ReaktorXY

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ReaktorXY

 • Ranga
  Obywatel
 1. ReaktorXY

  Nowy sklep gram.pl

  Ja wciąż czekam na jakąkolwiek formę kontaktu, niedługo miną trzy tygodnie. Przywłaszczono sobie moje pieniądze i zmieniono status zamówienia na "brak opłaty".
 2. ReaktorXY

  Nowy sklep gram.pl

  Życzę powodzenia, gram.pl otrzymało moją płątność blisko 2 tygodnie temu. Jak gry nie miałem, tak nie mam, do tego status zamówienia został ok. tydzień temu zmieniony na "nieopłacony w terminie", a pieniędze z konta zniknęły. Od blisko 2 tygodni nie mogę się również doprosić żadnego kontaktu z gram.pl, czy to mailowego, czy telefonicznego czy przez forum. Żałosna organizacja, kpina na całego.
 3. ReaktorXY

  Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

  Jak rozumiem, muszę się pofatygować do Państwa siedziby. W takim razie w ndiu jutrzejszym stawię się na ul. Jagiellońskiej.
 4. ReaktorXY

  Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

  Witam, Swoją sprawę opisałem już w innym wątku stąd pozwolę sobie zacytować fragment tej wypowiedzi "Liczyłem że otrzymał w dniu premiery egzemplarz Divinity: Original Sin, jako że zamówiłem preorder, który opłaciłem na 2-3 dni przed datą premiery. Pomimo opłacenia zamówienia status wiadomości wciąż widniał jako "nieopłacony". Napisałem 16 lipca do działu obsługi klienta i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej odnośnie mojego problemu, a zdążyłem wysłać jeszcze kolejne dwa maile, w tym jeden z potwierdzeniem dokonania przelewu. Wisienką na torcie jest wczorajsza zmiana statusu zamówienia na "nie zostało opłacone / potwierdzone w terminie". Oprócz tego od 17 lipca wielokrotnie próbowałem dodzwonić się do działu obsługi klienta i wciąż mi się to nie udało. ". Oczywiście wciąż nikt nie odbiera telefonu a ja nie otrzymałem informacji zwrotnej w sprawie problemu z zamówieniem. Jak planują Państwo zadość uczynić mojej stracie czasu i zszarganym nerwom związanym z Państwa brakiem profesjonalizmu?
 5. ReaktorXY

  Nowy sklep gram.pl

  To jeszcze nic... Liczyłem że otrzymał w dniu premiery egzemplarz Divinity: Original Sin, jako że zamówiłem preorder, który opłaciłem na 2-3 dni przed datą premiery. Pomimo opłacenia zamówienia status wiadomości wciąż widniał jako "nieopłacony". Napisałem 16 lipca do działu obsługi klienta i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej odnośnie mojego problemu, a zdążyłem wysłać jeszcze kolejne dwa maile, w tym jeden z potwierdzeniem dokonania przelewu. Wisienką na torcie jest wczorajsza zmiana statusu zamówienia na "nie zostało opłacone / potwierdzone w terminie". Oprócz tego od 17 lipca wielokrotnie próbowałem dodzwonić się do działu obsługi klienta i wciąż mi się to nie udało. Podsumowując, mój stosunek do marki gram.pl zmienił się diametralnie. Dla mnie to jest jakaś kpina i wyraz braku szacunku do swoich klientów.