marcelusVega

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  277
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O marcelusVega

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. marcelusVega

  Fallout 3 - Temat ogólny

  A kumpel skąd ma wiedzieć czy to dobra gra..? Nie wypuszczenie dema działa na niekorzyść konsumenta a co za tym idzie jest to nieczysta praktyka firmy chcącej zarobić na grze, zatem, w tej sytuacji konsument może domagać się swoich praw, B. jeśli nie wyda dema to ja sobie sam to demo zrobię i tyle, ja kupuję same orginały lecz jeśli nie będzie dema, nie będę skakał po kumplach którzy w takie gry nie grają, ot to już jest w intencji Bethesdy jak zrobi.
 2. marcelusVega

  Fallout 3 - Temat ogólny

  Proszę nie wyrywać zdań z całego kontekstu wypowiedzi, napisałem jasno i wyraźnie jak nie będzie dema leci pirat, a oblivion dema nie miał, dalej, nie kupuję kota w worku, dla mnie Fallout 3 w tpp/ftp to profanacja gry, zrobiona tylko dla nabicia kasy
 3. marcelusVega

  Fallout 3 - Temat ogólny

  tak jak napisał kolega, ja może najpierw poczekam na recenzje potem na demo.. jak nie będzie dema to poleci pirat, dopiero wtedy gdy stwierdzę, że gra ma klimat Fallouta to ją kupię, w innym wypadku dla chały która może być hack&slashem kasy wydawać nie będę
 4. marcelusVega

  Fallout 3 - nowe informacje

  Deliberyzuje się tutaj na całego, żadna gra pewnie nie wzburzała tylu i w takim stopniu nie podnosiła im ciśnienia, Ci falloutowcy <między innymi ja> którzy chcą starego dobrego fallouta nie jakiegoś tam, z czymś tam, należy pamiętać, że za dużo dobrego daje więcej złego, nie będzie tur, nie będzie perków nie będą one w większości gry potrzebne, brutalna prawda, albo z gry się zrobi dobry cRPG <w co narazie nie wierzę> albo będzie z tego coś ala Diablo a B. będzie żerować na tytule Fallouta by nabić sobie kieszenie, ale gdy zrobią tak to raczej marny będzie ich koniec.
 5. marcelusVega

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Polecam screen tygodnia..:):):)
 6. marcelusVega

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  znalazłem na necie na totalwar.org dużo modów od graczy które podobno ulepszaja AI pytam tych co może je wszystkie próbowali i wiedzą które są najlepsze.. Oto dokładny link http://totalwar.org.pl/?ArtId=485 trochę tego jest i wypadało by je wszystkie posprawdzać.
 7. marcelusVega

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  mam pytanie, jedno dla graczy was ciupiących w Medka,. Jaki mod najlepiej zainstalować żeby gra była naprawdę trudna by wojsko myślało... itd.
 8. marcelusVega

  Fallout 2 - temat ogólny

  hmm mam pytanie znalazł ktoś z was tego alien blastera który był pokazany na tej stronce..?? http://fallout.emiasto.com.pl/f2c/energetyczne.php przeszedłem falla 2 kilka razy a takowej broni nie znalazłem
 9. Cóż tak naprawdę podstawowym pytaniem jest to kiedy będzie zładać preorder, możecie to uznać za dziwne i nawet napalone pytanie z mej strony, lecz już 23 tegoż miesiąca wyjeżdżam w dalekie odstępy z kupą rozwrzeszczanych dzieciaków, znając moje szczęście to w miejsce w które pojadę na zadane pytanie: Przepraszam czy jest to internet..? Padnie odpowiedź.. co????? Wracam dopiero w połowie sierpnia więc może być krucho...:( jeśli gra wyjść ma we wrześniu...:) a chciałbym się załapać bardzo bardzo na EK tejże gry.
 10. marcelusVega

  Wiedźmin- propozycja na EK

  Co ważniejsze powinna byś specjalnie numerowana, ot złote litery na przodzie okładki... a pytanie do was, jak sądzicie ile tak zostanie wypuszczone EK wiedźmina?
 11. marcelusVega

  Fallout 3 teaser - już jest!

  czemu temat umarł...?
 12. marcelusVega

  Najdroższą gre jaką kupiliscie to? A najtańsza?

  najtańsza to nie wiem, a najdroższa, to jeszcze za czasów gdy gry były towarem luksusowym, jakieś 10 lat temu, pomyślcie ile to było kasy 250 złotych za Wing Commandera IV
 13. marcelusVega

  Neverwinter Nights 2

  Ahhh a tu takie dylematy..:) ja mam jeden..:) nawet gigantyczny, NW2 mam ale nie gram dlaczego..:) mimo dobrego procka i grafy... mam malo ramu tylko 256..:) na dzień dzisiejszy taka ilość ramu zakrawa o niesmaczny żart ale jakoś tak wyszło..:D, co robię..? Ano gram sobie w NW1 i czekam aż jak manna z nieba spadnie mi trochę pamięci..:)
 14. Fajne osobiście zakupiłem sobie titan questa, ciekawie z jaką kolejną preomocją cdp sobie wyskoczy
 15. marcelusVega

  Fallout 3 teaser - już jest!

  I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze, kasa kasa kasa..... dobrym przykładem tego jak można zpiep... grę niech będzie oUbisoftu odsłona settlersów nr 5 jakoś wielu fanów sobie nie zrobiła, ludzie krzywo na nią patrzyli, bowiem tytuł był ale gra jakaś inna, jeśli tak ma być z Falloutem 3 z którego zrobią rombankę <w takiej sytuacji nie ma wogóle sensu wykorzystywać większość perków takich które pozwalały na szybszy start w walce, quick pocket.... takie niby małe nic a jednak> ten fallout nie będzie już falloutem to będzie coś takiego niewiadomo co..... I może znajdzie nowych fanów śliniących się nad grafiką nowej gry, a co z rozgrywką, będzie to jednorazowy chwyt bethesdy, jak to spieprzą ludzie czyli gracze zaczną się od nich odwracać.