AnthorLord

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  542
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez AnthorLord

 1. Zgadzam się z Lastonem, zastanawia mnie jeszcze coś, mianowicie robot nigdy nie przechodzi bezpośrednio z cienia w ostre światło. Zawsze kiedy zbliża się do okien następuje cięcie. Zauważyliście? Czy engine ma jakieś problemy?
 2. Dwa miliony ciemnych owiec, które zapłaciły za demo. Gratuluję.
 3. Japoński dla fanów DoA to nie przeszkoda :P ;)
 4. To żadna nowość, jedynie updatowana wersja. Powinni dodać jeszczę liczbę osob które u Xura wcześniej ją sobie przelosowały na nowe staty. I... nie macie ciekawszych tematów? Slow news day?
 5. Ośmieszyli się tą akcją. Problemy z dostępem do PSN trwały dłużej niż ze zniżki można skorzystać, części oferty sklepu upust nie obejmuje i dziadują tak za minus dziesięć procent od jednego zakupu. Co oni myślą, że ludzie pożyczki wezmą na trzysta tysięcy i im wszystko wykupią? Cyrk i porażka. Dodali, poza słabą jakością usługi PSN, kolejną rzecz za którą ich nie lubię.
 6. Zgadzam się. Co nie zmienia faktu, że lepiej za wydane pieniądze otrzymać więcej wydajności niż mniej ;) Niech obie strony poprawiają co tylko mogą :)
 7. > W końcu wszystko wróci do normy i to PS4 będzie uznawane za słabszą konsolę. > MS nie bez powodu dał DDR3+ESRAM, zamiast po prostu GDDR5, jak to po najmniejszej linii > oporu zrobiło Sony. Linii najmniejszego oporu.
 8. Eee... Łatka na początek? No to super start, jakie oceny dostaje ta gra?
 9. AnthorLord

  Far Cry 4 - recenzja

  Biorąc pod uwagę, że używamy sporo scenek przerywnikowych, w których kamera się odkleja z miejsca w którym nam toważyszy w trakcie rozgrywki, zdaje mi się, że jej umiejscowienie w ogóle nie ma znaczenia. Więc zgadzam się z Panem. Ale poszedł bym dalej, że można dobra opowieść sprzedać w grze akcji tak jak w każdym innym gatunku. Można, ale nie każdy to potrafi. Poza tym, przytoczony w przykładzie Baldurs, wcale nie jest fabularnie taki wspaniały, nic szczególnego bym powiedział, jak większość scenariuszy trafiających do gier.
 10. AnthorLord

  Far Cry 4 - recenzja

  Czy kiedy nie patrzyłem zmieniła się definicja FPSów? First Person Shooterów? Spec Ops to TPP.
 11. Eee... Sytuacja z Battlefildami, ostatnimi dwoma, które wyszły w fatalnym stanie, nie poprawiała się tak szybko i bezboleśnie jak sugeruje artykuł. No i nie tylko z samymi serwerami były problemy.
 12. A ja mam dla nich inny pomysł, wrzućcie wszystko i zobaczcie co przeżyje, a resztę śmieci do kosza. Tak właśnie wydawcy ograniczają nasze prawo do głosowania portfelem.
 13. Sensownie :) Cytaty! [m-r]
 14. Dzięki za trzymanie ręki na pulsie. Widać, że nie tylko firmy konsolowe i producenci gier przeżywają kryzys tożsamości, ale również dotyka on growej prasy... Choć zapomniałem, że Gram.pl to sklep, więc w tej sytuacji manipulacja nie powinna nas dziwić.
 15. > Do it! Do it Nintendo! :P > Ale serio... najwyższa pora w tej kwestii nadążyć za resztą świata. Przyklasnę ^^
 16. Nawet mnie podekscytowało. No i awionika w kokpicie helikoptera działa :) Nie to co w BF4 ^^
 17. I oby tak jak SEGA z konsolami, ACTI i Bungie polecieli ze świata producentów gier za zbyt szybkie zmienianie zdania. Ja się im doić za, jak widać po Destiny1, fałszywe obietnice, nie dam.
 18. Nareszcie się coś większego szykuje ^^ ... Chyba, że znowu serwery czy kod sieciowy nie wyrobią?...
 19. > "Evolution Studios po cichu planuje dodatek" - do niestabilnej gry zamiast zrobić porządek > z serwerami.. Od jakiegoś czasu się zastanawiam cży to nie jest przypadkiem skok na kase... > Nahypowana gra.. Ogromna ilość graczy nie mogąca się doczekac premiery.. Nagle okazuje > się że są problemy z wersja ps plus i co bardziej niecierpliwi konsumenci kupią pełną > wersję i jak hajs się będzie zgadzał to Evo Studios da nam znać że udało się naprawić > serwery... > ale to tylko moje zdanie bo nie wierzę że w dzisiejszych czasach przez miesiąc nie można > rozwiązać takiego problemu... Bungie sobie poradzilo bez problemów z bardziej ambitnym > projektem więc dla mnie coś tu śmierdzi drodzy gamerzy Nie pierwsza taka gra i nie ostatnia, to samo z podejściem korporacji za nią odpowiedzialną. Że przytoczę tylko BF4. Ale i Bungie nie daje rady, albo po prostu nic w sieci Sony nie może działać bez problemów. Destiny ciągle sypie błędami, wywala na orbitę albo wylogowuje gracza, a lagi na PvE są tylko nieznacznie mniej wkurzające niż takie same cztero-sekundowe w PVP. No i jeszcze wieść o tym, że już robią Destiny 2... A ja coś o wspieraniu obecnej gry przez dziesięć lat słyszałem. Ciekawe jakimi kłamstwami teraz spróbują nas przekonać do zakupu? Ale wracając do tematu, Evolution Studios, amatorzy, zwalić kod gry? Mając prawie rok dodatkowego czasu? Gdzie byli testerzy? A Sony ze swoją obligatoryjną opłatą do sieci. która równie często nie działa jak działa, amatorzy, na Livie nie miałem takich problemów przez całe dziewięć lat katowania X360.
 20. AnthorLord

  Najlepsze gry mobilne - październik 2014

  Eee... To jak paniszcza z Gram.pl zainstalowały sobie jak z Polski nie można?
 21. Można zrozumieć, że są ludzie, których na nowe konsole nie stać, a do tego nie chcą grać w nic innego dostępnego na te platformy poza Dying Light. Ale ja osobiście się cieszę. Nie dość, że podbija to "wartość" nowej generacji, to jeszcze gra ma szansę być prawdziwym nextenem... Szkoda tylko, że nie lubię i tematyki zombi, i gier Techlandu...
 22. AnthorLord

  Furia - recenzja filmu

  A gdzie jest ocena? Bez wielkiej kolorowej cyfry nie wiem co o tym filmie sądzić. Pomóżcie!
 23. Zapowiedzi i trailery obiecują wiele. Nie jestem fanem tej serii, ale ta odslona mnie interesuje. Choć to kolejne gra w której sezon pass kosztuje ponad 50% ceny samej gry. Nie jest tak źle jak w przypadku BF4, ale i tak jak dla mnie przesada.