Zzagrobnik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zzagrobnik

 • Ranga
  Robotnik
 1. Zzagrobnik

  Luke Skywalker jako Joker?

  Wow, dla mnie to świetna wiadomość. Mam nadzieję, że odpowiednio przyłoży się do tej roli ;)
 2. Zzagrobnik

  Demo The Force Unleashed w czwartek

  Te demo miało być w ubiegły czwartek. Moje rozczarowanie było wtedy wielki, że nie wypuścili w terminie tego dema. No, ale mam nadzieję, że teraz dotrzymają terminu.
 3. Zzagrobnik

  Crytek kończy z PeCetowymi exclusive'ami

  Nie dziwię się im wcale. Marna sprzedaż całkiem niezłej gry plus duże spiracenie ich najnowszego tytułu dało swoje. Można się było tego spodziewać, heh. Ja sam dodam, iż granie na PC umiera śmiercią naturalną przez wirusa zwanego "piractwem" i nic tego raczej nie zatrzyma.
 4. Zzagrobnik

  Teaser Fallouta 3 za 33 dni

  No w końcu. Może za te 33 dni dowiemy się wiele więcej na temat oczekiwanej przez wielu kontynuacji. Heh, w wakacje pewnie po raz kolejny będzie trzeba przejść Fallouta 1 i 2 :)
 5. Kilka błędów od strony technicznej tekstu: -na pierwszej stronie za dużo pogrubionego tekstu, -na ostatniej w tabelce Czas na opanowanie gry wszedł w jednego minusa. Więcej baboli nie wypatrzyłem :)
 6. Ja tam bym wolał soundtrack ze Stubbsa, ale to tylko moja skromna opinia :)
 7. Hurra!! W końcu przyszedł. I od razu zonk. Pudło fajne, te z edycji kolekcjonerskiej, ale ta wkładka (imitująca jakiś materiał) cała popękana. Czy nasz kochany dystrybutor wymieni mi tą zniszczoną wkładkę. Bo naprawdę niszczy trochę ogólne spojrzenie na całość.
 8. Zzagrobnik

  SUFFERING 2 - Temat ogólny

  Ja to czekam na tą grę. Jestem bardzo niecierpliwy. I nawet się domyślam gdzie ją zamieszczą: w CDA :P Łatwo się domyślić, jedynie przy recenzji tej gry nie była podana cena (chodzi oczywiście o gry tylko z tego nr). Nie wiem, czy dobrze myślę, ale chyba tak :D
 9. HoHo, zachód nam w końcu czegoś zazdrości. Mam nadzieję, iż CD-PROJEKT nie da się, i wyda taką edycję, jaka jest na obrazku. W przeciwnym wypadku, heh, zmienię zamówienie na zwykłą edycję DVD, a tego bym nie chciał robić :(
 10. Zzagrobnik

  Ile macie lat?

  Mam 17 lat (w kwietniu 18 skończę :P), a w gry gram chyba od drugiego roku życia, więc ok. 15lat :D
 11. Dla tych, którzy interesowali się moim problemem. Udało mi się go rozwiązać :D Po pierwsze: nie zmieniać tapetek programem STYLE XP :PP To przez niego cały ten bałagan :PP Po drugie: oto moje rozwiązanie problemu: Pulpit->Właściwości->Pulpit->Dostosuj pulpit...->Sieć WEB->Odznaczyć "Moj bieżąca strona główna" i usunąć wszystko co nad tym się znajduje. W moim przypadku pomogło, więc może komuś ta porada się przyda. Niedługo podzielę się z Wami moim pulpitem :PP
 12. Zzagrobnik

  Problem z kierownicą MT172

  U mnie chyba nie ma czegoś takiego. Jest tylko calibrate, ale każe w nim przechylić na maxa w jedną stronę kierownicę, a on coś tam sam resztę ustawi. :/
 13. Zzagrobnik

  Problem z kierownicą MT172

  Kupiłem sobie wczoraj kierownicę MT172, bo dorwałem w swoje ręce kilka ścigałek. Lecz mam taki problem - jest ona zbyt czuła. W temacie kierownic jestem całkowitym nowicjuszem, więc nie wiem jak zmienić jej czułość. W opcjach gry nie ma takiej opcji, a w panelu sterowania nie wiem co i jak ustawić. Może są od tego jakieś programy?? Czekam na szybką pomoc, bo chciałbym w końcu trochę dłużej na niej pograć.
 14. Zzagrobnik

  Jak myśliczie co do CDA dadzą w XIII ??

  Ja myślę, że dadzą The Suffering 2, chociaż mało prawdopodobne. Fajnie było by zagrać w drugą część :PP
 15. Yasiu, to też nic nie pomaga :( Może napiszę, od czego to się zaczęło. Otóż, raz pracowałem sobie na wordzie i przy okazji kopiowałem sobie pliki pomiędzy partycjami i pulpitem. Nagle się zagapiłem i dłame wlkej tekts z obrazkiem na pulpit, zatwierdziłem i nagle komp dostał zaciachu i pojawiłsię ten problem po chwili. Może te szczegóły doprowadzą kogoś do rozwiązania mojego problemu :)