LunarRed

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LunarRed

 • Ranga
  Obywatel
 1. W tym wszystkim najbardziej zabawne jest to iz MS zaczyna masowo tracić klientele o której dobro stara się dbać walcząc z piractwem. O ironio:P A tak przy okazji cos wam opowiem. Miałem przyjemność posiadać 5 własnych egzemplarzy X360 w przeciągu 2 lat. Niestety taki stan rzeczy raczej nie był spowodowany moją bezgraniczna zamożnością lecz raczej wadliwością sprzedawanego sprzętu przez MS. 4x światełka ( ROD, E74) bbrrrrr, nawet na tzw. bez awaryjnym jasperze. Gdy już trafiłem na egzemplarz, z tego co wiem jak dotąd nawet sprawny ( chyba dlatego iż był w wersji limitowanej), postanowiłem sprzedać konsole na rzecz kochanej czarnuli ps3:). Powodów było parę: live, mało nowych tytułów i ogólny zastój. Gwoździem do trumny jednak byli moi znajomi, posiadacze także egzemplarzy X360 ale tzw. modyfikowanych. Na naszych spotkaniach najczęściej słyszałem ..,, stary ja cie nie kumam , kupujesz zawsze te najdroższe wersje i oryginalny na które ciurasz jak ja śmigam już w 5 nowość. Wiem ze zależny ci niby na gwarze ale popatrz, zawsze jak coś się zjebie i tak sa problemy. Do tego wywalasz 100 albo 200 na gry za które i tak możesz wyłapać bana na live i po gwarancji HEHE. Jak nie można grac po live na oryginałach czy nie lepiej kupić taniego arce-da przesmażyć napęd i śmigać za 5 i mieć na nich wyje... jak oni na nas.Ogarnij się stary!!!...." I wiecie co!! Ogarnąłem się i kupiłem SONY:) i jestem bardzo zadowolony. A MS mogę życzyć tylko to, by tez to zrobił , bo graczy takich jak ja jest coraz więcej. p.s Takie pytanie do MS: Jeśli tłumaczycie brak Live w naszym kraju łamaniem praw autorskich , to czy narzucenie zakazu sprzedażny X360 w naszym kraju nie można by tłumaczyć sprzedażą wadliwych produktów a co za tym idzie łamaniem praw konsumenta. A to też chyba podlega pod pewne kodeksy postępowania.
 2. Umiejętności godne mistrza ale trochę to smutne. No cóż człowiek 36/24 h, zero życia prywatnego. Koleś powinien znaleźć sobie dziewczynę która albo da mu powód na wydawanie kasy na co innego niż gra lub po prostu się do niego przyłączy ( multi 72):P.
 3. LunarRed

  Ostatni dzień Kutaragiego

  Arigato Kutaragi-sama!!!. Dla mnie zawsze będziesz żywa legendą.
 4. LunarRed

  MMORPG-i wykończą RPG-i?

  Bardzo juą długo gram w MMO.... L2,GW,WoW, Raplez,SR a na tą chwile LOTR i jedno muszę przyznać jest to bardzo wciągające.I pozwala na zdobywanie nowych kontaktów na całym świecie.W ten sposób na przykład złapałem prace:P przez MMO. Jednakże nie sadze żeby żaden MMORPG kiedykolwiek zagroził grą z pod znaku RPG ( no chyba ze fabula okaże sie z biegiem czasu mniej ważna niż grafika, ale bądźmy dobrej myśli.). Żaden L3 (a jestem jednym z największych fascynatów tej serii), nigdy nie przebije takich gier kultowych jak BG,IWD,NWN,Gothic, Fallout,TES nie mówiąc o mojej ulubionej serii FF na której sie wychowałem. No cóż gry fabularne jak i książki z pod tego znaku odegrały duży wpływ w moim życiu. To one pozwoliły chodź na chwile uciec z szarego podwórka rzeczywistości we wspaniały świat legend, baśni, wojowników i potężnych czarodziei by wraz z nimi przemierzać nie kończące sie strony fabularnych opowieści
 5. AMD3000+ 1GB DDR GF7300 Palit 128MB 256 BIT (pci) DDR3 Mam taki problem.Ogólnie NWN2 EK CE chodzi mi dobrze.Mogę wszystko pozmieniać w opcjach gry, nic mi sie nie wiesza (jak narazie) ale.....Gdy mam włączone odbicia na wodzie , niebo nad otoczeniem mam czarne(odbicia w wodzie i sama woda są O.K) lecz gdy wyłącze ta opcje gra przyśpiesza ale niebo przypomina mi rozmaz 100 kolorów, co mnie strasznie wkurza.Dodatkowo mam standardowy problem z aktualizacja. Zauważyłem jeszcze że co jakiś czas gdy wciskam spacje wy wydać rozkazy po jej wyłączeniu walka niby idzie dalej , bo słyszę odgłosy ale obraz odmarża mi się np. w połowie lub po wykonaniu komendy która wyznaczyłem. Ma ktoś jeszcze taki problem?