Arxel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1114
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arxel

 • Ranga
  Delegat
 1. Arxel

  Forumowa Mafia

  Ej, ciekawe to. A jak długo trwa jedna rozgrywka? Też są jakieś fabuły itp?
 2. Arxel

  Muzyka z reklam

  Trochę późno, ale ostatnio natknąłem się na ten motyw - ogladając stare kartony z 4fun.tv - kapitan bomba, generał italia itp. Motyw ten pojawia się tam dosyć często, np. tu: http://www.youtube.com/watch?v=MQgQEVdaD9I w 3 minucie
 3. Arxel

  Muzyka z reklam

  Chyba znikąd. To chyba motyw, który często się pojawia w różnych kreskówkach, filmach...
 4. Arxel

  Forumowa Mafia

  Bez MG też trochę lipa. ;)
 5. Arxel

  Forumowa Mafia

  Tak serio to chyba żadnego nowicjusza FM już nie przyciągnie. Nowe pokolenia wolą Facebooka. :)
 6. Arxel

  Forumowa Mafia

  Tylko nie wiem czy pisanie "wrześniowa" to nie nadmiar optymizmu. :) MG - 1. Magi 2. Arxel 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
 7. Arxel

  Forumowa Mafia

  Szkoda... Mi jakoś tak akurat dziś (nie wiedzieć czemu...) się przypomniało o forum i forumowej mafii. Podejrzewałem że wątek może się z czasem zrobić trochę niemrawy, ale nie sądziłem że AŻ TAK. :)
 8. Arxel

  Forumowa Mafia

  Heej! Bawi się tu w to ktoś jeszcze?
 9. Arxel

  Muzyka z reklam

  Dokładnie, dzięki :)
 10. Arxel

  Muzyka z reklam

  A wie ktoś może co za utwór leci w puszczanej aktualnie reklamie tui.pl (takiej z dzieciakami)?
 11. Arxel

  Problem z Excelem

  W pierwszej linijce napisałem "Nazwisko","Imię","Telefon" itp. W takim przypadku Babato Flavio, który powinien być numerem pierwszym na liście, w tych cyferkach po lewej stronie figuruje jako drugi. Jak zmienić te liczby po lewej żeby było prawidłowo?
 12. Gram w podstawkę, drugi rozdział. Podczas przechodzenia próby Mutamina przeoczyłem topór dla Dealana, a trochę mi zależy na ulepszeniu jego przedmiotu. Istnieje jakiś sposób na zdobycie tego topora, jakimiś edytorami czy coś?
 13. Arxel

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Hoho, a dajcie jeszcze Korganowi Crom Faer''a i jakąś dobrą tarczę w drugiej łapce, to zmienia się w prawdziwą maszynę do zabijania. :) Korgan to jeden z niewielu w grze "czystych" wojowników i jako taki zawsze wydawał mi się bardzo atrakcyjną postacią do drużyny.
 14. Arxel

  Final Fantasy

  System z "dziewiątki" tylko pozornie wydaje się skomplikowany (bo to znów coś nowego i trzeba przywyknąć), ale jak się człowiek przyzwyczai to okazuje się bardzo prosty i przyjazny. Jest na pewno o wiele lepszy od tego przekombinowanego dziadostwa z "ósemki"...
 15. Arxel

  Clive Barker's Jericho - temat ogólny

  Dopiero teraz roz****** Malteusa LoL. Musiałem grać wcześniej bardzo po pijaku żeby się nie zorientować o co chodzi w tej walce... No to eksploruję dalej grę i mam nadzieję na wiele ekscytujących momentów. A tak w ogóle to albo bardzo ztetryczałem albo ta gra jest trudna. Gram na poziomie easy i sporo potyczek muszę powtarzać. Wprawdzie nie jestem zbytnio zainteresowany badaniem sporych było nie było możliwości teamu i przez większą część rozgrywki naparzam minigunem Delgado, no ale i tak powinienem sobie chyba szybciej radzić z tymi wszystkimi przeciwnikami. No ale nic, ta gra ma taki klimat, że co by się nie działo i tak chcę w końcu zmierzyć się w Pierworodnym.