caramon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  425
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez caramon

 1. Na Jupitera, tylko obejrzenie tego filmu może dać mi odpowiedź, czy Wachowskim wreszcie udało się zrobić film na miarę Matrixa.
 2. Nie znalazłem żadnego tematu dotykającego problemu kamer cyfrowych. Może jest ktoś na forum, kto ma doświadczenie w tym temacie i chętnie się podzieli swoimi uwagami. Moglibyśmy zrobić coś na wzór Kart Graficznych Kącika. Podawać ciekawe linki z testami. Dzielić się uwagami co do użytkowania poszczególnych modeli i pomagać osobom, które chciałyby się czegoś dowiedzieć więcej na temat kamer cyfrowych i technologii, jakie są w nich używane. Ja chętnie dowiedziałbym się czegoś na temat kamer, gdyż w najbliższym czasie chcę kupić jakąś. Chętnie dowiedziałbym się od Was jaki model w cenie powiedzmy od 1800 do 2300 uważacie za najlepszy i dlaczego. Chętnie też dowiem się czegoś od użytkowników polecanych modeli. Zapraszam wszystkich do "dzielenia się" i mam nadzieję, że wątek ten będzie istniał i tętnił życiem ;)
 3. caramon

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Możesz się ciszyć, że tylko tyle czekasz. Ja czekam na nagrody z konkursu, którego organizatorem była Cenega w maju. Najpierw do połowy lipca nie było kompletu nagród, a teraz nikt nie chce mi odpowiedzieć, czy firma wywiąże się z zobowiązania wobec mnie :(((
 4. caramon

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Witam wszystkich Pilnie poszukuję kontaktu z pracownikiem firmy Cenega. Czy ktoś może mi pomóc, bo na maile ze strony nie odpowiadają.
 5. caramon

  Konkurs Efekt Serii

  Dzisiaj do mnie dotarła przesyłka. Szkoda tylko że w zwykłej kopercie. Rozumiem, że jest recesja, ale chyba koperta bąbelkowa, aż nie jest taka droga?
 6. caramon

  Konkurs Efekt Serii

  Zauważyłem, dlatego jestem na razie spokojny, to był duży konkurs i masa nagród. Wysłałem maila z zapytaniem o datę wysyłki o ile są w stanie podać.
 7. caramon

  Konkurs Efekt Serii

  To dodaj jeszcze mnie ja też nie dostałem jeszcze paczki. Skoro w zeszłym tygodniu zakończono wysyłkę, to zapewne muszę złożyć reklamację. Czekałem cierpliwie, ale coś chyba jest nie tak.
 8. Do osób, które już widziały kilka pytań. Ja widziałem jedno i mam do nich pytanie. Czy pytania pojawiają się na całej stronie, czy w jakimś określonym miejscu newsa, artykułu, etc.?
 9. caramon

  SpellForce - problemy z misjami

  Wystarczyły tylko te dwie funkcje, a resztę przeszedłem już jak sie należy ;) Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 10. caramon

  SpellForce - problemy z misjami

  Chyle czola przed Toba. ja szukaem i nie mogle znalezc. Reinstalacja nie pomogla :( Bede musial uzyc cheat-u :( Jeszcze raz wielkie dzieki. Mam nadzieje ze sie uda. Pozdrowienia.
 11. caramon

  SpellForce - problemy z misjami

  Z savem jest właśnie problem :( Nowego zadania nie dostałem, ale spróbuję reinstalacji ;) Narazie dzięki. A jest może mozliwość ręcznego odpalenia sktyptu?
 12. caramon

  SpellForce - problemy z misjami

  Plinie potrzebuję pomocy. Może ktoś mial podobny objaw. Wyszyściłem całą karinę The Abyss, a elfka nie chce ze mną rozmawiać. Co mam zrobić? Grę mam ze złotej edycji ze wszystkimi patchami. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak ja zmusić do mówienia, to proszę o pomoc.
 13. caramon

  Szansa tylko dla ciebie?

  Jest tylko mały problem prawo nie respektuje wPLN i trzeba raczej będzie dodać symboliczą żłotówkę za grę ;)
 14. caramon

  Nokia powraca z platformą N-Gage

  Ciekawe czy tym razem im się uda ;)
 15. caramon

  Jaki to film - Gra

  Sorki coś mi się chyba musiało przywidzieć :D
 16. caramon

  Jaki to film - Gra

  Tak nie bardzo wiem, ale wydaje mi się, że nie powinny się powtarzać zagadki ;) Podróż na zachód już była. Prośba, aby przed wystawieniem zagadki chociaż zrobić szukanie w wątku po tytule ;) Ja tak robię zanim zadam coś.
 17. Super. Jestem na liście. Gratulacje dla pozostałych. Już zapomiałem o tym konkursie ;)
 18. caramon

  Jaki to film - Gra

  Jak dla mnie, to Łukol powinien dostać punkt, bo chciałeś otrzymać pełen tytuł. Ja się nie pogniewam. Będą jeszcze inne filmy ;)
 19. caramon

  Jaki to film - Gra

  Ja myślę, że punkt należy się tobie za wytrwałość w szukaniu.
 20. caramon

  Jaki to film - Gra

  Jeśli ktoś chce punkt, to niech poszuka ;) Ja nie mogę przeglądać netu za bardzo, a tych filmów jest trochę;) Nawet nie wiedziałem, że była też wersja aktorska. Poznałem po grabiach i stroju z trzeciego zdjęcia ;) :D
 21. caramon

  Jaki to film - Gra

  Czy to jest Dragon Ball??
 22. caramon

  Jaki to film - Gra

  Sorry punkt oczywiście przyznany ;) Łukol +1
 23. caramon

  Jaki to film - Gra

  To teraz zgadujcie ;)
 24. caramon

  Jaki to film - Gra

  Wygląda mi to na Czerwoną Sonję ;)