badmad

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O badmad

 • Ranga
  Przodownik
 1. Klucz od gry jest przypisywany do konta Social Club więc pewnie będzie można pobrać grę z Warehouse, czy jak to się nazywa u Rockstara. Stare "filmowe" przygodówki też miały sporo płyt, tyko CD, np. X-files.
 2. Są jeszcze kultyści - stworzeni przez społeczność! Ale ich zobaczymy jutro. Szkoda że te informacje to jedynie tłumaczenia tego co wiadomo od dawna. Czekam na recenzję.
 3. Już teraz (BETA 0.7.4) w plikach gry jest coś takiego jak /public->localization->polish więc na 99% będzie po polsku. Tak jak było z Endless Space. Obecnie jak się te pliki skopiuje na angielskie to jest przetłumaczona większość gry. Pewnie muszą dokończyć/doszlifować sposzczenie. Dla wielbicieli Civ5/Endless Space pozycja obowiązkowa. Wciąga jak galaktyka z ogromną czarną dziurą pośrodku :)
 4. Gry Pc się nie sprzedają? -> http://pclab.pl/news57500.html Digital konsekwentnie wypiera BOXy tak jak DVD/BluRay wypchnęło VHS, a CD winyle i kasety...
 5. Jeżeli przyłożą się do tego jak do CK2/Hoi3-4/Eu4 to będzie hit który może trochę namieszać...
 6. O ile się nie mylę była parę $ taniej w humble bundle store. No i już na samych $ zamiast EUR oszczędzasz, bo dostajesz i klucz na Steam. > > Liczyłem na promocje. Nie doczekałem się, lub mnie ominęła jak świętowałem nowy > rok ;( > > Nie było tej gry w promocji na święta na Steamie. Może dopiero na wiosenną czy letnią > wyprzedaż coś puszczą, więc nic nie straciłeś, świętując :) >
 7. o to super, takową red hot chilli peppersową posiadam, dzięki :)
 8. Jest PL? Bo obecnie niezależnie od dystrybutora (retail/steam) mamy knife i inne dlc po PL. Tutaj też?
 9. Świetna paczka! Większość gier wciąga jak magnes
 10. Jak za wysokie? na Steam Old Gods będzie kosztował 15 euro czyli ~63zł. Szkoda tylko że nawet jak kupię w preorderze to kod będę miał dzień po premierze :)
 11. Cudowna recenzja, a wielkie strategie od Paradoxu łykam w ciemno. Nawet jeśli dostaję po tyłku (właśnie V2 i HOI3) nic innego nie tak nie trzyma przy kompie (czekam na 28 maja i The Old Gods do CK2). Good luck :)
 12. niestety nie, tylko w USA 3 dni wcześniej (jak widać na końcu filmika)
 13. Tak samo było z sc2, shame on you gram! Nie wierzę że nie macie kluczy wcześniej i nie możecie ich wysłać. Mniejsza konkurencja tak robi, a Wy, wielki sklep? Mam nadzieję że sytuacja będzie się poprawiać, w końcu cyfrowe gry macie od niedawna.
 14. badmad

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  ech, nadal brak klucza, co za problem wysłac go 11.03? i tak grać możemy od dziś... nieładnie gram :)