Thoor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1049
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Thoor

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Thoor

  Martwy kolektyw

  Panowie z kolektywu - może jakieś małe wyjaśnienie co się dzieje i dlaczego tak ciężko jest się czegoś dowiedzieć? Nad czym tak pracujecie i kiedy spodziewać się możemy odzewu?
 2. Thoor

  Konsulat ekipy gram.pl - dział IT

  Wygląda na to ze mail ekipa@gram.pl nie jest sprawny. Maile tam kierowane nie moga byc dostarczone "Undelivered Mail Returned to Sender"
 3. Thoor

  Martwy kolektyw

  Czy na forum moge znalezc informacje odnosnie przywrocenia strony w kolektywie do zycia? Czy musze skontaktowac sie z adminem? Chciałbym zaktualizowac skrypt ktorego uzywam.
 4. Thoor

  Konsulat ekipy gram.pl - dział IT

  Na moje oko większość stron w kolektywie nie miała odpowiednio dużego zainteresowania co nie przynosiło żadnych korzyści z reklam gram.pl Dodatkowo sprawiały problemy przez dziury w skryptach i zabierały niepotrzebnie, cenne miejsce na serwerach. Szkoda tylko, że nie otrzymałem żadnej informacji o tym że moja strona zostanie wyłączona lub cały kolektyw będzie modernizowany. Gdybym o tym wiedział, przeniósłbym stronę do konkurencji wcześniej. Niestety teraz jest już za późno...Nie ma co płakać. Po prostu nie kupie już nic z gramu i to jest moja odpowiedź. Może kolektyw v2 będzie lepiej przemyślany i wprowadzone zostaną konkretne zasady.
 5. Thoor

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Do obsługi kolektywu. Panowie, to bardzo nieprofesjonalne co robicie w tej chwili. Nie wiemy co sie dzieje ze stronami kolektywu. Wypadałoby poinformować m.in swoich klientów o sytuacji. Jesteśmy traktowani niepoważnie. Z każdą chwilą tracimy swoich użytkowników gdyż myślą, że strony zostały zlikwidowane i być może już dodali inne serwisy do ulubionych. Administratorzy stron w kolektywie zaczynają się zastanawiać czy nie opuścić gramu. Opublikowanie krótkiej informacji to żaden wysiłek. Pomyśleć ile w naszych oczach straciliście i jakie mogą być tego konsekwencje? Nie było warto. Przeprosiny będą na miejscu.
 6. Marie - ta gracja i wdzięk poruszania się w połączeniu z umiejętnosciami walki przyprawia niejednego przeciwnika o cichy zgon. Ot co.
 7. Może będzie PRE-ORDER? :>
 8. Już w tytule tego newsa powinna pojawić się cena tej obudowy :)
 9. Wygląda na to, że to poważnie upgradowana jedynka :)
 10. Thoor

  Mafia II - komentarz twórców

  Zapowiada się wyśmienicie.
 11. Thoor

  Dwie wyspy w Test Drive Unlimited 2

  "w menu pojawi się specjalna opcja, dzięki której dokładnie sprawdzimy wszystkie statystyki." Jestem zdumiony :D
 12. Thoor

  Nowe płyty główne MSI

  Nie czarne a czekoladowe. Prawie jak Ferrero Roche.
 13. Śpiący knot w tle nadaje dynamizmu temu trailerowi. Takie są fakty.
 14. Pomysł oryginalny, ale przejdzie tylko u tych, którzy lubią gadżety :>