Wariatuncio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wariatuncio

 1. Niby nie, ale mogę modyfikować cytaty, a to już moim zdaniem krok do... :-)
 2. Wariatuncio

  Dlaczego grasz w gry??

  Bo jestem życiową niezdarą i żadna mnie nie chce.
 3. Można wysyłać puste posty w ten sam sposób.
 4. Można zakładać tematy bez tytułów poprzez wciśnięcie spacji zamiast tytułu.
 5. gerux, eh, utopia nie istnieje, a wszystkie wielkie rewolucje kończyły w podobny sposób ;-)
 6. Najnowsza Opera: a) napisy na przyciskach pod PLAN WYDAWNICZY, KATALOG czy PLIKI (mowa o WKRÓTCE PREMIERA, W SPRZEDAŻY, WSZYSTKIE, PC itd.) są jeden piksel za nisko - wychodzą pod linię, nad którą powinny być, sugerowałbym podniesienie ich o 2-3 piksele, b) po kliknięciu na FILMY mam: Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80004005'' Unspecified error /inc/common_db_open.asp, line 10
 7. gerux, gdzie Ty żyjesz? Paliwo i jedzenie mamy po iście europejskich cenach a zarobki niższe - przecież powinny być wyższe! Tak właśnie wygląda kapitalizm i ceny dla osoby zarabiającej 1500 zł miesięcznie są takie same jak dla tej, która ma 6000 zł. Przykre, smutne, ale prawdziwe - zawsze możesz przeprowadzić się do Wietnamu, gdzie "wszyscy są równi" ;) Jeśli już o przesyłce mówisz to myślę, że CD Projekt powinien nam oddawać podatek + koszta eksploatacji łącza i komputera - wszak one jak wszystko są zawodne, a kupuję za pośrednictwem Internetu... ;) Do tego kupno gry wymaga czasu - a mój czas jest bardzo drogocenny. Jedynie takie wyjście byłoby uczciwe - jednak żadna firma nie chciałaby dopłacać do biznesu, który prowadzi.
 8. Wariatuncio

  Przedstawienie się

  Yoł.
 9. Tutaj się pisze, a nie obrazki ogląda ;-)
 10. Ah, dzięki, przeoczyłem to :-P Nie miałeś kiedyś ksywki "leo" + cyferki na końcu na forum Gier OnLine?
 11. Wariatuncio

  Longhorn / Windows Vista

  www.vistawindows.com :-)))
 12. Zgadzam się z Seqiu, jednak to nierealne, bo jak wszędzie - wielu przyjdzie tu po to, aby zdobywać kolejne tytuły. Żałosne :-)
 13. Poczta Polska nie jest instytucją charytatywną...
 14. Witam :-) 1. Board jest zbyt szary - nie przepadam za kolorowankami, ale to co widzę tutaj to przesada. 2. Nonsensem jest podział tematów na strony - proszę chociaż o udostępnienie możlwiości w profilu każdego z piszących odnośnie ilości postów na stronę - ja chciałbym minimum 50, a przy objętości postów jaką tutaj widzę to nawet i 100. 3. Kupiliście silnik od Gry OnLine? ;-)