Diakon22

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  279
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Diakon22

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Diakon22

  Twitch zablokowany w Chinach

  Na stronei głownej jest ikona Steam ;)
 2. "Tworzony przez Sy-Fy relatywnie niskobudżetowy" a później mamy w tym cudowne (dalekie od tandeciarskiego, renderowanego masowo CGI) efekty specjalne - to się chyba wyklucza?;)  Plus, jeżel;i sie nie mylę to Sy-Fy właśnie skasowało u siebie serial (na szczęście przejął Amazon) ponieważ właśnie był bardzo drogi :)
 3. Diakon22

  Kolejna porcja darmowych gier od Twitcha

  Wykupując abonament Twitch Prime płacisz za tą ich bazę filmów, i jakieś tam inne benefity. Więc podstawą tej opłaty nie są gry. A że Amazon dorzuca gry to jest bonus - nie musi tego robić bo dostarcza to co obiecał w umowie.
 4. Dla porówniania:   Eurogamer – No score The Guardian – 3/5 USgamer – 4.5/5 Destructoid – 7.5 GamesBeat – 85/100 GamesRadar+ – 4/5 Game Informer – 7.5 GameSpot – 9 Metro – 8 IGN – 8.9 Press Start – 9 Worth Playing – 8.5 Wccftech – 9.1 CGMagazine – 9 We Got This Covered – 4.5/5 Windows Central – 5/5 COGconnected – 90/100 Hobby Consolas [Spanish] – 93/100 VGN [Italian]- 9.2
 5. Nie przeszkadza Ci to ze oryginalna gra na cracku chodzi lepiej, niz bez niego?   Mi gra działa oryginalna bez problemu mimo Denuvo.  
 6. Zamiast robienia blogów, których pewnie zrobienie kosztuje skupiliby się na robieniu gry...
 7. Wygląda fajnie ale widze jeden problem, tam jeden z samochodów jedzie prawie 300km/h i jakoś nie "czuć" tej prędkości.
 8. Diakon22

  Pokemon Go z kolejną akualizacją

  Brakuje literki "t" w nagłówku newsa :)
 9. Diakon22

  EA nie wyklucza remasterów swoich gier

  Bad Company 2 remaster i niczego wiecej mi nie trzeba ;d
 10. PIerwsze raz słysze o tej grze :P
 11. Diakon22

  Battlefield 1 - przegląd ocen

  > Jeżeli on faktycznie tak napisał "Tryb single-player jest jednym z najlepszych jakie > widziałem" to znaczy że jego recenzji nie ma co brać na poważnie. Jak głupim trzeba być > by takie rzeczy pisać. Rozumiem że komputer dostał dopiero w te wakacje stąd taki tekst. Nie grałes w singla Bf1 więc może mieć racje poza tym z tego co wiem każdy ma prawo do swojej opini.
 12. > > Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może > ekipa > > gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :) > Ale dlaczego tylko angielskie, przecież w tej grze występują również Niemcy, Francuzi, > Włosi, Arabowie i wiele innych nacji. Ich nie chcesz słyszeć. > Polacy to chyba jedyny naród który nienawidzi swojego języka i w ogóle wszystkiego co > polskie, no może z wyjątkiem Wiedźmina :) To nie tak. Polskie dubingi poza grami RPG są z reguły złe. Poza tym jak bierze się do dubingu youtuberów w więkoszości, których każda wypowiedź brzmi jak kierowali ją do debili to dlaczego się dziwisz? Nie chce ich za bardzo obrażać ale zrobili karierę na bandzie gimby, której odpowiada język "ulicy" i ogólny debilizm. Ok znalieźli zarobek na takim czymś, dobrze dla nich ale czy to znaczy, że chce ich słyszeć w grze? Zdecydowanie nie.
 13. Pokazli teraz jakieś nowe filmiki. Jeden to kalka Diuny a dokładniej Czerwia Pustyni ;d A na marginesie to nawet jak tam kiedyś wydadzą to pewnie bez optymalizacji. Teraz przy 16gb i GTX 1080 na maksymalnych ustawieniach nie da sie grać - chociaż grać to może za dużo powiedzianie. Póki co to jest niedopracowane niepełne tech demo :D