Halvir

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  38
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Halvir

 • Ranga
  Przodownik
 1. Kiedy będzie następna partia kluczy ?? Wpisałem po 11 i nadal nie ma .
 2. Na mój rozum ostatnią część przynajmniej powinni zrobić porządnie, żeby pozostawić dobre wrażenie. Pamiętam, jak byłem młodszy to 1 i 2 część sprawiły mi dużo frajdy, w resztę nie grałem, ale z tego co widziałem to szału nie robiły.
 3. Halvir

  Dark Souls również na Xbox360

  Szkoda, że PC ominie. Przydałby się jakiś porządny, hardcorowy RPG.
 4. W Przebudzeniu może sie do nas dołączyć 6 postaci, po 2 z każdego rodzaju. I nie wiem czy zauważyłeś, ale łotrzykowie w Przebudzeniu są najlepszymi postaciami, zwłaszcza łucznicy. Miałem ok. 170 obrażeń, 75% a na końcu 98% na strzał krytyczny, co przekładało się na to że każdy biały przeciwnik padał na jeden, góra dwa ciosy. Teraz mam zamiar przejść magiem bo łotrzykiem było zdecydowanie za łatwo. A co do postacii mi się podobały. Pan Skoczysław mnie zniszczył :)
 5. Halvir

  Tablet od Apple wyciekł?

  Teraz, tylko pytanie ile to będzie kosztować, bo rzecz fajna .
 6. Jako że Warrior Within to moja absolutnie ulubina część, to mam nadzieje, że ta gra nie będzie miała nic wspólnego z najowszym Popem, który imo jest gniotem, a walka to już wogóle porażka na potęge.
 7. Halvir

  Dragon Age

  Mógłby mi ktoś dać screena lub opis umiejętności wojownika jakie dostaje sie w Warden''s keep ?? Znam dla maga i łotrzyka, a wojownikiem chwilowo mi sie nie chce grać.
 8. Halvir

  Dragon Age

  Nie, ale moderzy pewnie wykombinują coś :)
 9. Halvir

  Dragon Age

  Jak można mieć taki długi pasek umiejętności ?? Jakiś mod czy co ??
 10. Halvir

  Dragon Age

  No tak było, ale nie działa. Po prostu bug jakiś. Mam nadzieje, że niedługo wyjdzie jakiś oficialny patch, bo pare pomniejszych bugów jest, nie wspominając o tym z daggerami ( dostałem około 25 % obrażeń ekstra, po zainstalowaniu fix''a oO )
 11. Halvir

  Dragon Age

  Wracałem pare razy do chatki Flemeth, z i bez Morrigan. No cóż, mam nadzieje, że przy następnej grze bedzie działało. A szkoda, bo po pierwszym mam niedosyt :)
 12. Halvir

  Dragon Age

  Ja ma takowy problem: DLC mi nie działają, a mianowicie wardens keep i golem. Mam gościa od wardens keep w obozie, tak samo dostalem rozdzke od golema, oni mowia ze mi zaznacza lokacje na mapie i nic sie nie pojawia. Mowie do goscia w obozie ze mu pomoge, a on ze spotkamy sie w tunelu. Ekran robi sie na chwile czarny i jestem ciagle w obozie. Jakieś pomysły ?? Mam zainstalowanego patcha I jeszcze jeden: dostalem od Morrigan questa w sprawie jej matki. Ide do niej, a jej nie ma. W poradniku pisało, że będzie i trzeba z nią pogadać , więc jakiś bug.
 13. Halvir

  Dragon Age

  Ja ma takowy problem: DLC mi nie działają, a mianowicie wardens keep i golem. Mam gościa od wardens keep w obozie, tak samo dostalem rozdzke od golema, oni mowia ze mi zaznacza lokacje na mapie i nic sie nie pojawia. Mowie do goscia w obozie ze mu pomoge, a on ze spotkamy sie w tunelu. Ekran robi sie na chwile czarny i jestem ciagle w obozie. Jakieś pomysły ?? Mam zainstalowanego patcha.
 14. Halvir

  Dragon Age

  Wiem, tylko że zestawy do urazów, dawno mi sie skończyły, a szkoda kasy na sklep. A czasami jest tak, że w środku questa nie można wrócić do obozu, albo jest daaaleko. Dzieki za odpowiedzi, akurat teraz zmierzam do wieży :) Ps. Gram łotrzykiem, inwestuje w zręczność i spryt, dwie bronie. I tak sie zastanawiam, ile gdzieś takie lekkie zbroje wymagają siły ?? Bo nie wiem czy wiecej inwestować, narazie dodałem tylko 3 żeby lepszy secik założyć. Bo do takiej zbroii krwawego smoka (38 siły) i tak nie uzbieram :)