Nulinka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5660
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nulinka

 1. Nulinka

  Poezji "koncik"

  Ja tylko napisałam, że kiedyś było tutaj ...cieplej :)
 2. Nulinka

  Poezji "koncik"

  Zajrzałam tutaj po długiej przerwie i widzę, że uciekł gdzieś czar dawnego koncika...Panowie, piszecie takie zimne wiersze. A gdzie prawdziwa liryka ? Jakisz pisze lirycznie - hey boy, you are quite good :)
 3. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  W takim razie cieszę się, że nie należę do tej większości. Martwi mnie postawa "większości" facetów, tzn. trochę trunku dla kurażu. Takie są początki ...końca. Ale cóż, oni (one) tego nie mogą zrozumieć, a potem jest już za późno. Przecież można się świetnie bawić - nie pijąc. Tyler_D - właśnie, co potem ? Nie wyobrażam sobie przyszłości tych wszystkich - żyjących dniem dzisiejszym (z lekkim "delektowaniem się" alkoholem - choćby tylko na imprezach)...Ale cóż, każdy ma wolną wolę i wybiera (świadomie czy nie) własny sposób na życie. KannX - "Być do przodu po pijaku, to również nic złego, pod warunkiem że nie jest się zbytnio do przodu i nie robi się dziczy." Hehehe łatwo powiedzieć, trudniej takie zjawisko zaobserwować . Z moich obserwacji wynikają zupełnie inne wnioski. Po alkoholu większości "puszczają hamulce", a efekty widoczne gołym okiem. :) Hahaha i dziękuję za tą "grzeczną i ułożoną"...ale jednak diablica ;P
 4. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Chłopaku ! Swoim wiecznym upijaniem się chcesz zaimponować jakiejkolwiek dziewczynie ???!!! Jeszcze chwila i żadna na Ciebie nawet nie spojrzy. Jesteś żałosny - nie sztuka "być do przodu" po pijaku, ale sztuką jest przezwyciężać swoją nieśmiałość na trzeźwo. Weź pomyśl, co z Ciebie będzie za pół roku, rok...kompletne zero :( Znajdziesz taką jak Ty (pijącą) i z górki razem stoczycie się na dno ! To czarna wizja...ale może da Ci coś do myślenia ???
 5. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Człowieku - szok ! Chyba ta laska zwariowała ! Co Ty sobą prezentujesz ? Zwykłego pijaka, obrzydliwe. Wcale się nie zdziwię, gdy wystawi Cię do wiatru :)
 6. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Hahaha...wystarczy kilka sprzecznych zdań (moje wypowiedzi), żeby rozruszać dyskusję :) I o to właśnie chodzi, żeby tutaj coś się działo. A tak naprawdę (już teraz mówię serio !), żeby zrozumieć drugiego człowieka, trzeba zjeść z nim nie tylko jedną beczkę soli. Trzeba obserwować i uczyć się przez całe życie...a i tak nie zawsze to się udaje. Relacje męsko-damskie są trudne, wymagają ustępstw, poświęceń (czasem), wyborów itp. Ale - chociaż czasem serce pęka - najlepiej żyć we dwoje, a nie jako single (tak jakoś nie do końca wierzę w singli, no może czasowych - wierzę).
 7. Nulinka

