Zlooty1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  190
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zlooty1

 1. Zlooty1

  Kulturystyka

  Od już ponad roku ćwiczę. Uprawiam różnego rodzaju ćwiczenia: robię brzuszki, podnoszę sztangę, hantle itd. Jak się okazuje większość tych ćwiczeń robiłem źle. Mimo że moje mięsnie się wzmocniły to nie widać porządanych efektów czyli pięknej, smukłej, umięsnionej sylwetki. Dlatego zakładam ten temat abyście nie popełnili tego samego błędu. Postaram się tu umieścić wiele ciekawych porad, które bedą napewno przydatne i przyniosą porządane rezultaty. Co sądzicie o tym temacie?
 2. Witam! Od pewnedo czasu zacząłem się interesować GPW (Giełda Papierów Wartościowych). Chciałbym aby w tym temacie znalazło się wiele ciekawych, interesujących wypowiedzi na temat GPW. Możecie śmiało zadawać pytania, a ja, jak i nasi koledzy będziemy starali się szybko i trafnie na nie odpowidzieć. Pewnego dnia wprowadzimy fikcyjne inwestowanie na GPW akcjami, a jak kto woli obligacjami, ale o tym później. Najpierw musimy rozkręcić pierwszą część. Więc do dzieła
 3. Zlooty1

  Zagadki

  Postanowiłem umieścić temat związany z zagadkami, ponieważ nic tu takiego nie widze. Każdy może umieścić swoją zagadkę, każdy możę ją rozwiązać. Kto pierwszy rozwiążę daną łamigłówkę otrzymuje punkt. Ale tu nie tylko o to chodzi aby zdobywać punkty, chodzi także o to aby rozwijać swoją "główkę". Wieć proszę abyście nie szukali rozwiązań zagadek w internecie. Piersza zagadka jest taka aby przenieść dwie zapałki tak aby powstały z pięciu, cztery kwadraty, przyczym muszą one być połączone i tworzyć kwadrat. Poniżej zamieszczam rysunek. (te czarne linie do zapałki, te który przeniesiecie zaznacznie czerwonym kolorem, a tamcie usuncie najlepiej do bdzie zrobić na Paint)
 4. Zlooty1

  Zagadki

  Siema. Widzę, że trmacik który założyłem strasznie się rozwinął, jestem z tego bardzo zadowolony. Od dzisiaj bawię się z wami w zagadki ;)
 5. Zlooty1

  eMule legalne czy nie?

  Jaki wam się kiedykolwiek trafił plik z największą ilością źródeł?
 6. Zlooty1

  Śmigus dyngus

  Ja tam jestem w Poznaniu i aż strach wracać do domu, już czuję się mokry;)
 7. Zlooty1

  Kabarety - temat ogólny

  No i jak z tą relacją? Czekamy!!!
 8. Zlooty1

  Zagadki

  No proszę, proszę i kto by pomyślał, że ten temacik tak się rozwinie? Ale zapomnieliście o jednym, a mianowicie o tym że należałoby analizować listę rankingową.
 9. Zlooty1

  Zagadki

  No dobry jesteś, ale ta odpowiedź padła już dawno.
 10. Zlooty1

  Kabarety - temat ogólny

  A wiecie może gdzie mogę ściagnąć dobre kabarety Ani-mru-mru. Tylko na jakimś dobrym serwerze gdzie transfer jest dobry?
 11. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  A może mi odpowiesz mi na poprzedniego posta? Bo widzę że siętym chyba interesujesz.
 12. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  Dobrze wiedzieć, że dówch wielkich inwestorów sięwycofuje, chociaż powoli to i tak pewnego dania mogą zrobić to tak nagle, że będzie duży spadek na akcjach tej spółki, więc trzeba być czujnym, poczekać na dobry moment i wtedy kupić. No a spółka nie jest aż taka dorga 5 zł to wcale nie dużo. Słyszałem, że jeżeli jakąs spólka dochodzi do 5 zł, to po przekroczniku bardzo szybko wykres idzie w górę. Widzę, że co nie co się interesujesz giełdą a od kied?
 13. Zlooty1

