest PC. Moja druga połówka niestety nie toleruje gier uważa, że to strata czasu itp itd jedyne co pomaga to wymienianie się opieką nad dzieckiem i pytanie "czy jak pozmywam będę mógł sobie pograć?" ale i tak daje mi to niewiele czasu zazwyczaj starcza mi go na parę "meczyków" online. Jedyny plus to, że komputer mam wyłącznie dla siebie. Może zakupię konsole i spróbuje ją przekonać na jakiś gierkach dla casual''i albo poczekam, aż bąbel podrośnie i ją zarażę pasją choć to może być trudne bo to dziewczynka jest :)