Soleila

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2164
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Soleila

 • Ranga
  Stachanowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Soleila

  Piąte urodziny gram.pl

  Cześć ... Robaczki! Albo raczej już Wyrośnięte Robale :) Akne dała mi znać, że chłopaki jednak płaczą ...Oto jestem i służę wirtualnym rękawem do zasmarkania. O rany, wspomnienia wróciły... Kto projektował to forum?! Toż to porażka jakaś! :D I te reklamy...! Schodzicie na psy! :D 5 latek minęło, nawet nie wiem kiedy. Z niektórymi z Was do dzisiaj mam kontakt i trudno mi uwierzyć, że ten Kazik co to na tym skuterku to teraz już Kazimierz! Po dzieciaczkach widać jak ten czas leci... No właśnie, Robaczki ... pewnie wiecie, że z ciotki Sol przepokraczyłam się w mamę Tyśkę i ostro pracuję nad mega trudnym i wymagającym projektem o kryptonimie "Stanisław-podejrzany-o-ADHD" (zastanawiamy się skąd u Niego ta przypadłość). Oto i słodka przyczyna mojej nieobecności. Spójrzcie głęboko w te oczęta i wybaczcie nam wszystko: http://www.justasmile.pl/2010/10/stanisawie-pozwol-pod-sciane.html A potem zastanówcie się, czy bylibyście zdolni gniewać się na Stasia za cokolwiek (np. za takie czerwone kółeczko na iksie i koniec kariery gejmerki :D) Wracając do tematu - gdzieś w tym wątku przeczytałam, że ktoś coś komuś zawdzięcza. Nom. Zgadzam się! To ja Wam dużo zawdzięczam! Dzięki Wam jestem mamą przygotowaną dosłownie na wszystko :D A na poważnie - wzruszyłam się, gdy Ania podesłała mi linka. Bardzo, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa i przede wszystkim za to, że wciąż jesteście, pamiętacie i za to jakwiele się od Was nauczyłam. Ja to z resztą zawsze powtarzałam, że siłą gramu są jego Użytkownicy. Kropka. Idę smarkać. Justa
 2. Soleila

  Czwarte urodziny gram.pl!

  O rany, rany... To już 4 latka? Jakie to już dziecię duże.. :))
 3. Soleila

  ZJAZD forumowiczów ! [m]

  Jak miło, że ktoś o mnie pamięta !:) Będę serduchami przy Was ;) I mam nadzieję, że jestem usprawiedliwiona z nieobecności. Jestem pewna też, że z Laidem będziecie bawili się świetnie (pssst... wtajemniczcie Go w "akcję podkibelkową" :>>)
 4. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  Dobra, Droga Społeczności, tak się akurat zdarzyło, że muszę dzisiaj już wyjść w dość pilnej sprawie ;-). Na dzisiaj znikam z forum, ale jutro chętnie jeszcze poczytam Wasze komentarze i poodpisuję na ew. pytanka. Poproszę jeszcze Redakcyję, aby na chwilkę oderwała się od klikania i wpadła jeszcze na forum ;> Do jutra i obyjaknajmniejżóltychkarteczekityrujących. Justa
 5. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  Niestety w tej chwili nie jesteśmy w stanie podać bliżej określonego terminu, a ogólnikami "wkrótce" nie będę Was karmiła. Natomiast, tak jak pisałam ja, ale także Oklit - coś się zmieni. Kiedy konkretnie? W tej sekundzie po prostu nie wiemy. :)
 6. Zaraz tam pies .., arkusik skromny, ale nie pies! :P
 7. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  xardasie, przyganiał kocioł .. bo Ty sprytnie omijasz wypowiedzi, które na ten temat padły :P
 8. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  *Rzuca gromem w Eco* ;> A jak oceniasz czytelność podawanych informacji w takim razie?:)
 9. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  Kafar, się zobaczy, się zobaczy... ale pomysł interesujący :D
 10. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  cedricku Cierpliwy (wybaczcie żart zrozumiały tylko adresatowi ;>), może to było tak, że gdy odbywało się spotkanie trójstronne w grafiku już były zmiany, które właśnie prezentujemy?;) Spokojnie, na kolejne, społecznościowe przyjdzie pora :) Tak btw. to część redakcyjna była troszkę zaniedbana i najwyższy czas był na odkurzanie. Natomiast w części społecznościowej jednak coś się zawsze działo ...
 11. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  Panowie, panowie .... nie kłóćmy się akurat w tym wątku o to, proszę. Filipie, powstrzymaj się od komentarzy "ile masz lat człowieku". :) Aczkolwiek jestem zdania, że grzebanie przeszłości i burzenie problematycznych pomników niefajne jest co najmiej. ;) A teraz .. mam pytanko - czy uważacie, że komentarze pod aktualnie trwającymi quizami powinny zostać wyłączone do czasu zakończenia quizów? (Chodzi mi głównie o spojlery)
 12. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  Bardzo możliwe, że się mylę i faktycznie od początku jesteś na nie. Natomiast jestem głęboko przekonana, iż nie jest to problem "globalny" i taka stylistyka, funkcjonująca od początku nie wymaga szczególnej zmiany. Niestety, nie każdy będzie zadowolony :) Btw, "poprawność polityczna" to chyba ostatnio na topie temat? Myślę, że to temat do ogólnej dyskusji i nie ma nic wspólnego z nowymi omawianymi i komentowanymi tutaj zmianami.
 13. Soleila

  Gram(owa) od.nowa

  Cóż, od 3 lat tak jest i nigdy nie pamiętam, abyś miał jakiekolwiek wątpliwościi, co się zmieniło?
 14. Nie, gdzie tak napisałam? ;> Pssst, stał nade mną Szef z żądzą mordu w oczach :P Ale się nie dałam i nie postawiłam 6. A teraz na poważnie - nie wiem jak Ci odpisać na posta w tym tonie. Może po prostu przemilczę. ;)