DAROGOTHIC

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  301
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DAROGOTHIC

 • Ranga
  Przodownik
 1. Dostałeś strzałą w kolano, pauzujesz jedną turę.
 2. > Będzie jak z Wiiu, trąbienie o klęsce a potem zaskoczenie sukcesem. Skuces? Ok 13 mln sprzedanych egzemplarzy, przy ok 22 mln XOne i 43 mln PS4 to porażka, nie sukces. Zwłaszcza że konsola była na rynku ok. rok dłużej niż jej rywale, a poprzednik Wii U sprzedał się w ponad 100 mln egzemplarzy.
 3. Obecnie wszystkie ekipy są wielonarodowe, przy czym jedyną drużyną, w której więcej niż dwóch graczy jest jednej narodowości, jest GIANTS! A Roccat? Przecież jest tam trzech polaków.
 4. > a jak temperatury? :) Z tego co widziałem test na innej stronie to temperatury są bardzo wysokie i występuje potężny throttling. Wydajność tego GF GTX860m jest czasami na poziomie GF GTX760m.
 5. <spiskowy komentarz> <domysł> To wszystko PR. Tak naprawdę Spencer nienawidzi Sony. </domysł> </spiskowy komentarz>
 6. > Był kiedyś na TVN taki program "Nie do wiary" (albo Strefa 11, już nie pomnę nazwy dokładnie) > - oglądałem to namiętnie i zaśmiewałem się do rozpuku, a kiedy zdjęli z anteny to miałem > "buźkę w podkówkę", bo co jak co, ale drugiego tak dobrego kabaretu, to ze świecą szukać > ;/ Jeśli chciałbyś obejrzeć "nie do wiary" to ponad 100 odcinków jest dostępnych na tvn player ( szkoda że nie wszystkie ( bo było ich coś około 300 ), ale zawsze coś :) )
 7. DAROGOTHIC

  Forza 5 wykorzystuje 100% mocy Xboksa One

  > To jest dopiero bełkot. Słabsza, bo co? Bo już to przetestowały zespoły tworzące gry na obie konsole: "Developers said that unoptimized platform-agnostics builds of their games can run at around 30FPS in 1920x1080 on PS4, and "20-something" FPS in 1600x900 on Xbox One." A na dodatek korzystanie z ESRAMu na XBO jest ponoć koszmarne: ""Xbox One is weaker and it’s a pain to use its ESRAM," said one developer."
 8. > shhh, news dla pana (imę wróżbą?) Bajdy - to złe, tkwiące w średniowieczu 1999 roku Nintendo > sprzedało więcej pierwszego wii, niż PS3 i x360 razem wziętych (i w przeciwieństwie do > konkurencji, nigdy nie sprzedawali sprzętu po kosztach własnych), a obecnie, wbrew podobnym > "newsom", gwałci 3DSem oh-jak-hype''owaną Vitę, więc raczej wiedzą co robią, nawet jeśli > argumentacja wydaje się niepoważna. > 1. Od kiedy 99.84mln jest większe od 78mln(PS3) + 78.2mln(X360) ? ( dane wzięte z ang. wikipedi ) 2. Nic dziwnego że nie musieli sprzedawać po kosztach skoro Wii był sprzętowo na poziome poprzedniej generacji. 3. Czy był tu jakikolwiek news mówiący o tym że 3DSowi beznadziejnie idzie, a Vicie wprost wspaniale?
 9. > smieszne sa twoje posty :D a wiesz ze ta konsola jeszcze nie wyszla ? A wiesz że w języku polskim są takie litery jak "ś", "ą", "ż", "ł" i im podobne ?
 10. M jak miłość? Ciekawe czy będą w tej grze zabójcze kartony ...
 11. DAROGOTHIC

  Xbox One za niecałe 2000 zł?

  Geforce''a GTX680 można kupić już za 1850 zł więc troche przestrzeliłeś się z jego ceną. Poza tym jakiś czas temu zostało wypuszczone demo UE4 porównujące PS3 i PC z GF GTX680 ( a ponoć nowy xbox ma mieć podobne bebechy co PS3 ) w którym PC jednoznacznie wygrywał zarówno jakością grafiki jak i płynnością, więc żeby mieć wydajność porównywalną do next-genów można mieć kartę graficzną słabszą ( i tańszą ) niż GTX680. Zauważ też że w przypadku cen kart graficznych ( i innych komponentów ) to mogą one spaść do czasów premiery PS4 i XBOX One. Oczywiście komp o porównywalnej mocy będzie droższy od PS4/XBox One ale różnica w cenie wcale nie musi być kosmiczna.
 12. Ja bym z chęcią zobaczył jakiegoś nowgeo MediEvila .
 13. Cóż w poprzednich generacjach mieliśmy ogromne skoki mocy obliczeniowej , ale nie była to tylko zasługa lepszej technologii ( niższego procesu technologicznego ) ... PS1 pobierał 10W ... PS2 50W ... PS3 250W . Tak więc Sony ma rację że trzeba dłużej poczekać aby zobaczyć znaczny skok technologiczny ... no chyba że konsole następnej generacji to będą ponad 1000W urządzenia wielofunkcyjne : konsola do gry + piekarnik + grzejnik.
 14. 879 zł 160 GB , 989 zł 320 GB sklep.gram.pl Z cenami to ty na bieżąco nie jesteś :)
 15. " Wii sprzedała się w oszałamiającej liczbie ponad 90 milionów egzemplarzy , ale jej użytkownicy kupili średnio mniej niż jedną grę , zadowolając się dołączonym do konsoli Wii Sports " - CD Action str 111 Nr 02 / 2012 ( 200)