Pan_Herbatka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  299
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pan_Herbatka

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Wow! Karta graficzna za ponad dwa klocki. To już lepiej chyba konsole kupić.
 2. Pan_Herbatka

  Hatred - o tej polskiej grze będzie głośno

  Mam nadzieję, że to gówno nigdy nie zostanie opublkowane.
 3. Pan_Herbatka

  War Thunder aka World of Planes

  Hurricane to 2 tier. Dojśc do niego mozna w jeden wieczór. Jest to na tyle dobry samolot, że można nim z powodzeniem nawet 7 tiery strącać.
 4. Pan_Herbatka

  War Thunder aka World of Planes

  Brytolami męczyć? Hurrican''y i Spitfire''ry to najłatwiejsze samoloty do latania.
 5. > Egipt? jak pasował masoną? i paru pseudo ksiąg tota? to pewnie pasował dziwnego klimatu > spisku AC ? za pewne chociaż klimat "biedny w złocie " . Chyba na serio jesteś opętany przez "Deamona" bo bełkoczesz tak, że ni w ząb nie mogę tego zrozumieć.
 6. Wyklęty powstań ludu, powstańcie których dręczy głód...... :p
 7. Pan_Herbatka

  Shadowrun Returns - recenzja

  > Nawet dla osób które lubią dużo czytać to tekstu w tej grze jest za dużo. Wiadomo że > z ekranu czyta się gorzej. Więc dużym minusem jest to że nie ma żadnych głosów :( ale > edytor daje możliwości własnie stworzenia komuś wielkiego crpg w klimatach cyberpunkowych > a za jakiś czas będzie dodatkowa ilość grafik z innej przygody. Jak wydaje Ci się, że tu jest za dużo tekstu to zagraj w inkwizytora. ;)
 8. > Najwieksza szydera w tym temacie polega na tym, ze gdyby to nie byla polska gra to pojawililyby > sie ze 3 komentarze moze i wszystkie bylyby w stylu "ale to slabe". Heh. Największa szydera to to, że jesteś jedynym który poruszył wątek polskiego pochodzenia twórców i od razu zaczynasz zwalczać "demony polskiego patriotyzmu" Heh.
 9. Nie hasła tylko maila, przynajmniej ja otrzymałem informacje o zmianie maila.
 10. Niestety problem leży w tym, że nikt nie raczy podnieść słuchawki, wisze na telefonie po kilkanascie minut i słucham jakiejś debilnej muzyczki. Mam nauczke, już nigdy żadnej gry od EA nie kupie.
 11. Niestety jestem jednym z tych "szczęśliwców" których to spotkało. Od dwoch tygodni próbuje bezskutecznie skontaktowac się z pomocą techniczną EA. Zaczynam powoli tracic nadzieje na odzyskanie konta i gier...
 12. Pan_Herbatka

  World Of Tanks

  Eh... a mi sie przy pięciu artach odechciewa grać. :P
 13. Może i nie jesteśmy, ale tak większośc Polaków o sobie myśli, z tąd takie slinienie się i merdanie ogonkiem jak "biały człowiek" z zachodu na nas łaskawie spojrzy.
 14. Pan_Herbatka

  World Of Tanks

  Poprostu radziecka myśl techniczna wyprzedzała kapitalistyczną i faszystowską o całą epokę, to nie wina twórców że zgniły zachód nie mogł nadażyć za postępem. :P A tak poważnie to poprostu miałeś pecha. Mi się ostatnio udało odbic jagtigerem od tygrysa i to z kilku metrów. Ta gra tak poprostu ma. :)
 15. A co takiego można w tych grach zrobić na padzie od xboxa czego nie mozna zrobić na klawiaturze i myszce?