Tank

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  572
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tank

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Czyli na klucze do Deus Ex trzeba będzie czekać do rana?
 2. Tank

  Battlefield 3

  Ja mam za to co dwa mecze "lost connection to ewa online". Coraz bardziej kocham origin.
 3. Tank

  Mass Effect 3

  Rzeczywiście da się obejść sprawdzenie daty premiery za pomocą małego programiku (legalny, po prostu zmienia VPN na koreański) o którym piszą na oficjalnym forum. Sprawdziłem, działa.
 4. Tank

  Mass Effect 3

  Na pewno ktoś Ci odpisze jak nie można gry uruchomić bez "myków"
 5. Tank

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Co z tym zadaniem z trollem, wziąłem je z tablicy ogłoszeń ale nie wiem co dalej, nie ma żadnego oznaczenia na mapie ani wpisu w dzienniku.
 6. Tank

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jeśli się powtarzam to przepraszam, ale w temacie jest ponad 300 stron i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jak uruchomić DLC, ściągnąłem przez launchera pliki zainstalowałem i kurtki nie ma zadanie z Trollem z pod tawerny wziąłem pokazało się tylko, że mam się zalogować na stronie witcher.com (czy coś takiego) w dzienniku nie ma żadnego wpisu o ww zadaniu. Kupca oczywiście też nie ma. Jest sposób aby uruchomić te DLC? Poza tym grę co jakiś czas wywala do windows-a tak dla dopełnienia obrazu tej idealnej gry za prawie 250 zł.
 7. Tank

  Wiedźmin 2 problem z DLC Kurtka Niebieskich Pasów

  Ja mam tak samo, zadanie na Trolla wziąłem, ale nie ma żadnego wpisu w dzienniku. Kurtkę pobrałem zainstalowałem, ale nie ma jej w ekwipunku. Strasznie żałuje, że kupiłem EK.
 8. Tank

  Medal of Honor

  Witam, nie mogę uruchomić gry. Pojawia mi się komunikat o braku połączenia z internetem. Połączenie mam, internet działa BFBC 2 śmiga aż miło, a MOH uparcie twierdzi że nie ma połączenia. Nie mam routera, firewalla (win fire wall off line). Wie ktoś co można z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.
 9. Tank

  Drakensang: The River of Time

  Kurcze to u mnie jakiś trigger nie zaskoczył bo strażnik stoi ale nie gada ze mną. Lipa ale trudno, life goes on :)
 10. Tank

  Drakensang: The River of Time

  To dobrze bo bałem się, że będzie tak jak w poprzedniej części. Ten pszczelarz pojawia się dopiero po powrocie do Nadoret? Bo jakoś mi się nie pojawił w koszarach.
 11. Tank

  Drakensang: The River of Time

  Mam kolejne pytanie, czy po wypłynięciu z pierwszego miasta wraca się potem z powrotem?
 12. Tank

  Drakensang: The River of Time

  Dzięki lecę sprawdzić.
 13. Tank

  Drakensang: The River of Time

  Cześć, wie ktoś kto daje quest na żądła królowej świetlików w pierwszym mieście? Znalazłem żądła, ale biegam po mieście i nie wiem komu oddać.
 14. Tank

  Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

  Bez różnicy jakie, byle auto. Za samochód dostaniesz 417 baksów za ciężarówkę 400. Najlepiej zabrać samochód stojący przy niszczarce i zrobić rundkę po wysypisku. W ten sposób pojawi się przy niszczarce nowy samochód. Niszczymy jeden bierzemy drugi, robimy rundkę i tak w kółko. Nie niszcz tylko dwóch aut na raz bo niszczarka się zawiesi.
 15. Tank

  Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

  Po prostu super, w piątek zacząłem grać dzisiaj skończyłem. 6 lat pracy nad grą i kilka godzin strasznie liniowej rozgrywki. Pierwsze 6 rozdziałów w miarę fajnych reszta strasznie zawodzi. Szczerze odradzam zakup mafii 2 za krótka za mało wciągająca i do tego sandbox bez piasku. Niby wolność w mieście w którym nic nie ma, ot kilka sklepów, żadnych zadań pobocznych. Ja bym dał tej grze max 6/10, żałuje wydanych pieniędzy.