Zlooty1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  190
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zlooty1

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zlooty1

  Zagadki

  Siema. Widzę, że trmacik który założyłem strasznie się rozwinął, jestem z tego bardzo zadowolony. Od dzisiaj bawię się z wami w zagadki ;)
 2. Zlooty1

  eMule legalne czy nie?

  Jaki wam się kiedykolwiek trafił plik z największą ilością źródeł?
 3. Zlooty1

  Śmigus dyngus

  Ja tam jestem w Poznaniu i aż strach wracać do domu, już czuję się mokry;)
 4. Zlooty1

  Kabarety - temat ogólny

  No i jak z tą relacją? Czekamy!!!
 5. Zlooty1

  Zagadki

  No proszę, proszę i kto by pomyślał, że ten temacik tak się rozwinie? Ale zapomnieliście o jednym, a mianowicie o tym że należałoby analizować listę rankingową.
 6. Zlooty1

  Zagadki

  No dobry jesteś, ale ta odpowiedź padła już dawno.
 7. Zlooty1

  Kabarety - temat ogólny

  A wiecie może gdzie mogę ściagnąć dobre kabarety Ani-mru-mru. Tylko na jakimś dobrym serwerze gdzie transfer jest dobry?
 8. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  A może mi odpowiesz mi na poprzedniego posta? Bo widzę że siętym chyba interesujesz.
 9. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  Dobrze wiedzieć, że dówch wielkich inwestorów sięwycofuje, chociaż powoli to i tak pewnego dania mogą zrobić to tak nagle, że będzie duży spadek na akcjach tej spółki, więc trzeba być czujnym, poczekać na dobry moment i wtedy kupić. No a spółka nie jest aż taka dorga 5 zł to wcale nie dużo. Słyszałem, że jeżeli jakąs spólka dochodzi do 5 zł, to po przekroczniku bardzo szybko wykres idzie w górę. Widzę, że co nie co się interesujesz giełdą a od kied?
 10. Zlooty1

  Kulturystyka

  Od 3 miesięcy ćwiczę brzuszki z obciążeniem 10 kg. Jak narazie krzyż mnie nie boli wszystko jest ok. Robie to na ławacce pod kątem, skłony robie zaledwie do takiego momentu w którym mięśnie są cały czas napięte. Nikt chyba nie jest taki głupi i wie co może a co nie. Poczytaj sobie trochę więcej na forach na temat ksształtowania sylwetki, która polega na spalaniu mięśni. A ten link czego ma dotyczyć? Tam jest napisane to samo chyba na temat spalania mięsni i to żadna nowość tylko poprostu Twój brak wiedzy.
 11. Zlooty1

  Kulturystyka

  No masz rację co nie co. A obciążenie jest po to aby włókinka mięsniowe zostały szybciej zerwane, a gdy się zrosną to wiadomo mieśnie się powiększają.
 12. Zlooty1

  Kulturystyka

  Dajesz odpowiedzi jak gdybyś był z zamiłowania kulturystą. Pisząc o ćwiczeniu brzuszków właśnie miałem nadzieje aby ktoś napisał o kontuzji, ale trzeba wziaść pod uwagę że trzeba robić to odpowiednio to nic się nie stanie. W ogóle nie wiem z kąd to bierzesz o spalaniu mięśni, że to fantastyczzna powieść (niezły jesteś). Dużo czytałem na ten temat więc postanowiłem założyć ten temat. Jasne jest to że wiem na ten temat dużo, bo inaczej bym go nie zakładał.
 13. A czemu ma dać sobie spokój. Niech robi to co lubi.
 14. Zlooty1

  Techno - Temat Ogólny

  No techno ogólnie zajefajne. No strzeze mówic do jego odłamy typu TRANCE, HAUSE. A dzisiaj świetna imprezka Trance x-plosion w Poznaniu, niedłudo śmigam, tylko jeszcze nie weim czy mnie wpuszczom bo to od 18 lat, a ja mam 17.
 15. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  Eee tam jak ktoś się ksztaci w tym kirunku to tak jak z jazdą samochodem i dłużej tym więcej doświadczenia.