Thoor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1049
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Thoor


 1. Na moje oko większość stron w kolektywie nie miała odpowiednio dużego zainteresowania co nie przynosiło żadnych korzyści z reklam gram.pl Dodatkowo sprawiały problemy przez dziury w skryptach i zabierały niepotrzebnie, cenne miejsce na serwerach.
  Szkoda tylko, że nie otrzymałem żadnej informacji o tym że moja strona zostanie wyłączona lub cały kolektyw będzie modernizowany. Gdybym o tym wiedział, przeniósłbym stronę do konkurencji wcześniej. Niestety teraz jest już za późno...Nie ma co płakać. Po prostu nie kupie już nic z gramu i to jest moja odpowiedź.
  Może kolektyw v2 będzie lepiej przemyślany i wprowadzone zostaną konkretne zasady.


 2. Do obsługi kolektywu.
  Panowie, to bardzo nieprofesjonalne co robicie w tej chwili. Nie wiemy co sie dzieje ze stronami kolektywu. Wypadałoby poinformować m.in swoich klientów o sytuacji. Jesteśmy traktowani niepoważnie. Z każdą chwilą tracimy swoich użytkowników gdyż myślą, że strony zostały zlikwidowane i być może już dodali inne serwisy do ulubionych. Administratorzy stron w kolektywie zaczynają się zastanawiać czy nie opuścić gramu.
  Opublikowanie krótkiej informacji to żaden wysiłek. Pomyśleć ile w naszych oczach straciliście i jakie mogą być tego konsekwencje? Nie było warto.
  Przeprosiny będą na miejscu.