  Piąte urodziny gram.pl

  hehehe narzekałeś, że nie ma tortu - a ja 13.10 postawiłam Wam tort i to ...tort serducho ;P
 8. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  To Ci się tak tylko wydaje ;P Do potworów to nam daleko, nie jesteśmy ani pokrętne, ani fałszywe ! To faceci najczęściej chcą się nami tylko zabawić ! A my jeżeli kochamy to aż do śmierci ! Ale Wy tego nie doceniacie - czytając niektóre wypowiedzi - mam wrażenie, że traktujecie nas (jeżeli jesteśmy ładne) jak lalki, z którymi można się pokazać, pochwalić. Traktujecie nas przedmiotowo i to mnie wkurza, nie chcecie poznać naszej zawiłej psychiki - najlepiej więc porównać nas do potworów, które Was niszczą ;(
 9. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Nie do końca tak, ale coś w tym rodzaju ;P Ponieważ mamy bardzo przewrotną naturę, czasem tak bywa, że nawet gdy osobnik (w danym momencie ) nie jest bogiem (a mówimy mu, że nim jest), po jakimś czasie staje się tym bogiem (dla nas) naprawdę i wtedy zaczynamy się tego bać...robimy się ogromnie zazdrosne, czasem złośliwe itp. I pewnie dlatego czasem nie wytrzymujecie tego i macie po prostu dość :) Myślę, że w prawdziwym uczuciu takie ...wodzenie za nos występuje w obu kierunkach. Ona zrobi dla niego wszystko (czasem ...wodzona za nos) i vice versa :)
 10. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  No widzisz ? I nie rozumiesz o co mi chodziło ;P Nie o szczeniaczka ,marionetkę czy o coś w tym stylu chodzi. Odebrałeś to w ten sposób, że ...wodzimy Was za nos ! A to nie w tym sęk ;P Czyli - nie znacie nas wcale ;PP No i kobieta Ci mówi, że ...nienawidzi komplementów ! ;P Może i są takie, które lubią być obsypywane komplementami, ale ja nienawidzę ! Widzisz więc, że nie można wszystkich dziewczyn wsypać do jednego kosza, bo każda jest inna i trzeba innych sposobów, żeby z nią być ;)
 11. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Wiesz, nie zgadzam się z Tobą. Przecież od dawna wiadomo, że to niby ..facet wybiera,facet jest władcą - ale nie wybrałb(nie byłby władcą) , gdyby dziewczyna się na to nie zgodziła (czyli tak naprawdę - my Was wybieramy). Często dajemy Wam do zrozumienia, że to Wy jesteście bogiem, a my tylko poddane. Ale i tak w końcu wychodzi na to, że to my Wami sterujemy w specyficzny sposób. To jest nasza "babska"moc, której - czy chcecie, czy nie; czy o niej wiecie, czy nie - ulegacie. A my, żeby Was nie dołować, dać Wam satysfakcję, że jesteście "władcami" zachowujemy się tak, jakbyśmy były szarymi myszkami wybranymi przez księcia z bajki. Wy lubicie, żeby Was chwalić, wielbić i wtedy ...jesteście pawiami, jednakże to my dodajemy Wam barw. ;P
 12. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  I tu się z Tobą zgadzam. Wiem, że to trudno "rozdwajać" się, ale to się opłaca. Właśnie tacy powinni być faceci - wszystko w jednym :) Gratuluję dotarcia do sedna i powodzenia :)
 13. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Heee jasne, że tak jest. Ale czy przez to nie jesteśmy dla Was większymi zagadkami ? Musicie więcej myśleć, więc Wasze mózgi będą aktywne do końca życia ;P Nie będziecie mieć demencji starczej i (na pewno !) urozmaicone życie.:))
 14. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  No nie, nie zgadzam się z Tobą. Oceniasz nas "po swojemu", co nie znaczy, że masz rację ;P My - dziewczyny, kobiety też mówimy prosto z mostu to, co myślimy. Tylko niestety -Wy - faceci - nie możecie tego pojąć, bo zawsze doszukujecie się tej innej drugiej strony. A wystarczy dobrze posłuchać, przeanalizować słowa i wtedy macie jak na dłoni odpowiedź (jak Pytia : pójdziesz wrócisz nie"), tylko musicie znać dobrze "interpunkcję" i w odpowiednim miejscu wstawić przecinek ;P Prawda, że to proste ???;P
 15. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Hahaha jak widzisz, w tym temacie płeć brzydsza uczy się, jak nas zrozumieć ;) Ale w dalszym ciągu im to nie wychodzi ;P A przy okazji my dowiadujemy się, jacy oni są naprawdę - warto tu zaglądać, co ? :))
 16. Nulinka

