Johnny_Bravo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  184
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Johnny_Bravo

 • Ranga
  gram.pl
 1. Niestety takie chwilę są zawsze najtrudniejsze i nigdy nie wiadomo jak zacząć, dlatego może po prostu będę wzorował się na Akne :). Kochani, z końcem sierpnia kończę długą przygodę z gram.pl (oczywiście w roli pracownika, bo jako Klient/czytelnik powrócę tu pewnie nie raz w przyszłości). Bardzo dziękuję Wam wszystkim za lata wyrozumiałości i zrozumienia. W mojej pracy zawsze kierowałem się Waszym dobrem, mam nadzieję że takie podejście będzie dalej w gram.pl kontynuowane. Wiem, że nie byłem częstym uczestnikiem życia forumowego i że ostatnimi czasy po odejściu Ani zaniedbałem ten wątek. Bardzo Was za to przepraszam. Nie było to moje celowe działanie, było to spowodowane ilością obowiązków, które odziedziczyłem po Ani i dodatkowego czasu, który potrzebowałem żeby się w nie wdrożyć. Jeszcze raz dziękuję za te wspólnie spędzone lata i mam nadzieję, że nie raz się spotkamy ponownie. Pozdrawiam, Igor Kowalski
 2. Przepraszam za błąd, już powinno być okej.
 3. Tak, chcemy żeby puzzle wiedźmińskie pojawiły się w ofercie sklepu. Myślę, że w przyszłym tygodniu powinienem mieć konkretniejsze informacje kiedy to nastąpi oraz w jakiej cenie będą dostępne.
 4. Starcraft II: Heart of the Swarm powinien pojawić się ponownie w ofercie w połowie lipca, prawdopodobnie w okolicach 15.
 5. Postaramy się to niedługo zmienić, rzeczywiście nie najlepiej to wygląda.
 6. Dysk dostępny w ofercie naszego sklepu, również posiada voucher na grę LEGO Star Wars III.
 7. Niestety jeszcze nie mamy żadnych informacji w temacie edycji kolekcjonerskiej. Dopiero w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy ofertę na edycję zwykłą. Postaram się zdobyć informację w tym temacie. Jak tylko będę wiedział coś więcej, dam znać.
 8. Z tego co widzę to zamówiłeś grę w wersji cyfrowej, której realizacja odbywa się poprzez wysłanie klucza produktu na adres mailowy Klienta. Czy w tej sytuacji mamy Ci zamienić ten produkt na wersję pudełkową?
 9. Prosiłbym o podanie linku do strony gdzie taka sytuacja występuje. Na karcie produktu na sklepie - http://www.gram.pl/sklep/pc/death-rally - jest jedna cena, Twoja Cena, która w tym wypadku wynosi 19,90.
 10. Rozumiem, że chodzi Ci o wersję na PC? Niestety wszystkie egzemplarze, które mamy zarezerwowane u polskiego dystrybutora zostały już zamówione przez naszych Klientów. Staramy się zwiększyć tę ilość, ale na chwilę obecną nie mamy jeszcze pozytywnej odpowiedzi.
 11. Witam, Postaram się bywać na forum, a w szczególności w tym wątku tak często jak tylko będzie to możliwe. Niestety tak jak napisał Piotrbov, mimo, iż pracuję po 14h dziennie nie starcza mi czasu na wszystkie obowiązki. Prosiłbym Was jeszcze o dwa tygodnie wyrozumiałości, myślę że w ciągu tego czasu uda mi się tak zorganizować pracę, że będę w stanie odpowiadać na bieżąco, bez opóźnień. Jeżeli chodzi o temat PS4 to jest on dość złożony. Oczywiście, moglibyśmy zrobić tak jak inne sklepy, czyli przeliczyć zachodnią cenę po obecnym kursie NBP i podać na stronie 1699 lub nawet 1599.Jednakże dopóki Sony Polska nie poda oficjalnie spodziewanej ceny, takie zachowanie jest tak naprawdę wróżeniem z fusów. Myślę, że jako Gram nie będziemy brać udziału w tej specyficznej zabawie w "zgaduj zgadulę" i poczekamy z ustawieniem ceny na oficjalne, potwierdzone wieści od Sony Polska.Musimy wszyscy uzbroić się jeszcze przez chwilę w cierpliwość (sam chciałbym wiedzieć ile PS4 będzie mnie kosztować:)) i pozwolić Sony nas pozytywnie zaskoczyć.
 12. Cześć Wojman, wysyłka do punktów odbioru normalnie wypada w czwartek, ale ponieważ czwartek to święto to przełożymy ją na dzień jutrzejszy. W tej sytuacji Twoje zamówienie powinno dotrzeć do punktu w piątek, przed weekendem.
 13. Skoro już odpisałem na pierwszego posta w tym temacie to może się przynajmniej przedstawię. Cześć jestem Igor Kowalski i to na mnie spadł zaszczyt przejęcia obowiązków po Ani. Część z Was może mnie kojarzy (choć moja aktywność na forum nie była do tej pory zbyt duża) bo w gramie pracuję od dawna, a dokładniej od początku (cokolwiek to znaczy). Postaram się żeby współpraca ze mną była przynajmniej tak samo dobra jak z Anią. Wiem, że będzie trudno dotrzymać jej poziomu, ale dołożę wszelkich starań, żeby właśnie tak było.
 14. Witam, Dzisiaj dodaliśmy informację o bonusach, które dodajemy do każdego zamówienia pre-orderowego. http://www.gram.pl/sklep/pc/company-of-heroes-2 Bonusy za złożenie zamówienia przedpremierowego w naszym sklepie są następujące: *Pakiet misji single/multi Theatre of War Mini Pack *Skórkę dla czołgu - Woroneż *Skórkę dla czołgu - Zimowa Zasadzka Przy okazji, również dziś uruchomiliśmy pre-order na edycję Red Star: http://www.gram.pl/sklep/pc/company-of-heroes-edycja-red-star
 15. Tobi tak jak wcześniej pisałem. Sugerowałbym Ci grać na koncie, które utworzyłeś za pomocą klucza na mounta. Jednocześnie proszę napisz w tej sprawie (dwóch kont) bezpośrednio do supportu Frogstera.