Cymciak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  190
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cymciak

 • Ranga
  Przodownik
 1. Cymciak

  Civilization VI trafiło na iOS

  Civilization VI trafiło na iOS 9 miesięcy temu. Było dostępne tylko na wybrane iPady. News dotyczy wersji na iPhone nie ogólnie iOS.
 2. Oddam kod na betę PS4 w dobre ręce.
 3. Link: http://blog.us.playstation.com/2013/09/08/the-drop-week-of-september-9th-2013-new-releases/
 4. "które pojawią się głównie w etapach z rozszerzeń Cienie Amn i Tron Bhaala" Cienie Amn to podtytuł BGII, Tron Bhaala rozszerzenie.
 5. To dobrze byłoby informować klientów o zmianach w zamówieniu :) Kiedy zamawiałem tą wersję miała opis "w całości po polsku". Czy jest to 100% informacja? Wszystkie inne sklepu oferują wersję Survival po polsku. Taką mogą dostać tylko od Cenegi, więc źródło z tego co wiem to samo co Wy. Być może pozostałe sklepy się mylą, nie wiem.
 6. Jak jest w końcu z edycją Survival, jest po angielsku czy po polsku? W opisie produktu Cenegi jak i ich sklepu mamy informację, że gra jest po polsku, a wszystkie pozostałe elementy po angielsku ( http://cenega.pl/xbox-360/akcja/tomb-raider-edycja-limitowana-survival1/1930).
 7. Witam, czy istnieje możliwość połączenia dwóch zamówień przedpremierowych w jedno? Jest to Heart of the Swarm i Tomb Raider Survival Edition na PS3. Numery zamówień FX02391209 i FZ02251247.
 8. Nikomu niczego nie ukradli. Zakup nie jest obowiązkowy jak ZUS czy KRUS. Włączyć myślenie.
 9. 30.10 to data premiery w USA. W Europie gra debiutuje 31.10.
 10. Pytałem o EK Mists of Pandaria. Czekaliscie na potwierdzenie ceny i dostępności. Dzisiaj widzę, ze jest już wyprzedana mimo niepotwierdzonej ceny. Czy ona była dostępna w Waszym sklepie czy dopiero będzie?
 11. Zostało 9 tygodni lata. Nie wiem dlaczego wszyscy uważają, że lato kończy się wraz z sierpniem. Wtedy kończą się wakacje szkolne.
 12. Czy pojawi się u Was Edycja Kolekcjonerska Mists of Pandaria, która została dzisiaj zapowiedziana? Jeśli tak, to kiedy można spodziewać się pre-ordera?
 13. Cymciak

  Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!

  Nie zadam standardowego pytania o długość kampanii singleplayer, a o to jak się ma jej długość do cyklu powstawania gry. Ostatnio mamy do czynienia z naprawdę długimi produkcjami cRPG, których produkcja była znacznie krótsza, np. Skyrim, Dragon''s Dogma. Jak to się ma do Diablo 3? Jak długo powstawał single player?