  Ostatnia literka - gra

  Metatron - noc Część doby, w czasie której Słońce znajduje się poniżej linii horyzontu. "Nazwy dni różnią się między sobą: noc ma tylko jedną nazwę." /Canetti/
 17. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  A kto Ci każe nosić torebkę ??? Zapamiętaj, nie każda dziewczyna lubi komplementy, czasem są wkurzające i takie banalne. Wystarczy, że sie uśmiechniesz, przepuścisz pierwszą w drzwiach , czasem zerwij jakiegoś kwiatka i podaruj jej (nie z kwiaciarni !) itp. Bądź sobą i rozmawiaj na różne tematy - będzie wtedy ok. Powodzenia :)
 18. Nulinka

  Piąte urodziny gram.pl

  Już 5 latek minęło jak jedna chwila, gram.pl życie codzienne nam umila. Choć brak czasu, czy przerwa dłuższa, to pozostała tu na zawsze moja dusza. Wiele godzin, nocy zarwanych za nami. rozmowy, żarty, dyskusje, fascynacje grami. Tutaj były przyjaźnie, nawet miłości przeżywane, nikomu uczucie samotności nie jest tu pisane. Moja przygoda z gram.pl zaczęła się banalnie , daaaaaaawno od gry. I to jakiej ...Szymek Czarodziej ;P I chociaż bywały dłuższe nieobecności, zawsze wracałam. Wspominam Lożę - tutaj byli świetni ludzie - np. Minimyszka, GeoT, Spider, Vaxinar, Perun, Marcin (Ilsidur) i wielu, wielu innych, Pamiętam nasze "święta" w Loży i przezabawne dyskusje, których nowi wpadający do nas nie mogli pojąć. A zaczynało się zazwyczaj od porannej kawki...Często ci sami ludzie pisali na rymowankach, w konciku poezji i w dyskusji o dziewczynach...ehh, miłe wspomnienia. W związku z urodzinami (chociaż troszkę się spóźniłam), życzę wszystkim bywalcom, twórcom, pracownikom - połamania paluchów ! Twórcom - gratulacje i dalszych obfitych w pomysły lat !
 19. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Hmm rozluźnia...zwłaszcza mózgi, a potem...
 20. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  JA NIE MARUDZĘ, ALE PO PROSTU - NIE PIJĘ I nienawidzę pijanych facetów ! Cóż, kiedyś się przekonacie, że nie warto pić...ale , jak widzę, to trochę potrwa ;P
 21. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Sztuką jest nie pić tam, gdzie wszyscy piją. A pojęcie "picie dla rozluźnienia" - to po prostu ...dobra bajka. Można się świetnie bawić bez picia, spróbuj. Zobaczysz wtedy, jak się wygląda (będziesz trzeźwy ) ktoś "rozluźniony", wierz mi to wygląda śmiesznie, a jeszcze bardziej żałośnie.
 22. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Seksmisja - no tak, bardzo trafne spostrzeżenie ;P Wprawdzie nie mamy tu jeszcze ligi, ale kto wie? ;P
 23. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Hahaha to my wymagamy ...akceptacji ??? Wiesz , zdradzę Ci jedną tajemnicę - my tutaj byłyśmy, jesteśmy i będziemy...i nie jesteśmy wcale "grubymi okularnicami (choć kto wie, gdy tak dalej będziemy siedzieć przy kompie ;P). Pozdrawiam i...do następnej dyskusji :)
 24. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Powtarzam Ci - pierwsza i podstawowa zasada - koniec alkoholu ! To jest odrażające - dla normalnej dziewczyny - spotkanie faceta pod wpływem (choćby nawet małej ilości) alkoholu ! Jedynie jakie na Ciebie polecą, to te, które też piją. A chyba nie o takie znajomości Ci chodzi, co? Pozdrawiam i 3V się :)
 25. Nulinka

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Hehehehe jesteś bardzo ...bezpośredni ;P Na forum jestem od...od bardzo dawna. A ile mam lat ? No cóż, różnie z tym jest. Raz mam 10, 15, 20 a nawet sto ;P To zależy od nastroju :)