Tam1ek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  533
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tam1ek

 • Ranga
  Delegat
 1. Tam1ek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Co do zwiastunów to sam przez odsłuch Krwi Elfów (przypominam sobie sagę przed W3) postanowiłem coś zmontować ;] http://tnij.org/0l1yea0 A co do Samych EK, to janusze biznesu już zwietrzyli interes na allegro :(
 2. Przygarnę kluczyk :) 2 tygodnie poluję na tę betę i nic :(
 3. Świetna gra się szykuje! Jako fan tanków proszę o klucz! :)
 4. Tam1ek

  Borderlands 2

  Borderlands 2 zagościło w moim komputerze :D W wyniku tego, co zobaczyłem do tej pory mam zdarte gardło od śmiechu. Ilość gagów, śmiesznych sytuacji po prostu mnie MASAKRUJE :D Gra jest prze-epicka i mam nadzieję, że będzie taka do końca :)
 5. zapomniałem o nazwie postaci: Aleksiss
 6. Rasa: Człowiek Klasa: Thief Poziom: 6 Nick: Ethics.7539 Gram 2-4 godzinnki dziennie Miło by było grać w grupie, dlatego proszę o inv :)
 7. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  ja w tej grze użyłem bloku chyba dwa razy.. bezużyteczna rzecz. Używaj turlania i przy najbliższej okazji ulepsz je (drzewko szermierki 1 punkt na dole)
 8. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Brak tego intra i outra boli... gracze 360 zapewne dostaną potężny filmik, który wprowadzi ich w świat gry.
 9. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Co za... a tak czekałem na wersje dla czarnuli. W sumie się nie dziwie japońce stworzyły mocny sprzęt, ale gniot do programowania... Przynajmniej bagiński zrobił nowy zwiastun gry!:D
 10. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Wiesz, że jak się cutscenka odpaliła to myślałem że będzie i pada nie odłożyłem xD
 11. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Wielu userów z pclaba zauważyło wzrost fpsów nawet o 8-10.
 12. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ciesz się, że masz tyle fpsów, a nie marudzisz jeszcze;d Co wahania fpsów to zapewne karta, albo już zapchany ram. Zwiększ pamięć wirtualną peceta może coś się poprawi. Zerknij kilka stron wcześniej ktoś podawał zmieniony plik ini. cofigu z gry. Spróbuj może akurat;)
 13. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Wczytałem stary save.. zrobiłem reset talentów i powiem tak.. magia jest overpower;d Dosłownie 10 przeciwników zniknęło w mgnieniu oka. Ulepszony quen + ten nowy znak +bonusy z talentów do znaków/zbroi itp. robi miazgę. Kto to widział aby na trudnym igni obszarowo zabierał 50% hp i podpalał przeciwnika oO do tego slow motion innym znakiem i koniec walki. Magik jest naprawdę mocny.
 14. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  To ci współczuję, bo z radeonami w tej grze są podobno niezłe jaja ;/. Z tego co wiem wyszedł jakiś hotfix od ati. Jedni mówią, że coś tam im poprawia drudzy nie widzą różnicy.
 15. Tam1ek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ja go zainstalowałem wraz z tymi beta sterami od nvidi i odczułem wzrost wydajności;) Dziś jeszcze jeden z użytkowników podał kilka stron wcześniej ciekawą konfiguracje jednego z plików gry i po zastosowaniu tego jest jeszcze lepiej. Musisz pokombinować, a na pewno gra będzie lepiej chodzić.