  Kulturystyka

  Od 3 miesięcy ćwiczę brzuszki z obciążeniem 10 kg. Jak narazie krzyż mnie nie boli wszystko jest ok. Robie to na ławacce pod kątem, skłony robie zaledwie do takiego momentu w którym mięśnie są cały czas napięte. Nikt chyba nie jest taki głupi i wie co może a co nie. Poczytaj sobie trochę więcej na forach na temat ksształtowania sylwetki, która polega na spalaniu mięśni. A ten link czego ma dotyczyć? Tam jest napisane to samo chyba na temat spalania mięsni i to żadna nowość tylko poprostu Twój brak wiedzy.
 14. Zlooty1

  Kulturystyka

  No masz rację co nie co. A obciążenie jest po to aby włókinka mięsniowe zostały szybciej zerwane, a gdy się zrosną to wiadomo mieśnie się powiększają.
 15. Zlooty1

  Kulturystyka

  Dajesz odpowiedzi jak gdybyś był z zamiłowania kulturystą. Pisząc o ćwiczeniu brzuszków właśnie miałem nadzieje aby ktoś napisał o kontuzji, ale trzeba wziaść pod uwagę że trzeba robić to odpowiednio to nic się nie stanie. W ogóle nie wiem z kąd to bierzesz o spalaniu mięśni, że to fantastyczzna powieść (niezły jesteś). Dużo czytałem na ten temat więc postanowiłem założyć ten temat. Jasne jest to że wiem na ten temat dużo, bo inaczej bym go nie zakładał.
 16. A czemu ma dać sobie spokój. Niech robi to co lubi.
 17. Zlooty1

  Techno - Temat Ogólny

  No techno ogólnie zajefajne. No strzeze mówic do jego odłamy typu TRANCE, HAUSE. A dzisiaj świetna imprezka Trance x-plosion w Poznaniu, niedłudo śmigam, tylko jeszcze nie weim czy mnie wpuszczom bo to od 18 lat, a ja mam 17.
 18. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  Eee tam jak ktoś się ksztaci w tym kirunku to tak jak z jazdą samochodem i dłużej tym więcej doświadczenia.
 19. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  Do odważnych świat należy. Wystarczy się znać, trzeba się kształcić.
 20. Zlooty1

  Co na giełdzie papierów wartościowych?

  A co tu taka cisza, czyżby niekt sięnie interesował tym tematem, niekoniecznie trzeba się znać możemy podyskutować. Zachęcam, zachęcam bo to choć ryzykowny to ciekawy sposób inwestowania.
 21. Zlooty1

  Kulturystyka

  (...) Rozstawinie rąk na sztandze gdy wyciskamy jest zależne od nas. Musimy pamiętać, że im węższy rostaw rąk tym miesnie pracują bliżej mostka, natomiast im dalej rozstawione, mięśnie pracuję dalej od mostka.
 22. Zlooty1

  Kulturystyka

  (...) No to fajnie że tak ćwiczysz jak ospisałeś. Jedynie proponował bym zmienić sposób robienia brzuszków. Robiąc 100 brzuszków co jakiś tam czas zapewne starasz się o rzeźbe, ale nie wiem czy wiesz ze kształtowanie sylwetki polega właśnie na tm aby spalić mięsnie. Wieć na początek powinieneś robiś brzuszki z obciążeniem, (ja robię to na ławce pod kątem z 10kg. ciężarkiem) aby ozerwać włókienka mięśniowe i masa mięśniowa się powiększyła a dopiero później zacznij spalać mięśnie. Powodzenia!
 23. Zlooty1

  Zagadki

  No to napisz to rozwiązanie.
 24. Zlooty1

  Telefony Komórkowe

  Ja tam nic w instrukcji o baterii nie widzę, ale to co narazie jest dobrze zobaczymy później.
 25. Zlooty1

  Telefony Komórkowe

  Od wczoraj mam Nokię N70, jest super, ale pytanie mam czy baterię trzeba ładować też po 12 godzin za pierwszym razem??