Schirokko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  544
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Schirokko

 • Ranga
  Delegat
 1. Dlatego trzeba dobrać odpowiedniego komentatora który dla nie graczy zapalonych będzie wyjaśniał co dzieje się na ekranie - sam czasami oglądam na twichu z doty czy lola transmisje ale jak ciagle używają pojęć typu BKB czy cos w tym stulu to nie orientuje się o co chodzi - a jakby gdy któryś z graczy kupi ten item powiedzieli co on robi, do czego sluży to już by było o wiele bardziej przystępne - jeżeli będzie to tylko kalka z twicha to nie wypali, jeżeli zrobią bardziej przystępne dla bardziej zielonych osób sukces może być większy - budujemy podstawy w TV więc trzeba zacząć od początku z tym
 2. to są jakieś 3-4 wygrane przy 6-7 jest szansa ze dostaniesz z powrotem to co wpłaciłeś czyli około 150g
 3. podaj maila nazwę postaci is serwer to zobaczę co da się zrobić
 4. Dziękuje - tylko, że nie wiedziałem o jednym ograniczeniu jeszcze, że można tylko raz skorzystać. Czy ktoś może dla mnie polecić gildię PvE na serwerze Burning Legion - najlepiej o dobrej atmosferze w niej, w miare częstych raidach która była by chętna przyjąć rozgarniętego gracza ?
 5. postac do przesłania z innego serwera: Guwlar - bladefist mail. dan.wierz na gmailu
 6. Cześć. Planuje wrócić do WoW - czy istnieje jeszcze możliwość użycia scroll of resurection i i przeniesienie postaci z innego realmu na innny? Jak tak to jestem zainteresowany na przeniesienie na strone hordy serwer burning legion
 7. Co do tych propozycji to do jednego mam zastrzeżenia: jak można proponować coś w pewnym sensie sprzecznego z nauką Kościoła dzieciom przede wszystkim na uroczystość komunijną: tak jakby dla abstynenta/alkoholika który walczy z nałogiem i nie pije w prezencie przynosić wódkę. Niestety w dzisiejszym świecie coraz mniej zwraca się uwagę na aspekt duchowy - a wszyscy chcą z tego wycisnąć tylko jak najwięcej kasy. Smutne
 8. Schirokko

  Manga i Anime - temat ogólny

  no walka na pierwszym miejscu - ale jeżeli jest jakaś fabuła to nie pogardze - mroczniejsze klimaty - czemu nie - dzięki za te tytuły - pooglądam i sprawdzę jak mi się spodobają
 9. Schirokko

  Manga i Anime - temat ogólny

  Witam. Poszukuje jakiegoś ciekawego tytułu podobnego do Bleach, może coś w stylu Dragon Ball. Szukam tak na wyrywki i nie mogę znaleźć nic odpowiadającego dla mnie.
 10. Możecie mi pomoc z gemami i enchantami. Po zmianie na 4.0.1 nie za bardzo mogę ogarnąć tak na szybkiego jakie opłaca się teraz dla mnie wkładać. Zapewne haste się przyda. Podaje link do armory. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&cn=Schirokko Many dla mnie nie brakuje nawer przy dłuższym healowaniu, wiec nie jest źle.
 11. wracam do wowa po troche dłuższej przerwie i zastanawiam czy te speca sa dobre http://wowtal.com/#k=INO67J7d.a6d.warrior.qB8-85 http://wowtal.com/#k=m1xT6JMe_.a6d.shaman.hnDE- jeden do heal a drugi dla tanka? jaka jest wasza opinia o nich?
 12. czy opłaca się brać: meta gem z szansą "oddania" many przy czarowaniu do tego encvhant na backa z tym samym z tailoriungu oraz trinket za frosty z podobną opcją. czy każdy z tych będzie działał oddzielnie czy może na jednym CD wszystkie i sie nie opłaca wtedy?
 13. ma może ktoś info dotyczące mobile authenticator - czy będzie wysyp nowych telefonów na które będzie on dostępny lub czy działa on na telefonach, których nie ma w tej chwili na liście.
 14. witam, zamierzam wrócić do gry po pół rocznej przerwie. i mam takie małe pytanko. Czy istnieje możliwość przesłania z innego serwera ze strony hordy na inny serwer po stronie ally item BTA. Czytałem gdzieś kiedyś, że mieli zamiar wprowadzić coś takiego ale nie jestem pewien jak to z tym jest.
 15. wątpliwości? w teorii ewolucji też jest dużo wątpliwości. na początku należy określić słownictwo bo się potem może okazać, że przez jedno słowo rozumiemy co innego. Nie chciał bym się dowiedzieć, że w połowie dyskusji mieliśmy zupełnie co innego na myśli.